Друга світова та ВВВ

Vic_51

Миссионер
Так Вы Сталина имели ввиду? А при чём тут "лоба розбиваете"?
 

21h

Вернулся
Доречі, я думаю тут люди в курсі справи (раз про нацизм розмовляєте), що єврейські расисти ділять навіть свою націю на істєнних іудєєфф і іудєєфф-гоєф. Так от, істінниє - сефарди, а "гойскіє" - ашкеназі. Хтось з вас відслідковував диференціацію втрат у 2й світовій серед них?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Друга світова та ВВВ

Ещё бы!

You must be registered for see images attach
Містєре руССкій развєдчєґ, я вже казав Вам, що треба бути дуже великою падлюкою, щоб скалити зуби, коли йдеться про загиблих солдатів. А ще я казав, що такі як Ви, насправді не мають до них ніякої шани та поваги. Максимум на що ви здатні - примітивно проливати фальшиві крокодилячі сльози під час проведення за вказівкою з Кремля флешмобу: "Пов'яжи колорадську стрічку".
Хоча, можливо, я помиляюся і це таємні фотографії з архіву "руССкой развєдкі", розсекречені Вами для того, щоб показати наскільки "ваша служба і опасна і трудна".
, вони такі развєдчєгі:
You must be registered for see images

Або ось:
You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

Vic_51

Миссионер
щоб скалити зуби, коли йдеться про загиблих солдатів
Надо быть падлюкою чтобы предложение почить павших обосрать Вашим постом 1156.
Пособачиться и на следующий день могли бы.

Напомню что, один раз я Вам это уже объяснял, "зубы скалю" я по поводу подобных Вам придурков с бессильными потугами о "победитель живёт хуже побеждённых", "под пулемётами за спиной поневоле станешь героем", "трупами закидали" и более современного типа "колорадской стрички".
Объяснять что то? Смысла нет - Бандера ваш герой, это уже много чего объясняет, живите с этим и дальше. Ах, Моська...

Третий раз, последний - зубы я скалю над попытками псевдопатриотов рассказывать друг другу сказки о себе и окружающем мире, который, по их словам, и является виновником всех их негоразд.

PS Фото хорошее, а вот ссылку зря добавили. "Фотографии «русских шпионов», сделанные во время содержания их под стражей, были опубликованы Службой Маршалов США." - так прокомментировано то фото. Помните я Вам говорил что у Вас есть поразительная способность выложить самому себе контраргументы? Получается, талант, что называется, не пропьёшь!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Друга світова та ВВВ

Надо быть падлюкою чтобы предложение почить павших обосрать Вашим постом 1156.
Пособачиться и на следующий день могли бы.
Мені не варто чекати наступного дня, коли сволота, яка ідеалізує людиноненависників Сталіна і Жукова, що поклали задарма сотні тисяч солдатських душ, фальшиво ллє свої погані крокодилячі сльози над цими ж солдатами. Ваше амплуа - "сметана з овочами на ринку", "колбасаподвадвадцать", шашлички по 21 копійці і школярки з формами, за якими старі пердуни спостерігали із кущів. А цих мучеників не чіпайте своїми брудними руками.
Объяснять что то? Смысла нет - Бандера ваш герой, это уже много чего объясняет, живите с этим и дальше. Ах, Моська...
Мені багато що роз'яснює той факт, що поборник системи, яка відправляла мільйонами на той світ власний народ, хоче представити себе і собі подібних "матір'ю Терезою", звинувачуючи в усіх гріхах Бандеру. Містєр "руССкій развєдчєґ", та в одному лісі під селом Биківнею лежить замордованого " " народу більше, ніж то зробов весь повстанський рух за всі роки свого існування. А скільки таких лісів і скільки таких сіл в Україні - одному Богу відомо. Тому брешіть "про героїзм", товарісч Моська, комусь іншому.
PS Фото хорошее, а вот ссылку зря добавили. "Фотографии «русских шпионов», сделанные во время содержания их под стражей, были опубликованы Службой Маршалов США." - так прокомментировано то фото.
А що не так? Фізії не такі? Це вони під вартою так змарніли? Насправді "руССкіє развєдчєгі" "цєлєустрємльонньіє і одухотворьонньіє как і іх вождь - Путєн"? Чи яка претензія?
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Друга світова та ВВВ

Фокс Малдер, хотів би я ще одну таку пику побачити, але не з публікації Маршалів США, а речніка СБУ, і пику русского развєдчєга-дівєрсанта )
Одна з тих пик, яка так не сподобалась "руССкому развєдчєґу". Хоча іншим очевидно, подобається, бо виставили її у відповідних журналах.
Орденоносец Анна​
Президент России Дмитрий Медведев наградил сотрудников Службы внешней разведки, работавших в США и вернувшихся в страну этим летом "высшей государственной наградой". Пожалуй, самой известной, из награжденных разведчиков, можно назвать Анну Чапман.
Какая конкретно награда была вручена "Агенту 90-60-90" - пока неизвестно. Может звание Героя России, может кавалера ордена "За заслуги перед Отечеством". В честь значительного события в своей жизни, Анна разделась для журнала "Maxim" Ноябрь 2010 (11-2010) Russia. Сейчас, как говорят, Анна нашла новую работу. Теперь она стала финансисткой.
Ну, а про " ", колегу нашого "приятеля" Vic_51. Что каг бє сімволізіруєт...
Тут ти, братюня трішки у воду перднув, точніше по Фройду обмовився - це амлуа кремлядєй, саме вони проти усього світу.
Та вони просто забули свої розповіді про те, що "незалєжність" у них відібрала можливість спостерігати за школярками з формами, а з появою раптовою "мови" водночас зникла "колбасаподвадвадцать". А тепер співають, що навколишній світ не подобається комусь іншому. :lol::lol::lol:
 
Останнє редагування:

Vic_51

Миссионер
яка ідеалізує людиноненависників Сталіна і Жукова
Кто это идеализирует?

Ваше амплуа - "сметана з овочами на ринку", "колбасаподвадвадцать", шашлички по 21 копійці і школярки з формами
В этом было что-то плохое?

А цих мучеників не чіпайте своїми брудними руками.
А вот тут свой брудный язычок и прикусите - не вам, анонимным виртуальным правдолюбцам, пытаться пыжиться.

винувачуючи в усіх гріхах Бандеру
Не придумывайте лишнего, он со своими хозяевами был по другую сторону фронта от украинцев, не более того.

Містєр "руССкій развєдчєґ"
Никогда и нигде не восхвалял Сталина. Не?

Всё в порядке, выдыхайте, зачтётся.

"незалєжність" у них відібрала можливість
Вот то что в кавычки взяли правильно, если бы потом ерунды не напостили, то было бы вообще по взрослому.

PS Фокс Малдер, Вы так чувственно систематически вспоминаете тут про школьниц с формами, неужели у Вас в отрочестве (ну когда голодный босиком в гору в школу под дулами с сестрёнкой на закорках) они прятали себя под рваными телогрейками? Вот не повезло так не повезло...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Друга світова та ВВВ

А вот тут свой брудный язычок и прикусите - не вам, анонимным виртуальным правдолюбцам, пытаться пыжиться.
А хто це сказав? Широко відомий у вузьких колах "развєдчєґ"? Герой цілком реальний (а не віртуальний), але й досі засекречений, щоб його ім'я називати?
Не придумывайте лишнего, он со своими хозяевами был по другую сторону фронта от украинцев, не более того.
Вже казав про це. Комуняцькі софкофапачі давлячись розказують всім про "нємєцкіх хазяєв" лише з однією метою - їм хочеться, щоб люди за цими їх брехнями забули, як їх вождь, духовний лідер і просто людина з жовтенятської зірочки на гроші своїх німецьких хазяїв жирував за кордоном, випускав антиурядові газети, врешті чудово доїхав в опломбованому вагоні до Росії, щоби там підривною діяльністю проти своєї держави наблизити перемогу своїх "німецьких хазяїв". Тому "Чия б корова мичала".
Никогда и нигде не восхвалял Сталина. Не?
Містєр руССкій развєдчєґ, невже Ви настільки вузьколобий, що не розумієте, що не в Сталіні тут справа? Не маю бажання знову і знову доводити щось до Вас, знову прикинетеся дурником і почнете блазнювати. Як написану у Святому письмі: "Не варто розкидати перли ..."
PS Фокс Малдер, Вы так чувственно систематически вспоминаете тут про школьниц с формами
Не треба, містере брехунець. Згадали їх Ви, а я про це Вам періодично нагадую.:lol::lol::lol:
 
Зверху