Молодёжный Парламент

Спасибо за внимание к моей реплике. Вы, по-моему, не хотите меня слышать, а просто ищете, к чему прицепиться... Что плохого было в пионерах, комсомольцах? Кружков была масса, детей учили добру. Вы меня, конечно, простите, но "Тимур и его команда", по-моему, гораздо круче, чем Пелевин.... А сейчас - двор-пиво-непрекращающийся гламур по телеку. За детей страшно...
Клюб-водка, "пєна-паті", "модна карта", счіталочка с прізамі от МП. Не страшно?
На рахунок піонерів та комсомольців - Павлік Морозов, чули про такого, непоганий був хлопчина? Я так розумію, що на його, та на багатьох інших прикладах, Ви, збираєтесь виховувати покоління нео-піонерів? Вірю в те, що вам нічого не вдастся. Амінь.
 
Останнє редагування:

olga0608

New Member
Ну навіщо ж так все перекручувати... Звичайно, я знаю, хто такий Павлік Морозов. А ще я знаю, хто така Люба Шевцова, наприклад. Ви про таку чули? Не треба перевертати все догори дригом... Я нікого не збараюся тут виховувати, а власних дітей навчаю добру та любові. Сподіваюся, мені це вдається.
 
Краще б ви, шановна, взагалі не згадували комсомольців і піонерів - це не приклад для наслідування. Займайтесь власними дітьми, а про молодь нехай дбають патріотичні організації, які дуже вдало справляються з цією справою, а не дають діткам знижки на пляски з горілкою та цигарками по "модній карті".
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Ну навіщо ж так все перекручувати... Звичайно, я знаю, хто такий Павлік Морозов. А ще я знаю, хто така Люба Шевцова, наприклад. Ви про таку чули? Не треба перевертати все догори дригом... Я нікого не збараюся тут виховувати, а власних дітей навчаю добру та любові. Сподіваюся, мені це вдається.
И собственных детей вы будете заманивать скидками в места где продают алкоголь и лёгкие наркотики?
 
И собственных детей вы будете заманивать скидками в места где продают алкоголь и лёгкие наркотики?
Я думаю МП вже розглядає вашу пропозицію, і в найближчий час одноголосно її підтримає, так сказати: "нє дадім праклятим буржуазним націкам пасєять смуту в головах нашіх нащадков!":lol:
 

Andreas21

Member
не могу понять, почему из-за этого плаката человека объявили в розыск? что он нарушил?какой закон? какую статью? Обычная констатация факта либо шутка-не порочащая интересы партии.
 

JOE BLACK

my world it huge
не могу понять, почему из-за этого плаката человека объявили в розыск? что он нарушил?какой закон? какую статью? Обычная констатация факта либо шутка-не порочащая интересы партии.
Да всё просто у нас скоро как в Белоруссии будет. За любую акцию не повиновения будут ломать ноги или сажать.
 
Зверху