О ценностях: советских, демократических, христианских

m33

Забанен
А я от пидараса других слов и не ожидал!

сори за оффтоп, анди прочтите это, чтобы далее не было у вас соблазна обижать форумчан ;)

Гомофобия

Многие отмечают, что "фобия" и "гомо" стоят недалеко, взаимосвязаны. Прав Артемий Троицкий:
"Мне непонятно, почему какой-нибудь Андрей такой-то активно не любит гомосексуалистов. Чем это, интересно, они ему так насолили? Может, ему еще имело бы смысл недолюбливать лесбиянок - по той простой причине, что они отбивают кадры у него самого. Логически это еще можно понять."
Еще одна цитата, найденная на "Сеновале" Сергея Кузнецова:
Где-то год назад одна моя знакомая шокировала меня, когда во время обсуждения репрессий, которым подвергались геи и лесбиянки, сказала:
- Я считаю, что убежденных гомосексуалистов надо лечить.
Я - достаточно бескорыстно - начал возмущаться, вспоминая нацистскую Германию и сталинскую Россию, и увлеченно говорил где-то минут десять. Дождавшись паузы в моем монологе, моя приятельница вставила:
- И убежденных гетеросексуалов тоже.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Чем это, интересно, они ему так насолили?
Не всі живуть лише власними бажаннями. Є люди, яким не байдужа доля суспільства.
За вашою ж логікою можна задати питання: а чому це Вася не любить Чікотілу? Чим він йому насоліл?

Мне непонятно, почему какой-нибудь Андрей такой-то активно не любит гомосексуалистов.
Тим, що педерастія - це сексуальне збочення, хвороба. Як педофілія, зоофілія і т.п.

Секс ориентация тут совсем не при чем. если говорить о демократических ценностях - свобода выбора людей - главная свобода.
Дійсно, і чого ті кляті мусора чіпляються до педофілів та зоофілів? Є ж "свобода выбора людей"!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

І да, m33, раз ви їх так захищаєте - ви самі теж того... ну, "член клубу райдужних хлопчиків"?
 

m33

Забанен
І да, m33, раз ви їх так захищаєте - ви самі теж того... ну, "член клубу райдужних хлопчиків"?
да, конечно же.

Дійсно, і чого ті кляті мусора чіпляються до педофілів та зоофілів? Є ж "свобода выбора людей"!
ну вы опять путаете свободу выбора нормальных здравомыслящих людей с преступлениями. все преступники, как то зоофилы или педофилы, врят ли получили согласие на свои ужасные деяния у их жертв. а посему в цивилизованном демократическом обществе должны быть наказаны по закону.

что же касается геев - их отношения - их личное дело. правда тут попы уже не одну сотню лет подливают масла в огонь своими проповедями. а сами??? посмотрите на Трифиллия! многие говорят, что он грязный любитель детей!!!. это ужасно.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

"Эвано как... Беда..." (с)

ну вы опять путаете свободу выбора нормальных здравомыслящих людей с преступлениями. все преступники, как то зоофилы или педофилы, врят ли получили согласие на свои ужасные деяния у их жертв.
Ну чому ж, є ті, хто займається сексом з дітьми чи тваринами без примусу. Їх теж дозволити?
Педерастія - є аномалією в розвитку людини. Це патологія. Природньо люди розділені на дві різні статі не з метою зношень всередині статевих груп, а з метою зношень різних статей між собою, бо лише це здатне давати потомство. А анальний отвір призначений природою зовсім не для тих цілей, якими використовують його педерасти. Тому називати подібних людей "здравомислячими" - я б не ризикнув.

что же касается геев - их отношения - их личное дело.
Їх особиста справа, коли вони тихо мирно довбляться собі і нікому про це не кажуть. Тоді це їхня справа. А коли вони відкрито пропагують свої збочення, коли вони розказують про це дітям - це вже справа суспільна. І я особисто не хочу щоб мою дитину вчили що педерастія то нормально і що в тому немає нічого дивного. І я не хочу, аби в результаті тих вчень моя дитина теж стала педерастом.
 

m33

Забанен
Ну чому ж, є ті, хто займається сексом з дітьми чи тваринами без примусу. Їх теж дозволити?
нет!!!! потому что осознанным должно быть деяние. ужасные вещи вы говорите!!!

Педерастія - є аномалією в розвитку людини. Це патологія.
патология - это гомофобия. Более сказать про ваши гомофобские речи в теме о демократии не могу, т.к. не являюсь психологом али психиатром по образованию. Причину вашей фобии выясните сами, если вам это нужно.
А коли вони відкрито пропагують свої збочення, коли вони розказують про це дітям - це вже справа суспільна.
никто не пропагандирует, это бред. в целях образовательных полезно в демократическом обществе знать всем о разных людях, в т.ч. полезно и детям знать, чтобы не относились к другим людям со злобой, ненавистью и непониманием. но не рассказывать про процесс (!!!!! все гомофобы думают именно об этом), а рассказать про отношения в общем. спросите у психологов и нормальных педагогов - они скажут вам больше.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

нет!!!! потому что осознанным должно быть деяние. ужасные вещи вы говорите!!!
Якщо одна людина осознано та за взаємною згодою вскриє вени іншій і спустить кровушку - то це теж ви вважатимете за норму?
А що: і осознано, і за взаємною згодою. Це ж всі критерії вашого ставлення до вчинків?

патология - это гомофобия.
Пропаганда норми - фобія. Дожили.

никто не пропагандирует, это бред. в целях образовательных полезно в демократическом обществе знать всем о разных людях, в т.ч. полезно и детям знать, чтобы не относились к другим людям со злобой, ненавистью и непониманием.
Чим корисно? Тим, що дитина змаличку вважатиме, що педерастія - то є норма? Але ж то є брехня! педерастія не є нормою. І ставитись до педерастів треба так само, як і до педофілів та зоофілів. Корінь проблеми один.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских



...Всі ці люди, які не здатні виконувати власних обов'язків - займаються всякою гидотою.
І от ми з вами маємо зрозуміти, що всі ці більше тисячі чиновників одеської мерії, всі ці тисячі співробітників правоохоронних органів, і податкової інспекції, вся ця прокуратура - все це люди, не здатні захистити і допомогти нам, вони цим не займаються. Це люди, які займаються тільки одним - псують нам життя. Спеціально, кілька тисяч людей в Одесі мають єдину мету: зіпсувати нам життя і стягнути з нас іще додатково коштів за це.
Ясно, що така наша хлопська доля, і нічого з цим не вдієш. Але незабаром, і всі це відчувають, все це накриється мідним тазом. І ось тоді, коли буде криза, коли влада впаде, коли на вулицях буде бардак - давайте не забудемо всих цих людей, давайте спитаємо тоді кожного: "А почем ж ты в танке не сгорел?".
Президент, міжнародний валютний фонд, китайська загроза, єврейська змова - все це, безумовно, десь є, і так чи інакше глобальним чином впливає на світ. Але давайте не забувати, що "те казлы, которые мешают нам жить", як казав Віктор Федорович Янукович - вони не там, вони тут: от їхні офіси, от їхні двері, пропускні пункти перед їхніми приймальнями. Вони всі тут, і вони не мають втекти тоді, коли все це почнеться.
 
Зверху