О ценностях: советских, демократических, христианских

Andy

Well-Known Member
m33, Что вам сказать? К словам Stein присоединяюсь, добавить нечего. Давили таких, и будем давить. И поделом.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских



...Всі ці люди, які не здатні виконувати власних обов'язків - займаються всякою гидотою.
І от ми з вами маємо зрозуміти, що всі ці більше тисячі чиновників одеської мерії, всі ці тисячі співробітників правоохоронних органів, і податкової інспекції, вся ця прокуратура - все це люди, не здатні захистити і допомогти нам, вони цим не займаються. Це люди, які займаються тільки одним - псують нам життя. Спеціально, кілька тисяч людей в Одесі мають єдину мету: зіпсувати нам життя і стягнути з нас іще додатково коштів за це.
Ясно, що така наша хлопська доля, і нічого з цим не вдієш. Але незабаром, і всі це відчувають, все це накриється мідним тазом. І ось тоді, коли буде криза, коли влада впаде, коли на вулицях буде бардак - давайте не забудемо всих цих людей, давайте спитаємо тоді кожного: "А почем ж ты в танке не сгорел?".
Президент, міжнародний валютний фонд, китайська загроза, єврейська змова - все це, безумовно, десь є, і так чи інакше глобальним чином впливає на світ. Але давайте не забувати, що "те казлы, которые мешают нам жить", як казав Віктор Федорович Янукович - вони не там, вони тут: от їхні офіси, от їхні двері, пропускні пункти перед їхніми приймальнями. Вони всі тут, і вони не мають втекти тоді, коли все це почнеться.
Дуже самокритично )))
 

Andy

Well-Known Member

Роман

http://legaloffice.com.ua
А вы с начала пишите. Сколько человек работает в мерии американского/Европейского города равного Одессе и сколько в мерии Одессы.
Да я с начала и пишу - Штайн ведь является одним из тех (чиновником-бездельником), о ком вещает журналист-кичмэн Корчинский )))
 

Andy

Well-Known Member
Роман,
А вы хвастались - но не давили никого, кроме вшей. Ну разве ещё мух )))
С вами давно все понятно. Незнаю - но уверен!

Да я с начала и пишу - Штайн ведь является одним из тех (чиновником-бездельником), о ком вещает журналист-кичмэн Корчинский )))
Вы не можете утверждать это 100%. А я точно знаю что вы как раз такой юрист-бездельник.
 
Зверху