Куда интегрироваться Украине?

До кого б Ви хотіли, щоб приєдналась Україна? (в принципі, а не на теперішніх умовах)


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Куда интегрироваться Украине?

Поговаривают в среде "рускава мира" не особо лестно относятся к Западноевропейским странам, в особенности - немцам:
Так вони і на всю Європу зараз гавкають дай Боже, забуваючи, що коли б їх у свій час Пєтька І за допомогою і за стандартами цієї Європи не перебудував, то сиділи б і досі у своєму лайні.
 

hed1n.ru

стебанутый
1. я говорил что если КОСМОНАВТЫ не летают, то не значит что страна НЕ космическая. С этим всем кроме Хедину все понятно.
Да, очень понятное предложение.
Когда полетел последний космонавт с Украны? И что, для космоса мы ничего не делаем? Да тот жа Сименс делает все - от телефонов до кораблей.
Всё по полочкам прям.
Ну вот и ладненько, ты сам вместо меня доказал СУЧНОСТЬ РФии. Почему же Роспотреблядьнадзор не запретил ввоз продукции Южмаша в РФ? Потому что пукан бы рэпнул без наших ракет? Тут они белые и пушистые и не смотря на любую политику возили, ВОЗЯТ И БУДУТ ВОЗИТЬ.
Вы удивитесь - продукция Южмаша отвечает всем требованиям! Или это таинственный межгалактический заговор.
Получается четкая линия РФии - насрать украинцам ВЕЗДЕ ГДЕ МОЖНО, но шоб себе не воняло А теперь напомни мне, где Украина делала подляны РФии имея возможность заменить продукцию РФии китайской? ЧМОШНИКИ ОНИ. И чем дальше мы от них - тем лучше.
Откуда у вас такая тяга к фекалиям? Почти в каждом посте есть фразы о говне, процессе дефекации и соответствующих органов
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Куда интегрироваться Украине?

Дивно, коли вся власність була союзною, то чому тоді Росія в односторонньому порядку вирішила забрати собі не лише борги, але й всі активи і пасиви союзу (які за сумою ці борги перевищували)?
Ась?
Превышали?! Да ладно? Соизмеримо с золотом Полуботка, нет?
Что-то особо желающих наследовать долги СССР не было. Кстати, Россия их выплачивала до 2006 года! Последний платеж был Парижскому клубу.
Украине бы очевидно не помешал бы такой внешний долг :)

Просвещайтесь:
В 1992 год страна вступила с обязательствами перед капиталистическими государствами по обслуживанию в течение года средне- и долгосрочных задолженностей им со стороны бывшего СССР в размере 12,1 млрд. долл., из которых 8,6 млрд. - амортизация и 3,5 млрд. - проценты. Весь внешний долг Союза к началу 1992 г. измерялся суммой в 70,8 млрд. долл. А все выплаты по погашению долга на этот год должны были составить 22,65 млрд. долл., из них 18,77 млрд. - обслуживание основного долга, и 3,88 млрд. - проценты.

В октябре 1991 г. восемью республиками был подписан Меморандум о солидарной ответственности за выплату внешнего долга СССР. Месяцем позже уже девять республик подписали Договор о разделении долга и активов бывшего Советского Союза. В соответствии с договором республики взяли на себя обязательство перечислять средства в иностранной валюте для погашения долга во Вншеэкономбанк. Однако с конца 1991 г. только Россия вносила свои средства на эти цели, величина которых составила примерно 1,5 млрд. долл., или намного меньше 10% ее доли обслуживания долга бывшего Союза, приходившейся на 1992г., в условиях нелегального вывоза капитала, резко сократившихся запродаж золота и уже полностью исчерпанных золото-валютных резервов платежи по обслуживанию внешнего долга в 1992г. оказались в несколько раз скромнее имевшихся обязательств.

Внешний долг бывшего СССР, образовавшийся до 31 декабря 1990 г., и его зарубежные активы были поделены в соответствии с договором между республиками. Доля каждой республики поначалу исчислялась на основе данных о ее усредненной доле в экспорте, импорте, национальном доходе и населении Советского Союза за 1986-1990гг. Окончательно же согласованные величины базировались на самом деле в основном на данных о чистом продукте и населении, которые более равномерно распределены между республиками, нежели экспорт на конвертируемую валюту. Система двухканального обслуживания долга оказалась недейственной. Как уже было отмечено, ни одна республика, за исключением России, ничего не перевела на специальные счета по обслуживанию долга, открытие Внешэкономбанком.

После заключения Договора о разделе долга в реорганизованном Внешэкономбанке было создано специальное подразделение, ведающее внешним долгом, которое стало подчиняться непосредственно Межгосударственному совету по управлению внешней задолженностью и имуществом СССР. В Российской Федерации разработка общей стратегии заимствования была возложена на Министерство внешнеэкономических связей совместно с Министерством экономики и Министерством финансов. Внешэкономбанк является главным правительственным органом по осуществлению новых международных валютных сделок и договоров. Он имел, таким образом, двойную функцию: управление старыми долгами бывшего Союза и осуществление новых заимствований для России. Российский Внешторгбанк также уполномочен осуществлять внешние сделки от имени Правительства. Коммерческие банки, имеющие генеральные лицензии на внешнеэкономические операции, могут заимствовать за рубежом напрямую, без гарантий Внешэкономбанка.

В течение 1992 г. Россией и рядом бывших республик разрабатывались различные предложения по созданию работоспособной системы обслуживания внешнего долга бывшего Союза. Предпочтительным для большинства выглядел вариант, при котором одна республика (Россия) приняла бы на себя обязательства бывшего СССР при условии отказа всех остальных от каких-либо претензий на его зарубежные активы (так называемый "нулевой вариант"). К концу года с ними удалось подписать соответствующие соглашения.
 
Останнє редагування:

21h

Вернулся
Вы удивитесь - продукция Южмаша отвечает всем требованиям! Или это таинственный межгалактический заговор.
:lol: Да?! С каких это пор гептил стал еклогичным продуктом, что его роспотреблядьнадзор одобрил? Впрочем какая разница )) Если другого нету и не предвидется, то оформят соответствие и все, и как бы перед остальными не стыдно:lol: Мол, вот видите - все честно, мы Порошенка не гнобим, просто у него нужной бумажки (про ярлык от монголов никто еще не забыли?) нет! Западные монголы они такие.

Откуда у вас такая тяга к фекалиям? Почти в каждом посте есть фразы о говне, процессе дефекации и соответствующих органов
Хм, вы ошиблись, у этого слова несколько смыслов, но ваши наклонности видят в нем один. :lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Куда интегрироваться Украине?

Превышали?! Да ладно? Соизмеримо с золотом Полуботка, нет?
Что-то особо желающих наследовать долги СССР не было. Кстати, Россия их выплачивала до 2006 года! Последний платеж был Парижскому клубу.
Украине бы очевидно не помешал бы такой внешний долг :)

Просвещайтесь:
Знаєте, "просвєщайтє" цим непотребом від путєнських защєканів членів своєї "апсчіньі". Я на російський агітпроп не ведусь.
Для тих, хто не вважає слово "Україна" порожнім звуком, і хто не є п'ятою колоною ворожої держави є альтернативний варіант:
Радянське майнo за кордоном: колонії не мають права претендувати на власність імперії?
Позиція Москви у питанні розподілу власності СРСР корисно нагадує, що та держава була імперією, Росія її метрополією, а решта республік – колоніями
10 листопада офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич під час прес-конференції у Москві заявив, що тема розподілу власності СРСР закордоном "давно не є предметом російсько-українських переговорів". Мовляв незважаючи на те, що Україна не ратифікувала угоду про "нульовий" варіант, російська сторона практично у всіх державах перереєструвала на себе власність СРСР", а "українська більше не ставить питання про надання їй об'єктів у третіх країнах".

Ціна питання

У процесі розпаду СРСР в грудні 1991 року було укладено базову угоду про правонаступництво зовнішнього боргу та активів Союзу, згідно з яким Росія мала отримати 61%, а Україна 16,4%. Ця угода була ратифікована, а відтак продовжує діяти.

Відповідно до протоколів договору сума зовнішнього боргу СРСР перед західними країнами становила 81 млрд. доларів, країнами соцблоку – 17,3 млрд. дол., заборгованість за ленд-лізом – 0,8 млрд. дол., за кредитами підприємств та організацій – 1 млрд. дол. Активи включали в себе майно за кордоном на 3,5 млрд. руб. (за балансовою вартістю!), борги країн, що розвиваються, – 74 млрд. доларів, борги країн соцтабору – 47,9 млрд. перевідних рублів, золото – 259 т.

Повної та достовірної інформації про стан активів так і не отримала жодна країна-член СНД. Адже на той час не було враховано обсягів резервного валютного та діамантового фондів, прямих зовнішніх інвестицій СРСР та кредитів наданих зарубіжним банкам. А за експертними оцінками, загальна вартість активів Радянського Союзу могла вимірюватися сумою близькою до 400 млрд. дол.

Проте навіть порівняння частки України у задекларованих активах і пасивах СРСР свідчила, що перші суттєво переважають другі. Маючи незначний негатив по доларових зобов’язаннях на 1,4 млрд. дол. (12,1 млрд. проти 13,5 млрд. боргу), Україна мала право на 5 млрд. перевідних рублів (7,8 млрд. проти 2,8 млрд. боргу), 42,1 тонну золота і нерухоме майно за кордоном, лише балансова вартість якого складала 0,6 млрд. перевідних рублів.

Метрополія з колоніями ділитися не збирається

3 серпня 1992 pоку була підписана Ялтинська українсько-російська угода про реалізацію прав на закордонну власність колишнього Союзу. Але Москва так і не поінформувала українську сторону про наявне майно закордоном. Натомість 8 лютого 1993 року Боріс Єльцин видав указ "Про державну власність колишнього Союзу РСР за кордоном", у якому йшлося, що Росія як держава-наступниця СРСР приймає на себе усі його права і зобов'язання. Тобто фактично в односторонньому порядку, порушуючи міжнародно-правові норми перекреслила усі попередні домовленості щодо його зобов’язань за кордоном.

Усе це спровокувало новий конфлікт, який вдалося пригамувати підписавши 23 червня 1993 року Угоду про передачу Україні об'єктів зарубіжної власності у 36 країнах. Проте російська сторона продовжувала блокувати передання і цих об’єктів, намагаючись зменшити їх кількість та обмежити географію країнами, що розвиваються, де її вартість була значно меншою. В решті-решт Україна зменшила свої претензії до списку нерухомості у 28 країнах, і направила його в 1994 році в російський уряд.

Паралельно парламент РФ в односторонньому порядку денонсував 20 травня 1992 року ще й Мінську угоду про повернення культурних цінностей. Після цього процес повернення вивезених з України за кілька століть її перебування у складі імперії експонатів було заблоковано, а після приходу до влади Владіміра Путіна, у травні 2001 року була ліквідована навіть спеціальна Державна комісія РФ з реституції культурних цінностей (існувала з 1992 року), замість якої створена Міжвідомча рада з питань культурних цінностей, але тепер уже лише" переміщених у результаті Другої світової війни".

З позиції сили

Проте після обрання президентом Леоніда Кучми та зміни прем’єр-міністра, яким став Віталій Масол, використовуючи тиск у енергетичних питаннях, зокрема ув’язуючи згоду на реструктуризацію газової заборгованості, російська сторона змусила український уряд підписати 9 грудня 1994 року сумнозвісну "Угоду про врегулювання питань правонаступництва щодо зовнішнього державного боргу та активів колишнього СРСР", більш відому широкому загалу як угода про "нульовий варіант".

Якщо Росія її дуже оперативно ратифікувала, то Верховна Рада України відмовилася, ухваливши натомість постанову "Про порядок ратифікації угоди між Україною і Російською Федерацією про врегулювання питань правонаступності по зовнішньому державному боргу й активах колишнього СРСР". Для цього російська сторона мала надати повну інформацію про: 1) балансову та ринкову вартість закордонної власності СРСР, підтверджену висновками міжнародного аудиту; 2) обсяги Золотого запасу, Діамантового фонду та стан балансів Госхрану, радянських (Держбанку, ВЕБ, МБЕМ, МІБ) та закордонних банків, які перебували у власності СРСР станом на 1 грудня 1991 р., а також про терміни і умови погашення зовнішніх боргів.

Крім того експерти забили на сполох, що у разі згоди України ратифікувати "нульовий варіант", вона остаточно втратить можливість висувати претензії щодо визнання державним боргом Росії перед Україною 84,3 млрд. рублів (за тогочасним курсом – більше 100 млрд. дол.) депозитів українських громадян, які станом на 1 січня 1991 року були закумульовані в "Сбєрбанку СССР", а також заборгованості ВЕБ СРСР перед юридичними і фізичними особами в Україні.

Проте Росія посилаючись на "вибитий" з Масола підпис під так і не ратифікованою, а відтак недіючою угодою про "нульовий варіант", розпочала процес рейдерського захоплення об’єктів спільної власності, перереєстровувавши до 2003 року їх на себе у 87 зі 100 країн. З боку України робилися спроби через Верховний суд Лондона домогтися передачі їй будівлі торгового представництва СРСР. Лише у 13 (серед яких Австрія, Бельгія, Болгарія, Іран, Люксембург, Німеччина, Польща, Японія та ін.) цей процес було заблоковано через позицію Києва. Для виправдання цих дій Москва досить швидко погасила увесь борг СРСР, який, як уже зазначалося, був у рази меншим від його активів закордоном.

Паралельно Москва використовувала усі можливості аби дотиснути Київ до ратифікації "нульового варіанту". Нові можливості для цього відкрилися після підписання кабальних газових угод у січні 2009 року. Для фінансування платежів за газ тогочасний уряд Тимошенко розраховував отримати від РФ кредит на суму у 5 млрд. дол. І у Москві, як і у випадку з Масолом у 1994 році, вирішили поставити його надання у пряму залежність тепер уже від ратифікації Угоди про відмову України від майна колишнього СРСР. Проте різко негативна реакція з боку Банкової (Віктор Ющенко публічно розкритикував Тимошенко на засіданні РНБО) та партнерів по коаліції (Юрій Костенко пригрозив виходом УНП із коаліції у разі спроби провести у ВР рішення про ратифікацію "нульового варіанту") тоді зірвали цю спробу Москви.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Куда интегрироваться Украине?

Ви перебільшуєте. Спочатку вентилі перекрила Росія. І не просто тихо і спокійно це зробила, а урочисто з трансляцією в прямому ефірі по всім каналам. Після цього Україна ще кілька годин качала в Європу газ (уже той, що належав нам). А тоді вже вентилі закрила Україна.
Как Россия посмела за долги прекратить поставку газа?! Где это видано, чтобы за долги газ отключали?!
А до цього і після цього ми тільки те і говорили, як ми зацікавлені, щоб транспортувати нашою ГТС російський газ та використовувати наші газосховища. Зауважте, тариф наш на транспортування - найнижчий у Європі. Казати - казали аналітики, що наша труба потрібна Росії.
А загрожувати заблокуванням - ніхто не загрожував. Попри це Росія почала будувати свої "потоки" в обхід. Загроз не було від нас, просто у них було бажання позбавити нас ролі монополіста, "плюнути в тарілку" сусідові. На наші економічні інтереси вони не зважали (вірніше побудували обхідні магістралі якраз на шкоду нашим економічним інтересам). А коли Україна вступала до ВТО тільки і було, що галасу про "нєобходімость учітивать економічєскіє інтєрєси Росіі"...
Ага. А вы тогда хихикали, как это Россия что-то построит в обход Украины. Дохихикались? Прозорливый вы наш. Теперь другие страны получают денежку за транзит. Вы же сами не верили в строительство Южного и Северного потоков. Да конечно, угроз не было. Украина проявила себя как надежный партнер и европейские инвесторы совместно с Газпромом решились на строительство обходных путей. Германия, Голландия и Франция ни с того ни с сего, решили вложить свои деньги от нечего делать по вашему. Или они не смогли разглядеть в Украине надежного партнера?

Ні. Я пам'ятаю Ющенка, який зауважував, що термін перебування їх флоту спливає в 201 році, тому "готуйтеся хлопці вже зараз, щоб це для вас не було несподіванкою".
Да-да-да. И вопрос о досрочном выводе не ставился, и не было смешной попытки заблокировать ракетные крейсеры во время войны с Грузией. Напомнить, как бравый украинский буксир заглох?
І правильно зробили, що зняли. Слід було більше. Нехай би "соколам" грузини пір'я більше б поскубли. Вибачте, а що, відносно Грузії були санкції, що забороняли туди постачати зброю?
Сняли с боевого дежурства (!). Ради кума не жалко ведь. Шаг нейтральный по отношению к России, по вашей логике.
Чому ми повинні свою власність віддавати у користування комусь? Це аналогічно як до Вас у хату прийде якийсь волоцюга і запропонує Вам здати Вашу таки кухню (вану, туалет або й усю квартиру) у консорціум. Наскільки я знаю, то Росія ніяк не погоджується проводити на своїй території спільну розробку нафти чи газу та видобувати їх у консорціумі. А чому це повинні робити ми?
Вы что, упоротый, там что ли? Кучи компаний занимаются добычей и разработкой российских месторождений. И немцы, и итальянцы и много других. У Украины денег нет видимо, инвестировать нужно.

А с чего тогда Украина должна требовать от РФ и Европы денег на модернизацию украинской гтс, она ж принадлежит Украине исключительно. Вам сосед не предлагал сделать ему ремонт?
Напомним, еще в 2007 году НАК Нафтогаз Украины и ОАО Газпром договорились о совместной разработке структуры Палласа в северо-восточной части Черного моря на границе Украины и РФ. Нафтогаз уже сообщил о завершении сейсмологических исследований 3D на структуре и начале обработки данных.
А потом отдали это другим компаниям.
Це все? Всі Ваші аргументи? Дивно, що забули нагадати руССофобскую "Раша гудбай" від Сердючки.
Толсто.
Ось лише коли це найбільші українські гріхи, то що ж казати нам, згадуючи з самого початку. Про мітинги ще за Єльцина з гаслами "Борис, заставь хохлов накормить Россию", про те, як ділили ядерні арсенали, флот і майно колишнього союзу, про те, що дозволяє собі той же ЧФ (сплачуючи за оренду території мізер, в порівнянні зі світовою практикою), про те, що собі тут дозволяє ФСБ, про Тузлу, про чисельні погрози, про зазіхання на нашу територіальну цілісність (Крим), про порнографічні фільми про нашого прем'єр-міністра, про сучасну російську літературу, фільми, комп'ютерні ігри, де Україна виставляється виключно ворогом, про ставлення до нас, як до ворогів (тут наше ІІІ місце після США та Грузії), про висловлювання путінських "защеканів", починаючи з верхніх щаблів (Жирік, Затілін, Дугін, Мітрофанов) далі шавками рівня нижче на кшталт Лєонтьєва, Проханова, М. Шевченка і закінчуючи рядовими блогерами дебілами, про газові, сирні, м'ясні, молочні, шоколадні, інформаційні та інші війни...
Ось і зараз, нікчема з комплексами Наполеона розпочала новий етап чергової торгівельної війни. Його посіпаки відкритим текстом заявляють, що це демонстрація того, що чекає на Україну, коли вона підпише угоду з ЄС. А після цього це падло сидить і перед камерами щось патякає про шантаж на Україну з боку Євросоюзу...
Знаєте, про таких ось Пушкін казав: "В чужой пиз*е соломинку ты видишь, А у себя не видишь и бревна!".
Ну да, Украина невинный агнец, проклятая Россия, то в союзе жрала всё сало и сейчас жить не даёт.
Торговыми войнами это называют лишь украинские сми, раздувая из мухи слона. Кто в Европе, кто-то что-то не пускает, Украина сопит в две дырочки.
Ой Дугин, какой ужас. А всякие страны-моксэль, Бибики с Плачиндами и прочие - это невинная шалость. "Москалiв на ножi" - тоже шалость.
Вы даже блоггеров вспомнили? не вы случайно? :)

Ваша русофобия мешает Вам адекватно мыслить. Жаль.
P.S. России вы припомните все грешки до сотого колена, на остальное глаза закрыты. Все в истории отлично относились к Украине, лишь Россия всегда мордовала нэньку.
 
Останнє редагування:

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Куда интегрироваться Украине?

Знаєте, "просвєщайтє" цим непотребом від путєнських защєканів членів своєї "апсчіньі". Я на російський агітпроп не ведусь.
Для тих, хто не вважає слово "Україна" порожнім звуком, і хто не є п'ятою колоною ворожої держави є альтернативний варіант:
Странный Вы человек. Я пытаюсь с Вами быть вежливым, Вы мне хамите. У вас никто не умеет нормально общаться что-ли? Откуда в Вас столько желчи? Самоутверждаетесь тут?
 

hed1n.ru

стебанутый
Хм, вы ошиблись, у этого слова несколько смыслов, но ваши наклонности видят в нем один. :lol:
А у твоего любимого слова "пукан" много смыслов?
"насрать украинцам ВЕЗДЕ ГДЕ МОЖНО, но шоб себе не воняло"
Аллегории на одну тему у вас всё-таки.
 

21h

Вернулся
hed1n.ru, Вы и ваши колеги, я посмотрю, заняты страданием фигней (надеюсь смысл понятен?), а именно поиском непонятно чего, непонятно где. Кстати, пукан можете интерпретировать - "кишка тонка", но опять же там екскременты. Короче как не называй г-но конфетой, пахнуть оно не начнет (это я про РФийскую власть и ее преспешников). И копрофилия тут не причем.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Куда интегрироваться Украине?

Так кто то представляет на что нужно минимальные 160лярдов евро? Конструктивней давайте, куда и на что необходимо?
А я тут для кого распинался столько времени?

п.с. дешевка Яныч, дешевка...
Давайте без желтых партийных газетёнок.
 
Зверху