Вбивство сашка білого ( музичко )

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
You must be registered for see medias
1) Чим, або в чому, на час спроби затримання, підрозділ відрізнявся від просто озброєної групи людей, які приїхали і відразу почали стріляти? Які в Музичко були підстави вважати, що він відстрілюється від українських правоохоронців, а не від якоїсь банди, чи від російських диверсантів? Це я до того, що перш ніж звинувачувати його у тому, що він стріляв по правоохоронцям, тим треба було з самого початку вести себе, як правоохоронці.
2) Сцена показу подряпаного шолома, це вже намагання зобразити бійців бідненькими і нещасними. А взагалі то вони отримують заробітну платню з податків українців, як за ризик, так і за те, що вони будуть ЗАКОН захищати, а не порушувати.
3) Замість подряпаного шолома, якщо вони так наполягають на самогубстві Музичко під час затримання, треба наводити більш переконливі докази цього. Куля в серці з його пістолета, розірваний на грудях одяг і замкнені в наручники руки, зовсім не переконують в тому, що вони не мали доступ до його пістолета і що це не вони його застрелили. До цього їх дії з натяжкою, але можна вважати правомірними - застосування зброї по ногам під час озброєного спротиву під час затримання - правомірне. Підстави для облави під сумнівом, але нехай. А от смерть Музичко - аж ніяк.
 
можливо я фізику погано вчив, але на відео я побачив що слід від кулі показує траекторію яка йшла з верху шолома вниз....а за словами мусорів він відстрілювався показую приблизно як йшла куля, і як вона мала бути відрикошечена, а замість того рикошет заперечуючи всі закони фізики пішов в передпліччя....
 

Вкладення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
можливо я фізику погано вчив, але на відео я побачив що слід від кулі показує траекторію яка йшла з верху шолома вниз....а за словами мусорів він відстрілювався показую приблизно як йшла куля, і як вона мала бути відрикошечена, а замість того рикошет заперечуючи всі закони фізики пішов в передпліччя....
Казали про дві кулі. Та, що по шолому попала, зрикошетила по погону.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

27 БЕРЕЗНЯ 2014 12:29
Міністерство внутрішніх справ створило спеціальну комісію для з'ясування обставин смерті координатора громадського руху "Правий сектор" в Західній Україні Олександра Музичка, відомого також як Сашко Білий

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Микола Величкович на брифінгу, передає

За його словами, до комісії увійдуть співробітники МВС. Очолить комісію сам Величкович. Комісія, за його словами, надасть результати протягом 10 днів.

Величкович зазначив, що наказ про створення комісії був підписаний 26 березня. Також прийнято рішення, що комісія не буде коментувати хід проведення службової перевірки.

Крім цього, буде створено громадську раду, яка отримає всі результати перевірки, з метою громадського контролю.

Нагадаємо, Музичко загинув від вогнепальних поранень при затриманні міліцією в Рівненській області в ніч на 25 березня.
 

bortn5

Well-Known Member
Ну понеслось!!!Господа-а ниче шо он с незареганной зброей шлялся по городам,тыкая ею под нос кому захочет?Чувак оказал вооруженное сопротивление при задержани,ранил сотрудника!В результате завязавшейся перестрелки,получил смертельное ранение.А какой еще результат вы хотели?
 

rfvgy

Ukrainian
Ну понеслось!!!Господа-а ниче шо он с незареганной зброей шлялся по городам,тыкая ею под нос кому захочет?Чувак оказал вооруженное сопротивление при задержани,ранил сотрудника!В результате завязавшейся перестрелки,получил смертельное ранение.А какой еще результат вы хотели?
Справа не в особі Музичко . А в діях мусорів .
Білому вже тривалий час натякали не афішуватись ( зі слів деп. Москаля (батьківщинець) ) , але він не послухав ... результат ми знаємо...
Але дії влади , теж перешли межу . Замість заарештувати по тихому , влаштували шоу з захопленням !
Поки мусора залишатимуться мусорами , а не міліцією , до них ставлення буде негативне .
 

iva

МИРОТВОРЕЦ
это самоубийство дважды, практика у нас это подтверждает
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

27 БЕРЕЗНЯ 2014 19:45
Поки не закінчиться розслідування, висновків робити не треба

Керівник Харківської правозахисної групи Євген Захаров в ефірі прокоментував справу про загибель Олександра Музичка (Саши Білого):

«Судячи за матеріалами в пресі – не можу зробити остаточний висновок, оскільки там багато суперечностей.

Тому, поки не закінчиться розслідування, я вважаю, що висновок робити не треба.

На мій погляд, вбивати Музичка спецпідрозділом не було мотивів.

Навіть якщо планували – дивна поведінка, що вони кинули труп.

Я вважаю, що пропозиція міністра внутрішніх справ, щоб представники громадськості вивчили матеріали розслідування і зробили після розслідування висновки – є цілком слушною.

Щоб зняти всі підозри в цьому ділі, щоб суспільство знало, як це сталося і чому».
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Ігор Мазур 26 березня 2014, 12:29
You must be registered for see images
Коли міністр закордонних справ Росії Лавров давав ЦУ "своєму колезі" українцю Дещиці – зачистити українську владу від екстремістів, не вірилося, що результат буде вже через кілька годин.

"Білий", який ще вдень організовував виборчий штаб президентських виборів і без зброї ходив по Рівному від одних до інших союзників, не чекав, що в його рідні Бармаки, за 5 кілометрів від облцентру, на день народження друга приїдуть "соколи" Авакова.

Приїдуть виконувати замовлення! Кілька пострілів в серце – на відео бачимо, що це вбивство. .

Вони приїхали карати!

Хазяїн, який заплатив, хотів крові, щоб іншим "неповадно било".

30 спецназівців з Києва приїхали .

Росія аплодує – орден Авакову і командиру "Сокола" – вони зачищають "територію" від бандерівців!!!

То чим відрізняється "Сокол" від "Беркуту"?

Сашко – Українець на ЧЕСТЬ якого називали вулиці в Чечні. Унсовець, який народився в засланні в родині упівців і з дитинства відчув, що таке "любов старшого брата".

В нього був важкий характер – прокурора він вдарив, бо той "заморожував" розслідування вбивства жінки.

Він кричав на своїх, коли були на те причини, шукав гроші на боївки і чекав цієї революції.

Коли в 1995 ми в Грозному сиділи з ним за чаєм в підвалі в мікрорайоні "Мінутка", він кричав мені в лице: "Тополя, незалежність нам подарували, але за неї треба буде ще пролити кров".

Він приїхав перший раз на Майдан 29 листопада – ходив, керував. А в останнє – минулу суботу – за годину перед з'їздом УНА-УНСО.

На нараді керівництва партії зі сльозами на очах кричав: "Почуйте мене! Для нас це останній шанс! Ми або зараз, як команда доб'ємося повного перезавантаження влади і створення силової структури, яку боятиметься і поважатиме влада, або ця "політична еліта" за свої "шкурні інтереси" злиє Майдан!".

Він знав, що говорив...

Робіть висновки, а я зі своєю 24 сотнею Самооборони, яка входить в "Правий Сектор" їдемо прощатися з Сашком. З нами їдуть Унсовці, Тризубівці, сотні Самооборони – перша, четверта, восьма, одинадцята, вісімнадцята, двадцять третя.

Ми їдем до Тебе ! Ми хочем тебе провести в Військо Господнє, в Небесну Сотню!

Ігор Мазур ("Тополя"), унсовець, "Правий Сектор"
 
Зверху