Санкції проти РФ і міжнародна підтримка України

rfvgy

Ukrainian
Да хоть читатель хоть писатель. Реальность это почемуто не меняет. Какое количество европейских автопроизодителей делают совместные предприятия на Украине а какое в России? "
Зрозуміло :cool: . У піса-чітатєля Lion.чика і з логікою великі проблеми :banghead: .
Спробую пояснити . Після початку війни кацапської пєдєраціі проти України було введено 7 чи 8 пакетів міжнародних санкцій :wait: !!
Новина яка тебе заділа стосується 1-шого пакету і лише країн ЄС .
До чого тут автопром ? Ти б ще свою мульку з індусами та вегатеріанськими коровами сюди приплів :rofl: .

Так что же такое есть санкции? - филькина грамота похожая больше на "выражение обеспокоености"
На це питання я вже давав відповідь , повторюватись не буду ... візьми в цій темі пошукай відео яке я викладав ще 2-3 роки тому .
 

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
Зрозуміло :cool: . У піса-чітатєля Lion.чика і з логікою великі проблеми :banghead: .
Спробую пояснити . Після початку війни кацапської пєдєраціі проти України було введено 7 чи 8 пакетів міжнародних санкцій :wait: !!
Новина яка тебе заділа стосується 1-шого пакету і лише країн ЄС .
Я не спорю с тем что эти санкции были введены и теперь их продлили. Я говорю о другом - об общей картине и реальном довольно незначительном(не решающем, не критичином для РФ) воздействии этих санкций. Можно объявить и продлить ежегодно много пакетов санкций но действительно ли всё это имеет хоть какой-то реальный решающий вес воздействия на РФ ?
 
Останнє редагування:

PBS

Well-Known Member
падение фондового рынка на 930 (или сколько там) лярдов деревянных и запрет на инвестиции в рашку - незначительНО? Ну да.. ягель и бересту не пожгли - значь насрать, с голоду твои друзяки точно не помрут.
 

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
падение фондового рынка на 930 (или сколько там) лярдов деревянных и запрет на инвестиции в рашку - незначительНО? Ну да.. ягель и бересту не пожгли - значь насрать, с голоду твои друзяки точно не помрут.
Насколько мне известно то запрет на инвестиции касается только отраслей нефтегаздобычи , которая и так одна из самых развитых отраслей в РФ.
В фондовых рынках я не силён и не могу объективно оценивать реальный урон, но просто следя за новостями я вижу как европейские производители несмотря на политически декларируемые их государствами санкции продолжают открывать совместные производства реального сектора экономики на территории РФ.
То есть рупор европарламента вещает про продление или ввод новых санкций, а реальный бизнес всё также продолжает работать в РФ. Это моя личная субъективная оценка.
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
AFP: Меркель і Макрон спільно запропонують лідерам ЄС подовжити санкції проти Росії
Анґела Меркель і Еммануель Макрон під час саміту ЄС цього тижня збираються зробити "чітку рекомендацію" для продовження секторальних санкцій проти Росії, інформує агенція AFP.


Анґела Меркель і Еммануель Макрон виступають за продовження антиросійських санкцій

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) і президент Франції Еммануель Макрон збираються спільно запропонувати Європейській Раді продовжити через її агресію в Україні. Вони планують зробити це під час саміту лідерів ЄС, який відбудеться 22-23 червня. Про це агентству AFP у середу, 21 червня, повідомив високопосадовий представник Євросоюзу.

За інформацією агентства, Меркель і Макрон збираються поінформувати своїх колег з ЄС стосовно стану реалізації мінських домовленостей для врегулювання конфлікту на Донбасі. При цьому, за інформацією джерела AFP, канцлерка ФРН і президент Франції збираються зробити "чітку рекомендацію" щодо .

Економічні санкції стосовно Росії через її агресію в Україні були запроваджені Євросоюзом у липні 2014 року. Після того кожні півроку лідери ЄС ухвалювати рішення щодо продовження санкцій.


Востаннє Європейська Рада подовжила секторальні санкції 19 грудня 2016 року, вони діятимуть до 31 липня 2017 року. У Брюсселі та в європейських столицях неодноразово наголошували, що санкції проти Кремля зберігатимуться до повного виконання ним своїх зобов'язань в рамках мінських домовленостей.



You must be registered for see images
 

rfvgy

Ukrainian
ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію щодо відновлення суверенітету України
Парламентська асамблея ОБСЄ більшістю голосів ухвалила запропонований українською делегацією текст резолюції щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Російські представники були проти.




Парламентська асамблея Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ПА ОБСЄ) більшістю голосів схвалила резолюцію щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Текст документа був запропонований два дні тому українською делегацією під час щорічної сесії організації у Мінську. На засіданні у неділю, 9 липня, за проголосував 91 учасник, проти - 15, передає інформагенція "Інтерфакс".

У документі під назвою "Відновлення суверенітету й територіальної цілісності України" ПА ОБСЄ заявила про "повну повагу до суверенітету, незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародною спільнотою кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь". Резолюція також звертає увагу на повідомлення спостерігачів з російських прикордонних пунктів щодо проникнення на територію України "великої кількості осіб у формі, схожій на військову".


Представники Російської Федерації виступили категорично проти ухвалення документа та Мінської декларації ОБСЄ в цілому. Російські делегати спростовували закиди щодо присутності російських військ в Україні та називали анексію Криму такою, що відповідає нормам міжнародного права. Києву також закинули "патронаж" окремих ідеологів "Ісламської держави" (ІД), а керівник російської делегації Петро Толстой заявив, що Москва готова "надати 136 пунктів порушення українською владою норм міжнародного права". Утім, зауваження росіян не були враховані.

Ухвалена резолюція увійшла до підсумкової . Текст резолюції щодо України в п'ятницю, 7 липня, схвалив комітет з політичних питань та безпеки ПА ОБСЄ. Російські представники проголосували проти і на засіданні комітету.
Права людини у Криму та спонсорування бойовиків

ПА ОБСЄ "настійно закликає РФ відмовитися від тимчасової окупації Автономної Республіки Крим (...) та повернути її під контроль уряду України". Резолюція також засуджує "гібридну агресію" Росії проти України на Донбасі. Делегати закликали Росію "припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за допомогою припливу бойовиків, коштів і зброї" через непідконтрольні Києву ділянки українсько-російського кордону.

Делегати стурбувалися і порушенням прав людини у "тимчасово окупованому Криму" Від Росії також очікують надання змоги вільного та безперешкодного доступу правозахисників та ЗМІ на анексований півострів. Інститутам ОБСЄ належить підготувати звіт щодо стану забезепечення прав людини у Криму. Крім того, Москву спонукають до скасування свого рішення про визнання так званих "документів", виданих органами самопроголошеної влади сепаратистів.

Організація також вирішила посилити забезпечення Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні та продовжити консультації щодо можливої поліцейської місії.

 

rfvgy

Ukrainian
Конгресс США опубликовал законопроект о санкциях против России
18:56 22 июля


Конгресс США законопроект о санкциях против России, Ирана и северной Кореи. Как Associated Press, в Конгрессе США урегулировали все спорные вопросы по этому законопроекту.

Документ вводит запрет президенту США ослаблять санкции или существенно менять политику страны в отношении России без одобрения Конгресса. Среди этих санкций в документе отдельно упомянуты дипломатические дачи, изъятые из пользования посольства России в декабре прошлого года.

Вместе с тем зконопроект дает право президенту США наложить санкции на тех, кто захочет вложить средства в строительство российских экспортных трубопроводов, а также те, кто предоставит этим проектам свои услуги, технологии или оказажет информационную поддержку.


В документе также говорится о необходимости противодействовать строительству газопровода «Северный поток-2». Отмечается, что это необходимо из-за «вредного воздействия на энергетическую безопасность Евросоюза, газовое развитие рынка в Центральной и Восточной Европе и энергетические реформы в Украине». Предлагается обязать администрацию США сделать приоритетом экспорт американских энергоресурсов в Европу для «защиты энергобезопасности союзников».

Как РИА Новости, законопроект также предлагает сократить до 14 дней максимальный срок рыночного финансирования российских банков, находящихся под санкциями, и до 30 дней — подсанкционных компаний нефтегазового сектора.

Вместе с тем в документе отмечается, что новые санкции не должны применяться к сотрудничеству двух стран по космосу и вредить NASA. «Настоящий закон и поправки, внесенные настоящим законом, не применяются в отношении деятельности Национального управления по аэронавтике и исследованию космического пространства», — говорится в пункте №327 документа.

Законопроект в нынешней редакции не отличается от того, который поддержал Сенат в середине июня. Однако принятый в прошлом месяце документ не пошел дальше на голосование в Палату представителей из-за процедурных разногласий. Тогда конгрессмены-республиканцы сочли, что сенатские поправки нарушают конституционные требования. Голосование по документу состоится в палате представителей 25 июля.

You must be registered for see images


 

d324co

Well-Known Member
Не совсем про санкции, но цифры впечатляющие:
Палата представителей конгресса США одобрила свой вариант военного бюджета на 2018 год — в своей нынешней редакции он предполагает «историческое» повышение военных расходов США.
Первая версия законопроекта о военном бюджете (National Defense Authorization Act — NDAA) была одобрена палатой представителей американского конгресса 14 июля. «За» проголосовали 344 законодателя; «против» — 81.
Одобренный законопроект предлагает, как его охарактеризовал сам Белый дом, «историческое» увеличение военных расходов до $696 млрд: из них $621,5 млрд — на оборону и около $75 млрд — на военные действия за рубежом. Кроме того, предлагается повысить на 25% расходы на противоракетную оборону и создать отдельный род «космических» войск.
Законопроект, помимо прочего, предусматривает увеличение личного состава на 17 тыс. человек, а также повышение заработной платы военнослужащих на 2,4% (что даже выше, чем просила администрация
Трампа — 2,1%).
Сколько там весь бюджет россии?? не военный а весь?
 

boros045

Member
Бюджет ещё ни о чём не говорит. Военный бюджет Саудовской Аравии больше чем России, 1ако они в Йемене ничего с нищими оборванными хуситами сделать не могут.
В пиндостане тоже неадекватное расходование средств. Например ихний Раптор стоит 220млн., а русский ПАКФА всего 25, хотя по характеристикам они идетничны. А ихний заметный даже советскими бортовыми радарами стелс-бомбер В-1 вообще 1,5 лимарда!
Там тоже пилинг и дерибанинг оборонных средств идёт вовсю.
 
Зверху