У відповідь на дії рф українці закликають не купувати російські товари

Andy

Well-Known Member
короче в наших краях рядовий громадянин систематично може купувати лише російський бензин.
продуктів харчування я щось ні разу не бачив російських. може вони правда не пишуть що то російське.
товари побуту також не бачив російських.
знаю якось тільки кепки іноді продаються з написом сделано в россии.
а більше якось нічого такого не пригадую.
Я перечислял немного выше. Нефть российская, газ российский, в нашем регионе даже электроэнергия почти вся российская.
 

Andy

Well-Known Member
Не підмінюйте поняття , маніпулятивний ви наш ! :) "Без ..." на "без російського" . Не в одно віконце світить сонце !.. ;)
Вы в состоянии заменить российский газ, нефть и электроэнергию? Вперед. Заменяйте :) Только ничего у вас не получится. Танкерами - дорого. А осилить такой длинны трубопровод мог позволить только СССР с его сильнейшей экономикой в мире!
 

Stein

Well-Known Member
Альо гараж . Це значить : 1- або сторони домовляються про ціну . 2- Або хтось подає в міжнародний суд . Та чекаємо рішення . 3- Рашка закручує кран - Ми разом з європою сидимо без газу .
Я думаю что в такой ситуации ЕС начнёт вводить санкции уже против того, кто закрыл транзит. Поставка газа себе их волнует куда больше, чем судьба Украины.
 
  • Like
Реакції: Andy

STOP-KAZAP

Active Member
Тоді скажіть , будь ласка , а чиї продукти ви таки бачили у продажу ?..
продукти харчування наші, польські, ну там екзотика всяка єквадор і тому подібне.
ну не бачив я ще рашинського молока, арахісу, меду, яблук, бананів, круп, борошна.
товари побуту китай турція польша.

ну а ві бачили? то назовіть піду подивлюсь.
просто
 
Останнє редагування:

Mirdin

New Member
По-перше треба заначити, що в умовах того економічного і виробничого колапсу, в якому опинилась Україна, рядовий українець не має можливості купувати лише продукцію вітчизняного виробництва. З іншого боку: влада України має можливість збільшити ввізне мито на всі товари російського виробництва - таким чином збільшаться надходження до бюджету, а попит українців сам вкаже на дійсно якісні товари.
По-друге: варто згадати, що великий відсоток російських товарів виробляється в Китаї, і лише юридична адреса підприємства розташована в Росії.
 

Whisper

Well-Known Member
Вы в состоянии заменить российский газ, нефть и электроэнергию? Вперед. Заменяйте :) Только ничего у вас не получится. Танкерами - дорого. А осилить такой длинны трубопровод мог позволить только СССР с его сильнейшей экономикой в мире!
Наприклад , вдасться купувати європейський газ!.. ;)
 

Whisper

Well-Known Member
продукти харчування наші, польські, ну там екзотика всяка єквадор і тому подібне.
ну не бачив я ще рашинського молока, арахісу, меду, яблук, бананів, круп, борошна.
товари побуту китай турція польша.

ну а ві бачили? то назовіть піду подивлюсь.
просто
Масло вершкове , шоколад , пиво та ін. Дезодоранти , лосьони та ін. Телевізори ЛГ, холодильники , пральні машини та ін. Багато ще чого російського не купував ще до бойкоту , тому що вважаю що російськи товари , зазвичай , мають доволі низьку якість.
 
  • Like
Реакції: GEB

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

9 КВІТНЯ, 2014 12:14
You must be registered for see images

Персонажами одного з фільмів є бійці ОМОНу
фото:citysmile.org
Українські дистриб'ютори та кінотеатри відмовилися випускати на екрани низку російських фільмів, угоди про прокат яких були укладені раніше

Про це повідомили в одній з найбільших російських кінокомпаній "Централ Партнершип", інформує з посиланням на .

Зокрема, це стосується трьох картин, українські прем'єри яких мали відбутись у травні. Це драма Олексія Учителя "Вісімка", бойовик Василя Серікова "22 хвилини" та комедія Дмитра Дяченка "Кухня в Парижі".

Артем Головашкін, гендиректор компанії "Інтер-Фільм", яка відповідає за прокат даних стрічок в Україні, в офіційному листі партнерам повідомив, що причиною відмови прокату російського продукту є "політична ситуація в країні, а також морально-етичні причини".

Відомо, що стрічці "Вісімка", заснованій на повісті Захара Прилепіна, відмовили в прокаті через наявність серед персонажів бійців ОМОНу. При цьому відомо, що режисер фільму Олексій Учитель підписав лист діячів культури на підтримку позиції президента РФ Володимира Путіна по Україні та Криму. Сам Прилепін в інтерв'ю заявляв, що Крим став української територією випадково, і за роки після розпаду СРСР так і не став частиною України.

Героями "22 хвилин" також є російські моряки і військові, а одни з персонажів "Кухні в Парижі" - президент Росії. Згідно з наявною інформацією, ці факти також вплинули на рішення про прокат стрічок на Україні .

На думку представників "Централ Партнершип" , всі три картини мали шанси на глядацький успіх на Україні.

"Дуже шкода, що геополітичні питання впливають на такі сфери нашого життя" , - йдеться в заяві компанії.

Згідно зі статистикою, російські кінокартини заробляють в Україні близько 10% від загальної суми зборів.

Нагадаємо, раніше найбільший кінотеатр Львова "Планета Кіно" від прокату фільмів російського виробництва.
 

Andy

Well-Known Member
Применение на АЭС Украины топлива из США может вызвать аварию

Использование на украинских АЭС топлива американской компании Westinghouse создает громадные риски с точки зрения ядерной безопасности для всего региона, считает зампредседателя международного союза ветеранов атомной энергетики и промышленности Евгений Акимов.

Ранее сообщалось о намерении украинской НАЭК «Энергоатом» и Westinghouse подписать договор на поставку ядерного топлива для трех реакторов украинских АЭС.

В свое время на чешской АЭС «Темелин», где работают реакторы советского дизайна, была зафиксирована разгерметизация топлива производства Westinghouse, после чего чешская сторона отказалась от услуг этого поставщика. Весной 2012 года и в 2013 году в ходе планово-предупредительного ремонта на Южно-Украинской АЭС были зафиксированы нарушения в работе сборок типа ТВС-W американского производства. Выяснилось, что эти нарушения были вызваны конструктивными недоработками топлива компании Westinghouse. Убытки «Энергоатома» из-за этой аварии могут составлять более 175 миллионов долларов.

«На АЭС Украины стоят реакторы российского (советского) проекта. Они рассчитаны на топливо, которое изготавливается у нас в Электростали. Применение тепловыделяющих сборок американского производства никак не подходит под российский проект», — сказал Акимов РИА Новости. По его мнению, применение топлива Westinghouse может привести к выходу из строя реакторов украинских АЭС и в итоге — коллапсу украинской электроэнергетики. «Это страшная вещь. Мы можем получить в итоге „мертвые“ реакторы. Все-таки атомная энергетика занимает 50% всей электроэнергетики Украины. Это настолько весомая часть, что если атомная энергетика там „завалится“ из-за использования американского топлива, страна на лучину перейдет?», — сказал Акимов.

Он добавил, что не понимает, как можно нелицензированное ядерное топливо «заправлять» в атомный энергоблок. «Залейте дизельное топливо в бензиновый двигатель, что произойдет? — машина встанет. Хорошо, если это только машина. А представьте ядерный реактор, что произойдет с ним?», — сказал эксперт. По словам Акимова, он уверен, что сопредельные государства, расположенные рядом с Украиной, выскажутся категорически против применения сомнительных технологий на атомных станциях Украины, и что этим вопросом должна заняться специальная комиссия МАГАТЭ, которая может быть создана по этому случаю.

Нельзя исключать и выброса радиоактивных веществ в окружающую среду в результате возможных инцидентов, связанных с использованием топлива Westinghouse, отметил эксперт. По его словам, обращение с новыми ядерными материалами требует тщательной подготовки необходимых законов, взаимодействия соответствующих государственных структур, но в нынешней ситуации на Украине возникают предпосылки для «хаоса в этой области». «Но если бы только хаоса. Как бы из-за этого не пострадало человечество», — сказал Акимов.
Ну что, пробойкотируем? Или снова никуда не денемся? :)

Я всегда считал, что раз уран добывают в Украине, то и топливо делают тут. Почему не так?
 
Зверху