Російська інтервенція в україну. березень 2014.

Haup

козаченько
Брат в Севастополе живет. У нас ежедневные дискуссии. Он пишет: "да, справимся, главное что мы дома, что мы с Родиной и что Севастополь с первого дня основания был русским и им остался))". Вот его цитата, и он счастлив сейчас как никогда. Хоть он и вражина идеологическая мне, но люблю его как брата))))) Не могу представить, что я пойду на таких как он с оружием. Два брата, но он русский украинец, а я украинский украинец))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Брат в Севастополе живет. У нас ежедневные дискуссии. Он пишет: "да, справимся, главное что мы дома, что мы с Родиной и что Севастополь с первого дня основания был русским и им остался))". Вот его цитата, и он счастлив сейчас как никогда. Хоть он и вражина идеологическая мне, но люблю его как брата))))) Не могу представить, что я пойду на таких как он с оружием. Два брата, но он русский украинец, а я украинский украинец))
Спитай нього, чи в курсі він, що Кадиров зібрався інвестувати Крим. І чи розуміє він, що це для Криму означає.
 

Haup

козаченько
Спитай його, чи в курсі він, що Кадиров зібрався інвестувати Крим. І чи розуміє він, що це для Криму означає.
Кадыров - это вопрос пятого колена. Меня бесит, что у нас нет лидера, и что совершенно ничего не решается - только гривами в ООН машут((
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Спитай нього, чи в курсі він, що Кадиров зібрався інвестувати Крим. І чи розуміє він, що це для Криму означає.
Кадырова самого хорошо спонсируют из Кремля...В Чечне сейчас круче живут,чем скажем во Владимире...А ещё эта сука лично резала глотки нашим военным в своё время,а теперь-Герой России.
 
  • Like
Реакції: Fill

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

17 БЕРЕЗНЯ 2014 17:11
Україна може симетрично відповісти на дії кримської псевдовлади та Росії, і націоналізувати державні підприємства РФ, розташовані на нашій території

Таку думку висловив старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

"Якщо вже Крим відділяється і стає незалежним, то в таких умовах у разі націоналізації державних підприємств України мають сплачуватись якісь компенсації. Якщо вони справді це зроблять, тоді ми можемо симетрично відповісти щодо підприємств, які повністю або частково належать Росії", - сказав Дубровський.

На думку економіста, питання лише в тому, чи наважиться на неї український уряд, і чи знайде відповідну підтримку в міжнародних колах.

"Якщо б йшлося про приватні активи, то це б турбувало інвесторів. Якщо держава не планує чинити агресію щодо приватних інвесторів, а хоче конфіскувати лише державні активи, то це турбуватиме тільки тих інвесторів, які вклали кошти в російські цінні папери. Після справи Магнітського (навіть не стільки його, а того, що сталося з тим інвестором, якого він представляв) ставлення інвесторів до Росії не дуже позитивне", - підсумував експерт.

Нагадаємо, нелегітимний парламент окупованого росіянами Криму прийняв рішення про перехід у власність самопроголошеної «Республіки Крим» об'єктів .

Також псевдовлада Криму "Чорноморнафтогаз" та "Феодосійську нафтобазу".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Кадырова самого хорошо спонсируют из Кремля...В Чечне сейчас круче живут,чем скажем во Владимире...А ещё эта сука лично резала глотки нашим военным в своё время,а теперь-Герой России.
Тільки тут уточнення: в Чечні добре живеться чеченам. І в Москві до речі теж.
 

rfvgy

Ukrainian
Брат в Севастополе живет. У нас ежедневные дискуссии. Он пишет: "да, справимся, главное что мы дома, что мы с Родиной и что Севастополь с первого дня основания был русским и им остался))". Вот его цитата, и он счастлив сейчас как никогда. Хоть он и вражина идеологическая мне, но люблю его как брата))))) Не могу представить, что я пойду на таких как он с оружием. Два брата, но он русский украинец, а я украинский украинец))
А я ще в грудні мав розмову з родичами з росії . Сказав якщо їхні війська нападуть на Україну готовий йти добровольцем чи записуватись у ополчення ... Тако ж радив дивитись Українські ТВ канали через інет .
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
МИД РФ: Россия может потребовать от Киева $20 млрд долга бывшего СССР
МОСКВА, 17 марта. /ИТАР-ТАСС/. Москва оставляет за собой право настаивать на незамедлительной компенсации Киевом Российской Федерации 20 млрд долл долга бывшего СССР, если украинская сторона возвращается к проблеме «нулевого варианта». Об этом говорится в комментарии МИД РФ, размещенном на сайте ведомства

«После чего мы были бы готовы рассмотреть вопрос о возможности проведения переговоров с по другим аспектам “нулевого варианта”, — подчеркнули в министерстве.
 
Зверху