"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Skel

42
Тому шо ты не Рома.
Да не требую я второй гос мовы! Ты задолбал твердить это! Чессно слово! Мне региональной хватит! Подовись своей державной!

Против крестьян ничего, а против деревенщины имею!
Ну и разговаривайте! На здоровье! Я просто хотел узнать, что всем тут ненравится, понял, что ни закона ни Хартии о языков никто из противников не знает. Это типа как Пастернака не читал, но осужаю.
Ще раз підкреслюю я про закон в жодному своєму посту не казав

Мне региональной хватит! Подовись своей державной!
Добре, візьмемо просту ситуацію, держслужбовець у Сумській області все життя вивчав укр. мову, і розмовляє виключно на ній чому він, для вас, а ще й для інших російськомовних повинен вивчати російську мову?

П.С.
Подивіться результати опиту

де ж тут більшість бажаючих розмовляти російською мовою?
 

Skel

42
Язык

С благоговеньем прикасайся
К тому, чем ты вооружён,
Твори светло и упивайся
Безбрежным русским языком

Воздушно лёгок, сочен, вкусен,
Суров и нежен, многолик,
Во всех мелодиях искусен
Наш удивительный язык.

Ему к лицу и термин узкий,
И междометный вздох, и клич,
Гордись, что понимаешь русский,
Старайся глубину постичь.

Смешно и грустно слышать, право,
Как skell'ов и Фокс Малдеров рать
К галичанским «файно”, „шо” и “вау”
Его, кряхтя, хотят прижать.
як це низько, брати чийсь вірш і дописувати таку ахінею
 

worm3d

New Member
Добре, візьмемо просту ситуацію, держслужбовець у Сумській області все життя вивчав укр. мову, і розмовляє виключно на ній чому він, для вас, а ще й для інших російськомовних повинен вивчати російську мову?

Чудово, цей держслужбовець, відповідно до своєї посадової інструкції, вимушений спілкуватися виключно з носіями російскої (китайскої, хінді на вибір) мови - виникає питання що буде краще - він вивчить цю мову чи найме одного або навіть двох перекладачів, що збільшить штат, відповідно наші з вами податки підуть не на розвиток держави, а на годівлю бюрократів.

Я не кажу що потрібно вводити декілька державних мов (хоча чому ні? приклад - канада), але якщо людина розумна - вона вивчить декілька мов на яких вона вимушена спілкуватися хоча б з позиції поваги до носіїв цих мов.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Ще раз підкреслюю я про закон в жодному своєму посту не казав



Добре, візьмемо просту ситуацію, держслужбовець у Сумській області все життя вивчав укр. мову, і розмовляє виключно на ній чому він, для вас, а ще й для інших російськомовних повинен вивчати російську мову?
Да! Вон в Швейцарии чинарь обязан знать четыре языка. И ничё!
П.С.
Подивіться результати опиту

де ж тут більшість бажаючих розмовляти російською мовою?
Опросы поселкового форума не есть хоть какм-то показателем. Например крымские форумы обратной статистикой хвастаются. Есть вполне официальные исследования. На них и смотри.
 

Skel

42
Википедия! А ссылку - обойдешся! Смотрите про хартию в Украине.
Ще раз кажу, на Ти ми не переходили, так що збавте обороти...

Вiкiпедiя не офiцiйний документ. Ще раз кажу, хочете шось з мовою, будь то регiональний або iнший документ, будь ласка референдум, i вiдразу стане зрозумiло хто правий, а хто нi
 

Jagger

Повелитель Зерга
Ще раз кажу, на Ти ми не переходили, так що збавте обороти...
А с какой такой великой радости? То что дед из села? Или внуку в зад русский колит?
Вiкiпедiя не офiцiйний документ.
Ну да! Тут один отпавлял меня уже за бумагой личн! Затки уши и глаза!
Ще раз кажу, хочете шось з мовою, будь то регiональний або iнший документ, будь ласка референдум, i вiдразу стане зрозумiло хто правий, а хто нi
А с какой такой радости востоку и югу спрашивать сумских и львовских уродов на каком языке им жить? Нет! Вот примут закон и все сами будут решать, а еще лучше федеративное устройство.:mrgreen:
Зы ты возми и посчитай, сколько тут таких как ты на мове задроченных, вот тебе и статистика
 

yura6

Member
А с какой такой великой радости? То что дед из села? Или внуку в зад русский колит?
Ну да! Тут один отпавлял меня уже за бумагой личн! Затки уши и глаза!
А с какой такой радости востоку и югу спрашивать сумских и львовских уродов на каком языке им жить? Нет! Вот примут закон и все сами будут решать, а еще лучше федеративное устройство.:mrgreen:
Зы ты возми и посчитай, сколько тут таких как ты на мове задроченных, вот тебе и статистика
ваш язык феня
 

lion.ts

[deleted]
А с какой такой великой радости? То что дед из села? Или внуку в зад русский колит?
Ну да! Тут один отпавлял меня уже за бумагой личн! Затки уши и глаза!
А с какой такой радости востоку и югу спрашивать сумских и львовских уродов на каком языке им жить? Нет! Вот примут закон и все сами будут решать, а еще лучше федеративное устройство.:mrgreen:
Зы ты возми и посчитай, сколько тут таких как ты на мове задроченных, вот тебе и статистика
Надеюсь, что кто-то из твоих гуру среди ПРастов серьезно поднимет вопрос федеративности:lol:

В таком случае срок ему будет гарантирован Конституцией:mrgreen::lol:
 
Зверху