Конфлікт Порошенко з Коломойським і добровольчими батальйонами

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор



· ·
З ПРИВОДУ ОБСТРІЛУ МАШИНИ З ЖУРНАЛІСТАМИ ДУК НА АРМІЙСЬКОМУ БЛОКПОСТІ

Моя особиста думка. Коротко.
Припускаю, що десантники перестаралися, трошки протупили, їм здалося, що машину ДУК ще не перевірено і т.д., і вони зробили попереджувальні постріли у повітря. А журналістки ДУК злякалися цього більше, ніж треба - хоча я їх усіх особисто знаю і з повною відповідальністю кажу, що вони не з боязких.
АЛЕ.

Припустимо, я як журналіст знімала на відео якусь масову акцію, і під час цієї акції сталося вбивство. І мені телефонують з міліції або присилають повістку і запрошують на допит в якості свідка.
Моя реакція?
Якщо мене до цього ніколи в житті не пресували влада й міліція, не проводили у мене обшуки, не вилучали техніку, не тягали по допитах, не фабрикували проти мене кримінальних справ - я сприйму цю ситуацію як абсолютно нормальну і зрозумілу і спокійно піду в міліцію давати свідчення.

Якщо ж усе перераховане, тобто обшуки і спроби мене посадити, вже були, і мене врятувало від тюрми втручання громадськості - я зроблю відчайдушний пост у ФБ - про те, що мене знову починають пресувати. Знову, мабуть, хочуть запросити мене як свідка, щоб під час допиту швиденько перекваліфікувати у підозрювані в організації злочину.

Аналогія зрозуміла?

Прибрати блокпости, що блокують базу ПС. Негайно. Щоб не провокувати напруження. Щоб у ПС не було підстав у кожному дрібному інциденті підозрювати наїзди влади. Щоб вояки, навіть несвідомо, не провокували правосєків на "отвєтку". Щоб ніхто, чого доброго, не напав на цей блокпост під виглядом ПС, щоб стравити нас з армією.
Нам не потрібні конфлікти серед своїх. Всі спроби їх створити і роздмухати - штучні. Кожну таку спробу треба гасити у зародку і давати за неї по руках. Чим раніше діагностовано хворобу і розпочато лікування - тим швидше і з меншими наслідками її буде подолано.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
А вот что заявила власть
Заява МОУ:

Сьогодні, 30 квітня, близько 20.40, поблизу населеного пункту Новоселівка на Дніпропетровщині, в кількох кілометрах від зони проведення Антитерористичної операції, стався інцидент. Легковий автомобіль, що виїхав із лісосмуги, не зреагував на вимогу військовослужбовців Високомобільних десантних військ Збройних Сил України зупинитися, та продовжував рухатися на великій швидкості у напрямку блокпоста. Військовослужбовці освітили місцевість сигнальними ракетами, аби змусити водія зупинитися. Однак той, не знижуючи швидкості скерував машину у напрямку сусіднього блокпосту. Чатовий, спостерігаючи за небезпечними діями водія, здійснив попереджувальний постріл в повітря, після чого водій зупинився.

Як з’ясувалося, в автомобілі знаходилися дві жінки. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Військовослужбовці ЗС України відразу на місце події викликали працівників міліції. Наразі там працює слідчо-оперативна група.

Варто зазначити, що бійці ВДВ діяли згідно з інструкцією.

Прес-служба Міністерства оборони України
Правда почему то при переходе на сайт этой новости нет(но и ошибки перехода нет), походу уже выпилили заяву(после появления видео)
 

bortn5

Well-Known Member
Да собственно все ожидаемо.Народ ЗСУ поднял(одел ,обул,накормил)-свою задачу выполнил!Терь петюня этой Армией крутить будет как захочет-хош штыки на ружу,хош во внутрь повернет.Она то Армия ему для этого и нужна-НИСТРУМЕНТ ДЛЯ ЛИЧНЫХ ЦЕЛЕЙ!А на ДУК где сядеш-там и слезеш,да еще и жопа болеть будет.А нам просто нужно сделать выбор-многие его после этих мерзких событий уже сделали...
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Да собственно все ожидаемо.Народ ЗСУ поднял(одел ,обул,накормил)-свою задачу выполнил!Терь петюня этой Армией крутить будет как захочет-хош штыки на ружу,хош во внутрь повернет.Она то Армия ему для этого и нужна-НИСТРУМЕНТ ДЛЯ ЛИЧНЫХ ЦЕЛЕЙ!А на ДУК где сядеш-там и слезеш,да еще и жопа болеть будет.А нам просто нужно сделать выбор-многие его после этих мерзких событий уже сделали...
какой именно выбор?
 

Udaff4eg

Well-Known Member
а этот выбор я сделал еще до тех выборов, и менять его не планирую. Только ПС только хардкор=)
 

bortn5

Well-Known Member
какой именно выбор?
Какой вы хотите видеть армию?Совково-корумпированно-дибильной или мотивированной и современной.Ща вот костяк будущей,настоящей армии обложили блок постами и в уши нам говно лить пытаются...
 

Udaff4eg

Well-Known Member
а ну я понял о чем ты, думаю я уже свою позицию озвучил.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Да собственно все ожидаемо.Народ ЗСУ поднял(одел ,обул,накормил)-свою задачу выполнил!Терь петюня этой Армией крутить будет как захочет-хош штыки на ружу,хош во внутрь повернет.Она то Армия ему для этого и нужна-НИСТРУМЕНТ ДЛЯ ЛИЧНЫХ ЦЕЛЕЙ!А на ДУК где сядеш-там и слезеш,да еще и жопа болеть будет.А нам просто нужно сделать выбор-многие его после этих мерзких событий уже сделали...
Гадаю, з армією там теж не все так погано ). Там теж знають хто є хто. Для разової акції якусь кількість армійців, які якщо б не почали виконувати наказ, то хоча б для масовки, змогли назбирати. Але...
Читав вже, що волонтери там вже лаятись на ті підрозділи, що у блокуванні участь приймали, сказали їм, що нехай вас ГШ і вдягає.
Читав, як частина армійців у ФБ заявила, що підкорятись наказам спрямованим проти ДУКу не збираються...
Муженко може спробувати, але дуже велдика імовірність, що такий крок може привести само до того, чим москалі там так всіх лякають - військові просто візьмуть і перестануть підкорюватись наказам ГШ, і "попросять" всіх, хто там "пригрівся", змінити кабінети на підвали.
 
Зверху