ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member


Рятувальники виявили місце приземлення російського винищувача Міг-31, який зазнав аварії в небі над Камчаткою.
"Екіпаж літака Іл-38 візуально зафіксував пілотів, куполи парашутів і розведене сигнальне багаття. Мірою поліпшення метеоумов льотчики будуть негайно евакуйовані вертольотами пошуково-рятувальної служби", - повідомляє, зокрема, Міністерство оборони країни.
Як раніше повідомлялося, в Росії зник військовий літак Міг-31, що виконував навчально-тренувальний політ в районі Петропавловська-Камчатського.
 

Loner

Well-Known Member


Колишній прем'єр-міністр Молдови, лідер Європейської народної партії Юрія Лянке вважає, що країна перебуває в критичному стані.
Таку думку він висловив за підсумками першого раунду переговорів щодо створення нової проєвропейської коаліції, в яких взяли участь ліберали, демократи і представники Європейської Народної партії Молдови, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.
«Всі учасники переговорів підтвердили прихильність курсу європейської інтеграції країни. Ми ясно усвідомлюємо, що Молдова дійшла до критичної точки, і ми зобов'язані докласти максимум зусиль для подолання ізоляції країни», - заявив Лянке.
Він висловив при цьому надію, що в понеділок до переговорів приєднаються і представники Ліберально-демократичної партії.
Аналогічну думку висловив і лідер лібералів Міхай Гімпу, відзначивши, що політичні партії повинні відкинути амбіції і образи і об'єднатися в інтересах громадян і європейського майбутнього Молдови.
За словами лідера Демократичної партії Маріана Лупу, учасники зустрічі обговорили пріоритети майбутнього уряду, майбутнє підписання Меморандуму з МВФ і питання стабілізації фінансово-економічного сектору.
На зустрічі обговорювалося і питання утворення нового відомства – Міністерства європейської інтеграції.
Проєвропейська Ліберально-демократична партія від участі в першому раунді перемовин відмовилася. Її лідер, екс-прем'єр Валеріу Стрелець заявив, що питання участі або неучасті в переговорах буде вирішено на політраді партії в неділю, 1 листопада.
Переговори щодо створення нової правлячої коаліції почалися у зв'язку з відставкою уряду Молдови під керівництвом ліберал-демократа Валеріу Стрельця.
 

d324co

Well-Known Member
31.10.15 09:30
У членов "УКРОПа" массовые обыски. СБУ задержала и увезла Корбана, - Филатов (обновлено)
В Днепропетровске правоохранители проводят массовые обыски у членов партии "Укроп" .
Об этом сообщил на своей странице в соцсети Фейсбук член политсовета "Украинского объединения патриотов - УКРОП" Борис Филатов, информирует Цензор.НЕТ.

"У членов партии массовые обыски. По офисам, партнерам. Корбана (члена политсовета "УКРОПа" Геннадия Корбана. - Ред.,) задержала СБУ и увезла в неизвестном направлении", - написал он.

Читайте также: УКРОП объявил мобилизацию партийцев для защиты Днепропетровска и Павлограда

Факт проведения обысков подтверждает и пресс-служба политсилы.

"Обыски прошли в доме лидера партии Геннадия Корбана и его больных родителей, а также в доме главы правления "Фонда обороны страны" Павла Хазана, который избран депутатом Днепропетровского горсовета. Кроме этого, рано утром правоохранители сломали дверь провели обыск в офисе фонда. Кроме этого идут обыски в помещениях "укроповцев" в Киеве", - говорится в сообщении.

Информацию о проведении обыском у членов партии подтвердил также кандидат от "УКРОПа" в мэры Павлограда Евгений Терехов на своей странице в Фейсбук.

"То, что сейчас происходит, можно расценивать как связку Вилкул-Порошенко....Кто не знает - расскажу:
Сегодня утро началось бодро - сразу с обысков партии и Фонда Обороны Страны....Арестовали Корбана Г.О. Увезли в неизвестном направлении.... Ведется обыски везде......Прошу Вас не паниковать, в течении дня будет информация.... Сразу сообщу... Не исключено, что все будем мобилизоваться в Днепре.....", - отмечает он.

Кроме этого он выложил в Фейсбук также фото, подтверждающие проведение обысков.
 

Loner

Well-Known Member


Розвинені країни знімуть санкції з Росії лише після повного виконання нею Мінських угод та звільнення Криму.
Про це під час засідання Постійної ради ОБСЄ сказав посол США до цієї організації Деніел Байєр, передає кореспондент Укрінформу.
«США та інші країни неодноразово наголошували, що санкції проти Росії пов’язані із повним виконанням Мінських угод та припиненням окупації Криму», - сказав Байєр.
Він наголосив, що відмова Росії від виконання взятих на себе зобов’язань лише посилить упевненість міжнародної спільноти у необхідності вжиття заходів протидії. «Відмова Росії у відведенні військ, припиненні втручання у роботу СММ ОБСЄ, скасуванні обмежень на постачання гуманітарної допомоги, залученні до політичного процесу та звільненні українських заручників лише посилить міжнародний консенсус проти її дій», - наголосив посол США.
Він додав, що відповідальність за припинення конфлікту в Україні лежить на агресорі - Росії. « Так само, як Росія розпочала конфлікт в Україні, напавши на Крим, вона мусить припинити окупацію та зробити це негайно», - підсумував Байєр.
 

Loner

Well-Known Member


В Єгипті незабаром після вильоту з аеропорту Шарм-ель-Шейх розбився російський літак, на борту якого перебували 224 пасажири.
Єгипетська влада почала пошуки уламків і жертв, повідомляє .
"Над Синайським півостровом у Єгипті розбився російський пасажирський літак. Загинули близько 224 осіб", - йдеться в повідомленні.
За даними ЗМІ, більшість з пасажирів літака були російськими туристами.
У Росавіації агентству уточнили, що зазнав аварії літак Airbus A320 "Кагалимавіа", що виконував рейс "Шарм-ель-Шейх - Санкт-Петербург". Він зник з екранів радарів через 23 хвилини після вильоту. На борту були 212 пасажирів і семеро членів екипажу.

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member


Комуністична партія звинувачує Україну в порушенні основоположних прав і свобод людини.
Відповідний позов комуністи направили до Європейського суду з прав людини, йдеться на .
Зокрема, комуністи скаржаться, що у липні 2015 року Міністерство юстиції України, посилаючись на, звісно ж, антиконституційні закони про декомунізацію, заборонило Компартії брати участь у виборах до місцевих рад.
"Залежні українські суди, як і Міністество юстиції, відмовилися відновити законні права комуністів на волевиявлення. Тому, керуючись нормами міжнародного права, Компартія України вимушена звернутися до Європейського суду з прав людини задля відновлення справедливості", - заявляють у КПУ.
Нагадаємо, 30 вересня Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про заборону двох партій: Комуністичної партії України (оновленої) і Комуністичної партії робітників і селян.
Міністерство юстиції України звернулося до Окружного адміністративного суду Києва з позовом щодо припинення діяльності КПУ у зв'язку з тим, що символіка, статут і назва партії не відповідає закону про "декомунізації".
Міністр юстиції України Павло Петренко підписав наказ заборонити всім комуністичним партіям брати участь у виборчих процесах в країні.
 

Loner

Well-Known Member


Газ із Росії був «бабцею-повитухою» української бідності, корупції, бунтів і політичної нестабільності

Вчора на Україну зійшла Божа благодать! Прийшло щастя, сонце виглянуло з-під грозових хмар, відкрилися ворота до Раю. Глава Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що «у 2016 році Україна зможе обійтися без закупівель російського газу!».

Українці! Співвітчизники! Цей день - 29 жовтня 2015 року треба відзначати на вулицях і площах як національне свято країни, як День взяття Бастилії у Франції, як перемогу коаліції над Наполеоном під Ватерлоо, як поразку росіян під Конотопом!
Саме з цього дня починається істинна, справжня, правильна історія суверенної України. Не минуло й 25 років формальної незалежності! Нинішнє покоління українців, яким сьогодні трохи більше 20 років, навіть не уявляє, що означає епідемія «російський газ» для становлення молодої української держави.
Для найбільш дрімучих і непоінформованих. Російський газ і монополіст «Газпром» - це був смертельний зашморг на шиї України, це була помийна яма, повна заразних бактерій епохи розвалу радянської імперії, це був хвороботворний кремлівський вірус, приготований для українського етносу.
Купувати газ, «стоячи на колінах» - це не метафора
Важко уявити, що ще двадцять років тому Україна стояла на колінах біля кремлівського під'їзду, і щороку закуповувала 52 мільярди кубів російського газу (а в 2016 році, уявляєте, - НУЛЬ!). «Стояла на колінах» - це не метафора, не гіпербола, не філософська притча. Автор цих рядків, працюючи журналістом у Росії, особисто був свідком того, як прем'єр-міністр України Валерій Пустовойтенко в кабінеті свого колеги Черномирдіна в урядовому «білому домі» в Москві канючив зі сльозами в очах: «Дорогий і шановний Вікторе Степановичу! Ми, слово честі, віддамо гроші за газ. Прошу ще раз повірити! Пробачте нас!».
Тисячі «газових баронів» з'явилися в країні
Але не тільки Богу, а й президентам, і прем'єр-міністрам України відомо, куди зникали незліченні багатства від продажів російського газу в Україні. Тисячі «газових баронів» з'явилися в країні. Президентська влада в Україні була сильною лише рівнем контролю «гаранта Конституції» над газовою трубою з Росії. Усі гіганти, монополісти, олігархи і монстри української економіки («пташенята Банківської») почали новітню історію свого «блиску» і євангельського мамона (багатства) зі спекуляцій російським газом.

You must be registered for see images


«Злодії в законі» в чиновницьких високих кріслах перестали грабувати банки, «кошмарити» базари і кинулися торгувати російським газом. Безсоромна історія української соціальної нерівності, як і іржа корупції, яка стала «національною ідеєю» України, почалася і розповзлася країною завдяки російському газу. Газ із Росії - це «бабця-повитуха» української бідності, бунтів, революцій, політичної нестабільності в нашій країні.
Газовий тиск Росії на офіційний Київ у десятки разів перевершував за своєю силою ядерну загрозу
Свого часу автору цих рядків Ігор Бакай, про якого мова піде трохи пізніше, в інтерв'ю казав: «80 відсотків народних депутатів Верховної Ради торгують і крадуть російський газ». Україну цілком можна було називати «газовим придатком» Російської Федерації. Газовий тиск Росії на офіційний Київ у десятки разів перевершував за своєю силою ядерну загрозу. У політичній лексиці найпопулярнішими евфемізмами були «енергетична зовнішня політика», «газова експансія», «енергетичний імперіалізм Росії», «газовий ультиматум», «газові війни», «газовий зашморг на шиї України» і навіть «газоват».
Політичний термін «газовий колоніалізм» з'явився не випадково
З'явився політичний термін «газовий колоніалізм». У Москві верещали: «Низькими цінами на газ ми субсидуємо українську державу!». До Білокам'яної українські чиновники і злодії-бізнесмени валізами возили американські долари. Їх ловили в аеропортах і відразу ж відпускали. Найпопулярніший і найбезсмертніший патріарх українського політичного життя та еліти звався гордим ім'ям «газова принцеса». А українці добре знають, що відбувається з країною, де в людей практично зникають усі цінності - всі, окрім матеріальних, фінансових.

You must be registered for see images


«Нафтагаз України» очолювали найбільш довірені люди президентів. Наприклад, у 1998-2000 рр. компанією керував «безсрібник» Ігор Бакай (завгосп Леоніда Кучми), якого люди обізнані вважають найвидатнішим злодієм усіх часів і народів. Цілі галузі української економіки «просіли» після ганебної втечі цього державного менеджера до Москви. А прізвища Юрія Бойка, Олексія Івченка - на слуху в кожного українця. «Посередники» у продажу російського газу Україні, де фігурує прізвище олігарха Фірташа, - ганебна сторінка історії незалежної України. А скільки людей збагатилися «на бартері» - російський газ в обмін на продовольство, дошки, цукор, пшеницю, масло, молоко. Усі знають: газове джерело невичерпне, газових грошей багато не буває.
Знаєте, читачу, про російський газ як абсолютне зло для України (зараз не будемо писати про те, чому людина настільки порочна) можна розповідати не одну добу, не один місяць. Можна навіть 100-томне зібрання творів видати з назвою: «Історія газової експансії Росії і доля українського суверенітету».
Але сьогодні автор цих рядків (як і герой культового фільму «Місце зустрічі змінити не можна» Іван Сергійович Груздєв слідчому Шарапову) воліє голосно зрадіти, звертаючись до Андрія Володимировича Коболєва, глави «Нафтагазу України»: «Дорогий Ви мій! Голубе Ви мій! Дякую вам! Я вірив у Вас! Коли не Ви!..».
Адже Андрію Коболєву лише 36 років! Це зовсім молода людина. Невже він зміг (ну, не тільки він, але за його участі) за сім місяців поставити в стійло українську газову мафію? Переграти кремлівське газове кодло негідників, цих газпромівських гопників, які досі паразитують на природній газовій ренті? Без армії і флоту поставити в куток негідника Путіна? Хочеться вірити.
І вигукнути (правда, поки що пошепки, щоб не наврочити): Слава Коболєву! (і вже на весь голос): Слава Україні!
 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member


Пожежа на території об'єднаного польового складу у м. Сватове могла виникнути в результаті диверсійних дій противника.
Про це заявив міністр оборони Степан Полторак під час засідання Ради реформ у МОУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Причини займання та обставини інциденту встановлюються. За попередніми даними, причиною події були диверсійні дії противника", - сказав Полторак.
За його словами, на території, що постраждала внаслідок вибухів та пожежі, об'єднаного польового складу у м. Сватовому, працюють 20 груп розмінування у складі понад 100 осіб.
Крім того, до розмінування території залучена важка техніка.
"Нових осередків пожежі на спостерігається", - додав Полторак.
Як повідомлялося, з приводу пожежі на складі у Сватовому слідчим слідчого відділу СБ України у Луганській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань 29 жовтня внесено кримінальне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 258 КК України "Терористичний акт".
 

Loner

Well-Known Member


Президент України Петро Порошенко розгляне схвалений Конституційною комісією проект змін у частині правосуддя найближчим часом.
Про це у п'ятницю заявив заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов під час засідання цієї комісії, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Переконаний, що Президент України розгляне цей проект найближчим часом і прийме рішення про передачу його на розгляд Верховної Ради, з урахуванням того, що судова реформа є однією з найбільш очікуваних українським суспільством", - сказав Філатов.
Нагадаємо, у п'ятницю Конституційна комісія схвалила остаточний текст змін до Основного закону у частині правосуддя та після техніко-юридичних правок направить його Президенту.
 

Loner

Well-Known Member


У Верховній Раді розпочалося засідання Конституційної комісії щодо реформування судової системи із пропозиціями Венеціанської комісії.
Про це повідомив Голова Верховної Ради, голова Конституційної комісії Володимир Гройсман, розпочинаючи засідання, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Надзвичайно важливо, щоб зміни, які ми з вами ухвалимо і будемо рекомендувати Президенту, і зміни, які відповідають рішенню Венеціанської комісії, повернули довіру до суддівської влади. Ми знаємо, що сьогодні, на превеликий жаль, рівень довіри до судів і суддів є надзвичайно низьким. А як можливо побудувати правову державу, успішну європейську державу без ефективної судової системи. Звісно ніяк»,- сказав Гройсман.
Таким чином, за його словами, завдання Конституційної комісії - підготувати такі пропозиції, які б повністю відповідали на запит суспільства і дали відповідь на запитання, як захистити права людини, зробити всі умови, щоб суддівська влада ефективно виконувала всі свої функції.
Гройсман нагадав, що раніше був опублікований висновок Венеціанської комісії щодо внесення змін до Конституції в частині правосуддя.
«Хочу сказати, що цей висновок є позитивним. Це означає, що нарешті ми виходимо на рішення, які повністю відповідають високим європейським стандартам».
 
Зверху