"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Andy

Well-Known Member
Там правильно было написано.

Прикол в том, что документ вроде на украинском, но проверять фамилию будут на русском! Иначе возможна путаница. Вот по этому я и за единый язык во всем СНГ.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

О как !

А чего ж за расейский езыг так тут радеет ? Будто бы вся чуркистания не очень жалует расею. :)
Скорей всего там по шапке получал за попытки влезать свиным рылом в калашный ряд - приполз в более цивилизованную страну, где душевнобольных не убивают, а жалеют )))
 

Skel

42
Re: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

такого бреда нигде не планете нет как у нас. русские русофобы пишущие на русском против русского языка. абзац шизоидный.
А ви мене будете розуміти, якщо я постійно на цьому форумі буду писати виключно українською мовою, я так вважаю що ні, чи я помилюся?
 

Santolege

Забанен
Русская Речь (А.А. Ахматова)

...Не страшно под пулями мёртвыми лечь,
Не горько остаться без крова,
И мы сохраним тебя, русская речь,
Великое русское слово.
Свободным и чистым тебя пронесём,
И внукам дадим, и от плена спасём
Н А В Е К И!
 

Skel

42
Щас буду психов дразнить. ГЛЕБ БОБРОВ!
Хто це ?


Русская Речь (А.А. Ахматова)

...Не страшно под пулями мёртвыми лечь,
Не горько остаться без крова,
И мы сохраним тебя, русская речь,
Великое русское слово.
Свободным и чистым тебя пронесём,
И внукам дадим, и от плена спасём
Н А В Е К И!
Нехай російська мова разом з русофілами живе у Російській федерації :)

РІДНА МОВА
Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

З родинного гнізда, немов пташа,
Ти полетиш, де світу далечизна,
Та в рідній мові буде вся душа
І вся твоя дорога, вся Вітчизна.

У просторах, яким немає меж,
Не згубишся, як на вітрах полова.
Моря перелетиш і не впадеш,
Допоки буде в серці рідна мова.
Д. Павличко
 

Jagger

Повелитель Зерга
Рома знает. Его жду. Щас он тут запоет о том как мышке в норку накакали.
Вообще самый нелюбимый украинский автор и журналист. Ненавидят его лютей Бузины. соАвтор "Шевченко - кресный отец укр национализма" и автор фантастического рамана "Эпоха мертворожденных" которая по к-ву скачивания конкурирует с Глуховским и его "Метро 2033".
Щас ждем лозунги о украинофобстве и т.д.:mrgreen:
 

Jagger

Повелитель Зерга
Нехай російська мова разом з русофілами живе у Російській федерації :)

[/B]
60 процентов населения вігнать хош? А не легче тебя отправить за ужгород к бендеровцям и жить самому как хочется? Че это я буду сваливать с земли политой кровью моих дедов ради того, что кучки долбонавтов что-то нернравится?
 

Skel

42
60 процентов населения вігнать хош? А не легче тебя отправить за ужгород к бендеровцям и жить самому как хочется? Че это я буду сваливать с земли политой кровью моих дедов ради того, что кучки долбонавтов что-то нернравится?
які 60 відсотків, де референдум, поки не буде референдума неповірю
Так оце і я вважаю, чому я із-за кучки долбонавтів у свій час вчився у російській школі?

А про дідів ти неправ, мій дід, з села, розмовляв виключно на українській мові, дойшов від Сум до Польші при визволені України...

П.С.
Проти російської мови і росіян нічого проти не маю, т.як працюю у російській фірмі та на російських клієнтів, та розмовляю з ними виключно на російській мові, але це стосується мови у самій Росії, а з русофобами українцями і розмовляти не хочу
 
Зверху