Окупація Криму.

rfvgy

Ukrainian

Почалось. Чекаємо "бажань" Японії і Китаю.
Далі буде шалена мілітаризація світу і гонка озброєнь.
Відриваючи ящик Пандори рашка запустила всесвітню гонку озброєнь ! СеРеСеР розвалився бо не взмозі був тягти такого воза , Америка тільки розбагатіла , Китаю сьогодні це те що треба - є 2 мільйона сухопутних військ , тепер ще й авіаносців кілька щтук закладуть . Інші країни теж задніх пасти не будуть - бо правила змінились .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

20 БЕРЕЗНЯ 2014 21:29
Один із захоплених сьогодні російськими військами українських корветів "Хмельницький" затопили

Про це на своїй сторінці у написав користувач Сергій Здоровець, передає .

“Захоплене російськими окупантами українське судно "Хмельницький“ затопили. Виродки і мародери!”, — написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські військові у Стрілецький бухті у Криму - "Луцьк" і "Хмельницький".
Про це на своїй сторінці у написав користувач Сергій Здоровець... Треба чекати більш достовірних джерел, але поки що така інфа.
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
Экс-министр обороны Анатолий Гриценко в эфире во время программы «Герой дня» раскритиковал действия властей по отношению к ситуации в Крыму.

«Мы слышим кто комментирует ситуацию с корветом «Тернополь»: мичман на борту корабля, руководитель медиацентра. Есть главнокомандующий Турчинов, есть министр обороны Тенюх. Почему они молчат?», - сказал он.

По словам Гриценко, у него есть ощущение, что Крым сдается политическими методами.

«Смотрите, что произошло. Министр обороны Тенюх, первый вице-премьер Ярема собираются вылететь в Крым. Они посидели в Борисполе и уехали, потому что их отказались принять в Симферополе. Это министр обороны? Сел на армейский вертолет и полетел! Заявил на весь мир: «Я отправляюсь туда-то решать вопросы». Я хотел бы посмотреть, как российские военные в прямом эфире будут сбивать украинского министра. Что это за детская безответственность!», - заявил политик.

Экс-министр обороны продолжает: «Когда брали штурмом штаб ВМС, мне звонили офицеры. Я спрашиваю: «Есть у вас оружие?» — «Нет». Им даже пистолеты Макарова не выдали. Что делать, ножку стула отломать и ею отбиваться? Пусть Турчинов или подписывает капитуляцию и эвакуирует людей, или дает приказ защищаться, в том числе средствами с материка. Это не просто сдача конкретного корабля, это деморализация всей армии».
 

rfvgy

Ukrainian
Экс-министр обороны Анатолий Гриценко в эфире во время программы «Герой дня» раскритиковал действия властей по отношению к ситуации в Крыму.

«Мы слышим кто комментирует ситуацию с корветом «Тернополь»: мичман на борту корабля, руководитель медиацентра. Есть главнокомандующий Турчинов, есть министр обороны Тенюх. Почему они молчат?», - сказал он.

По словам Гриценко, у него есть ощущение, что Крым сдается политическими методами.

«Смотрите, что произошло. Министр обороны Тенюх, первый вице-премьер Ярема собираются вылететь в Крым. Они посидели в Борисполе и уехали, потому что их отказались принять в Симферополе. Это министр обороны? Сел на армейский вертолет и полетел! Заявил на весь мир: «Я отправляюсь туда-то решать вопросы». Я хотел бы посмотреть, как российские военные в прямом эфире будут сбивать украинского министра. Что это за детская безответственность!», - заявил политик.

Экс-министр обороны продолжает: «Когда брали штурмом штаб ВМС, мне звонили офицеры. Я спрашиваю: «Есть у вас оружие?» — «Нет». Им даже пистолеты Макарова не выдали. Что делать, ножку стула отломать и ею отбиваться? Пусть Турчинов или подписывает капитуляцию и эвакуирует людей, или дает приказ защищаться, в том числе средствами с материка. Это не просто сдача конкретного корабля, это деморализация всей армии».
Гриценку порулить не дали , тому й злиться .
Я хотел бы посмотреть, как российские военные в прямом эфире будут сбивать украинского министра. Что это за детская безответственность!», - заявил политик.
А чому б самому не найняти вертоліт , та не злітати ? В Москву . Попатякати . Депутат з депутатами .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Гриценку порулить не дали , тому й злиться .

А чому б самому не найняти вертоліт , та не злітати ? В Москву . Попатякати . Депутат з депутатами .
Він, до речі, депутатський мандат ще під час Майдану здав, коли трійка його четвертим на сцені красуватись не запросила.
А так, те, що він каже може і правильно, але він це зараз каже, бо ні за що не відповідає.
Але це вже оффтоп. Давайте Гриценко тут не будемо обговорювати. Він ще обов'язково себе проявить.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Это какие ж там наши гражданские? 97% за Россию.
кто тебе такое сказал ? не рассказуй сказки . Там только 14 % населения Крыма татары категорически против в тоталитарную Россию , там 30 % этнические украинцы - которые наивно полагать что тупо все предатели , там есть русские которые против отделения от Украины .

То что вооруженные террористы незаконно провели референдум под дулами автоматор , не означает что в Крыму за Россию 97 % . Пусть большинство , но не 97 % , я ещё пол года назад был опрос в Крыму где большинство за Украину высказывались . Так что этот референдум и гроша ломаного не стоит
 

Stein

Well-Known Member
Там только 14 % населения Крыма татары категорически против в тоталитарную Россию , там 30 % этнические украинцы - которые наивно полагать что тупо все предатели , там есть русские которые против отделения от Украины .
Мені приємно повідомити одномірним, що Царство Небесне влаштоване за зразком Парижа 1793 року. Тоді радою комуни були прийняті критерії підозрілості. Один з пунктів такий: підозрілими вважати тих, хто, не здійснивши нічого проти свободи, не зробив нічого для неї.

Тоді теж багато хто вважав, що вся ця революція їх не обходить. І от стоїть перед революційною трійкою такий суб'єкт і "белькоче", що ні в чому не винен. "А що ти зробив для свободи?" "Я ні в чому не винен", — ще встигає він промичати перед тим, як з висоти 2,7-м лезо впаде йому на шию.

І ось душа його вже на небесах. І, не встигнувши отямитись, він раптом знову бачить перед собою трійку: Архангел Гавриїл, Архангел Михаїл та Архангел Рафаїл. "А що ти зробив для свободи?" — чує він громовий голос. "Як, і тут те саме?" — волає він. "Авжеж, сонечко. Залазь, брате, на пательню".
 
  • Like
Реакції: EDDY

Life-ua

+ плюс - минус
Мені приємно повідомити одномірним, що Царство Небесне влаштоване за зразком Парижа 1793 року. Тоді радою комуни були прийняті критерії підозрілості. Один з пунктів такий: підозрілими вважати тих, хто, не здійснивши нічого проти свободи, не зробив нічого для неї.

Тоді теж багато хто вважав, що вся ця революція їх не обходить. І от стоїть перед революційною трійкою такий суб'єкт і "белькоче", що ні в чому не винен. "А що ти зробив для свободи?" "Я ні в чому не винен", — ще встигає він промичати перед тим, як з висоти 2,7-м лезо впаде йому на шию.

І ось душа його вже на небесах. І, не встигнувши отямитись, він раптом знову бачить перед собою трійку: Архангел Гавриїл, Архангел Михаїл та Архангел Рафаїл. "А що ти зробив для свободи?" — чує він громовий голос. "Як, і тут те саме?" — волає він. "Авжеж, сонечко. Залазь, брате, на пательню".
перечитал раз 20 Гг :D
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

21 БЕРЕЗНЯ 2014 07:40
Вчора відбувся урочистий перехід Академії ВМС ім. Нахімова в Севастополі під російський прапор

Як можна побачити на відео, розміщеному в соціальних мережах, один з курсантів знімав прапор ВМС України зі сльозами на очах.

А після підняття російського прапора над будівлею академії група курсантів заспівала гімн України.
You must be registered for see medias
 

rfvgy

Ukrainian
Мені приємно повідомити одномірним, що Царство Небесне влаштоване за зразком Парижа 1793 року. Тоді радою комуни були прийняті критерії підозрілості. Один з пунктів такий: підозрілими вважати тих, хто, не здійснивши нічого проти свободи, не зробив нічого для неї.

Тоді теж багато хто вважав, що вся ця революція їх не обходить. І от стоїть перед революційною трійкою такий суб'єкт і "белькоче", що ні в чому не винен. "А що ти зробив для свободи?" "Я ні в чому не винен", — ще встигає він промичати перед тим, як з висоти 2,7-м лезо впаде йому на шию.

І ось душа його вже на небесах. І, не встигнувши отямитись, він раптом знову бачить перед собою трійку: Архангел Гавриїл, Архангел Михаїл та Архангел Рафаїл. "А що ти зробив для свободи?" — чує він громовий голос. "Як, і тут те саме?" — волає він. "Авжеж, сонечко. Залазь, брате, на пательню".
А що робив Stein , коли Україна була в небезпеці та під час агресії ??
Та НІЧОГО КОРИСНОГО !!
Молодший командир , не тримавший зброю в руках , "Я ні в чому не винен" . А хто веде на форумі підривну діяльність ? Мабуть є бажання стати сучасним Попом Гапоном ! Чи може це така позиція МАЛЬЧИША ПЛОХИША . Слідом за олігархами зливати Україну за банку варення та пачку печива .
 
Зверху