О ценностях: советских, демократических, христианских

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Спільна справедливість досягається за наступним принципом:
"Никогда не бывает единства у демократов, впрочем, как и у монархистов, националистов, коммунистов. Единство всегда достигается силой. Кто-то должен оказаться сильнее других и привести к единству, нравится им это или нет."
Ага,
справедливость = насилие
свобода = рабство
и т.д.
Я в вас не сомневался...
Абсолютно всі ніколи в історії не були з чимось згодні.
Да, обычно таких особо буйных "несогласных" изолировали от общества в специальных заведениях.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Ага,
справедливость = насилие
свобода = рабство
и т.д.
Я в вас не сомневался...
Якщо хтось вважає що наша справедливість не справедлива - то справедливо буде таки визначити, хто з нас має рацію. Спосіб визначення цілком відповідає основному закону природи - виживає найсильніший.

Да, обычно таких особо буйных "несогласных" изолировали от общества в специальных заведениях.
Це зазвичай робили ті, хто помилково прагнув стабільності.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Тобто вcі, хто займається політологією - промивачі мізків?
Так, по вам це видно ))

Тоді по яким підручникам вивчати політологію?
Вивчайте все, а не тільки те, що співпадає з вашою політичною позицією.

Хоча, які там підручники - всі хто пише підручники: "заангажовані, обласкані владою, працюють та пишуть в інтересах влади"...
З приводу всіх - то вже ваші особисті домисли )))

Якщо хтось вважає що наша справедливість не справедлива - то справедливо буде таки визначити, хто з нас має рацію. Спосіб визначення цілком відповідає основному закону природи - виживає найсильніший.
Тобто не потрібна наука, що вчить співіснувати. Не потрібні мудрі кервіники. Потрібні мільйони безмозглих бовдурів, що підуть за найкращим промивачем мізків, здатним повести за собою мільйони та знищити незгодних з ним силою безмозглих бовдурів. Оце ваша справедливість?
 
Останнє редагування модератором:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Тобто вcі, хто займається політологією - промивачі мізків?
І тут же:
З приводу всіх - то вже ваші особисті домисли
Epic Fail...

Вивчайте все, а не тільки те, що співпадає з вашою політичною позицією.
Ну ви ж так і не надали мені того, що не співпадає. От коли випустите свій підручник - тоді й почитаю. ;)

Тобто не потрібна наука, що вчить співіснувати.
Що вчить терпіти на своєму тілі паразитів? Так, не потрібна.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Всі - це не лише політологи. Чи знову не можете втриматись, щоб не збрехати )))

Ну ви ж так і не надали мені того, що не співпадає. От коли випустите свій підручник - тоді й почитаю.
Шукайте самі, благо можливість та час маєте ))

Що вчить терпіти на своєму тілі паразитів? Так, не потрібна.
Не вам, та не подібними вам вирішувати та записувати до паразитів.
 
Останнє редагування модератором:

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Якщо хтось вважає що наша справедливість не справедлива - то справедливо буде таки визначити, хто з нас має рацію. Спосіб визначення цілком відповідає основному закону природи - виживає найсильніший.
Мне кажется, вашим надавали достаточно подзатыльников в 45-м. А вам все неймется?
Це зазвичай робили ті, хто помилково прагнув стабільності.
Так шо учитесь на чужих ошибках.

ЗЫ: а вообще я лично не против, чтобы фашисты пожили в фашистской стране, совкодрочеры - в СССР. Каждому, как говорится, свое. Лишь бы нормальным людям жить не мешали...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Всі - це не лише політологи.
Мова йшла про всіх політологів.

Не вам, та не подібними вам вирішувати та записувати до паразитів.
А кому? Вам?

Шукайте самі, благо можливість та час маєте
Я вже знайшов. Мене влаштовує.


Мне кажется, вашим надавали достаточно подзатыльников в 45-м. А вам все неймется?
"Ще на вечір." (с)
Знаєте, Христа у свій час теж розп'яли як злочинця. І перших християн потому катували, вбивали, забороняли та переслідували. Проте, вам відомо, хто визначав світову політику протягом наступних двох тисяч років... ;)

ЗЫ: а вообще я лично не против, чтобы фашисты пожили в фашистской стране, совкодрочеры - в СССР. Каждому, как говорится, свое. Лишь бы нормальным людям жить не мешали...
Але ж для цього, треба якусь країну перетворити на фашистську, або на СРСР. Як ви гадаєте, яку краще? Нам подобається ця...
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

"Ще на вечір." (с)
Знаєте, Христа у свій час теж розп'яли як злочинця. І перших християн потому катували, вбивали, забороняли та переслідували. Проте, вам відомо, хто визначав світову політику протягом наступних двох тисяч років... ;)
Да, согласен. С одной поравкой - я лично думаю, что недалек тот час, когда идеи, написанные в "священной книге" будут считаться такими же отвратительными, как и идеи в "Майн Кампфе".
Але ж для цього, треба якусь країну перетворити на фашистську, або на СРСР. Як ви гадаєте, яку краще?
Я считаю, что больше всего вам подходит Сомали. Там уже почти все готово к вашему появлению. Можете отправляться.
Нам подобається ця...
"Знала б ненька, що вона народила - придушила б у колисці" (с)
 

Z3RG

Забанен
Уф.... с каждым днем понимаю все больше - Корчь, такой себе выскочка, который руководствуется исключительно своими комплексами, и тяжелыми воспоминаниями о трудном детстве. Говорил мне один товарищь, что таких людей (у которых в детстве не было друзей, и которых все обижали) к руководству пускать нельзя. Бида будет :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Да, согласен. С одной поравкой - я лично думаю, что недалек тот час, когда идеи, написанные в "священной книге" будут считаться такими же отвратительными, как и идеи в "Майн Кампфе".
Великі ідеї завжди випереджають свій час. ;)
 
Зверху