Оффтопики.

pelix

New Member
У нас тоже так скоро будет.
То-то и оно...

Я вижу, вы не в курсе, что Гитлер этой книжки не писал. И вообще чукча был не писатель, чукча был оратель. Орать он умел, а все остальное - не очень.
Ну, и Сталин войну не выигрывал и у нас не президент страной правит. Это и ежику понятно. Суть не в том ведь, кто где что писал, главное - хоть немного разобраться в той системе, которая тобой управляет (чтобы не чувствовать себя безмозглой марионеткой).
 
Останнє редагування модератором:

DEmON777

Форумчанин
Re: EURO 2012

А я решил воздержаться от зрительского участия в Евро-2012, понимаешь. Нашо тратить деньги, добытые солёным потом? На то, шоб посмотреть вживую, как 22 дармоеда гоняют мяч по траве?
Если ты так говоришь о футболе, то ты его совершенно не понимаешь и в нём тоже.
Футбол на стадионе - это зрелище, маса эмоций, которые через телевизор не передаються!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Именно! Я тоже голосовал за вельмишановного Віктора Андрійовича. И хотя Виктора сменил тоже Виктор, но как они отличаются! Особенно по знанию рідної мови.
Діду, не бреши. Під час виборів оголошується посилений режим охорони для МВС. Тому вашу братію в ці дні накачують галоперідолом і закривають в палатах, як би чого не утнули такого... Та і як ти міг поставити позначку в бюлетені, коли рукави твого специфічного одягу зав'язані вузлом на спині. "Согласісь" (с)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Республіка Білорусь

Скандали накшталдт Моники - це міф вигаданий пресою. Те саме, що зараз відбувається з Берлусконі. Жодних доказів немає, але "раз газети написали - значить політик має піти у відставку".
Та невже? А Ви нічого не наплутали? Доказів ніяких "немає", окрім тих, що зізнався сам звинувачуваний ;). Чи їх може з нього "американські мусора" видушили у райвідділку? Тоді треба повідомлення в тему "Поліцейскій бєспрєдєл".
Під гаслами "Геть усіх" ніхто вікон не бив в будівлю уряду не штурмував.
Зате ці "добродії" . Погодьтеся, цілком досить, щоби за білоруською аналогією нагодувати кийками, а потім років так по п'ять на пику накинути. Тим більше, як видно було на кадрах з ТВ - побиті охоронці були вже літні чоловіки, що й відсіч натовпу не могли дати. І на все це преспокійно споглядає фараон Діма... І не тільки на це, а й . Справді, сюди б Григоровича з його юстицією...
У нас у свій час фальсифікували 1-2% (що по суть - величезна цифра) і це неможливо було зробити таємно. Там же ви говорите про фальсифікацію 93% - і ні в кого жодних доказів прямих фальсифікацій немає.
Я про те, що під час виборів 2004 на дільницях цілком підконтрольних ПР-ми явка подекуди складала більше ніж 102%. А Ви про що? Про які 1-2%, яка це велика цифра та що саме було важко зробити?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: EURO 2012

Если ты так говоришь о футболе, то ты его совершенно не понимаешь и в нём тоже.
Я б не сказал, шо Нахрапов не разбирается в футболе. Нахрапов в своё время на воротах стоял, брал пенали. Понял? Посему Нахрапов со знанием дела заявляет, шо футбол - примитивная игра. Для наймитов!
Извиняюсь, конешно, ежели обидел.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Республіка Білорусь

Я уже отвечал когдато на этот вопрос в другой теме. Вы бы сначала разобрались, кто стрелял и почему, а потом уже валили на когото ответственность.
Чесно кажучи, забув. Адже Ви так багато про все пишете, і всі дописи одного напрямку - в дусі марксизму-ленінізму часів обкомівського агітпропу совка. Давайте угадаю - ті, по кому стріляли були наркомани, хулігани, ледарі-нероби, агенти і запроданці світового капіталізму-імперіалізму... А, ледве не забув. Вони ж ще "ворожі голоси" ночами слухали.
 

Z3RG

Забанен
Re: Відповідь: Re: Республіка Білорусь

Чесно кажучи, забув. Адже Ви так багато про все пишете, і всі дописи одного напрямку - в дусі марксизму-ленінізму часів обкомівського агітпропу совка. Давайте угадаю - ті, по кому стріляли були наркомани, хулігани, ледарі-нероби, агенти і запроданці світового капіталізму-імперіалізму... А, ледве не забув. Вони ж ще "ворожі голоси" ночами слухали.
А замість святих образів вони молилися Троцькому, Тухачевському, "викрадачам холодильників" Туполєву і компаніі. Про це, ІМХО, неодмінно треба згадати. Одним словом: "нєхрісті", у "Сталіна не уверовавшые".
 

Z3RG

Забанен
Re: EURO 2012

Я б не сказал, шо Нахрапов не разбирается в футболе. Нахрапов в своё время на воротах стоял, брал пенали. Понял? Посему Нахрапов со знанием дела заявляет, шо футбол - примитивная игра. Для наймитов!
Извиняюсь, конешно, ежели обидел.
Нахрапский, это Суркис шоле наймыт? Или Ахметов? Да ты ж на них чуть ли не рукоблудишь. Это ж иконы таких как ты, эталон продвижения по барыжной леснице. А ты так на них, как на люмпен-пролетариат...Смотри шоб твое злословие не вышло тебе боком, через позу раком ...
(Хотя мы то знаем кто ты на самом деле ;), и галстук у тебя выцвел, потому и желтый)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Та невже? А Ви нічого не наплутали? Доказів ніяких "немає", окрім тих, що зізнався сам звинувачуваний
За системи "вільної преси" - краще визнати те, що вже вигадали і піти мирно, інакше дізнаєшся про себе стільки "нового"...

Зате ці "добродії" вривалися до будинку ЦВК та влаштовували бійку з охороною.
Це було під час акції "Геть усіх"? Ні? Тоді яке це має до того відношення?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: EURO 2012

Нахрапский, это Суркис шоле наймыт? Или Ахметов?
Ты, погляжу, так и не понял смысла моих изречений, понимаешь. Суркис и Ахметов - это крупные буржуа, и их бизнес как раз и основывается на том, шоб привлечь на стадионы как можно больше наймитов и всяких мелких буржуйчиков, шоб из них выкачивать бабло. То бишь для ни футбол - бизнес. Так шо твоя ссылка на С. и А. некорректна. Согласись.
и галстук у тебя выцвел, потому и желтый
Я б не сказал, шо желтый. Может организовать опрос на форуме - выцвел галстук у Нахрапова или стабильно оранжевый, ющенковский?
 
Зверху