"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Jagger

Повелитель Зерга
які 60 відсотків, де референдум, поки не буде референдума неповірю
Согласно соц опросу 61 проценту населения удобнее пользоваться русским.
Так оце і я вважаю, чому я із-за кучки долбонавтів у свій час вчився у російсій школі?
Сочувствую, но это тебе никаких прав не дает.
А про дідів ти неправ, мій дід, з села,
Понятно - внучек селюк? Не спешите обижаться, это вопрос
розмовляв виключно на українській мові, дойшов від Сум до Польші при визволені України...
Мой до Балатона дошел и что? Кстати тоже из села, но говорил по русски. И что делать то будем? Как страну делить? Кстати учти, я лично тебя по русски говорить не заставляю. Хоть на менгрельском говори - твое право.
 
Останнє редагування:

Skel

42
Рома знает. Его жду. Щас он тут запоет о том как мышке в норку накакали.
Вообще самый нелюбимый украинский автор и журналист. Ненавидят его лютей Бузины. соАвтор "Шевченко - кресный отец укр национализма" и автор фантастического рамана "Эпоха мертворожденных" которая по к-ву скачивания конкурирует с Глуховским и его "Метро 2033".
Щас ждем лозунги о украинофобстве и т.д.:mrgreen:
тролінг у Вас не вдався, т.як нормальні люди розуміють що ви це робити щоб позлити когось, але мене це не зачіпає зовсім, знаєте чому? Тому що чхати я хотів на українофобів, на їх пристрасті, і тому інше. Так от до чого я веду, якщо вам не подобається українська мова як державна, або викликайте референдум для зміни конституції або пряма вам дорога у ті країни де російська мова є державною, ну, ви мене розумієте
 

Skel

42
Согласно соц опросу 61 проценту населения удобнее пользоваться русским.
Сочувствую, но это тебе никаких прав не дает.
Понятно - внучек селюк.
Мой до Балатона дошел и что? Кстати тоже из села, но говорил по русски. И что делать то будем? Как страну делить? Кстати учти, я лично тебя по русски говорить не заставляю. Хоть на менгрельском говори - твое право.
А що ви маєте проти людей з села, ви як той Крафс, ви забули що люди з села вашу неньку СССР годували? і зараз вас годують?

Согласно соц опросу 61 проценту населения удобнее пользоваться русским
Пруф?

И что делать то будем? Как страну делить? Кстати учти, я лично тебя по русски говорить не заставляю. Хоть на менгрельском говори - твое право.
Я розмовляю ОФІЦІЙНОЮ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ :), а так нічо, ок?
 

Jagger

Повелитель Зерга
тролінг у Вас не вдався, т.як нормальні люди розуміють що ви це робити щоб позлити когось, але мене це не зачіпає зовсім, знаєте чому?
Тому шо ты не Рома.
Так от до чого я веду, якщо вам не подобається українська мова як державна, або викликайте референдум для зміни конституції або пряма вам дорога у ті країни де російська мова є державною, ну, ви мене розумієте
Да не требую я второй гос мовы! Ты задолбал твердить это! Чессно слово! Мне региональной хватит! Подовись своей державной!

А що ви маєте проти людей з села
Против крестьян ничего, а против деревенщины имею!
Я розмовляю ОФІЦІЙНОЮ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ , а так нічо, ок?
Ну и разговаривайте! На здоровье! Я просто хотел узнать, что всем тут ненравится, понял, что ни закона ни Хартии о языков никто из противников не знает. Это типа как Пастернака не читал, но осужаю.
 
Останнє редагування:
Re: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Скорей всего там по шапке получал за попытки влезать свиным рылом в калашный ряд - приполз в более цивилизованную страну, где душевнобольных не убивают, а жалеют )))
Пожалуй. :)
 

Santolege

Забанен
Язык

С благоговеньем прикасайся
К тому, чем ты вооружён,
Твори светло и упивайся
Безбрежным русским языком

Воздушно лёгок, сочен, вкусен,
Суров и нежен, многолик,
Во всех мелодиях искусен
Наш удивительный язык.

Ему к лицу и термин узкий,
И междометный вздох, и клич,
Гордись, что понимаешь русский,
Старайся глубину постичь.

Смешно и грустно слышать, право,
Как skell'ов и Фокс Малдеров рать
К галичанским «файно”, „шо” и “вау”
Его, кряхтя, хотят прижать.
 
Зверху