Грузино-Осетинский конфликт

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Під час першої війни вигнані були грузини, бо Грузія ту війну програла.
Я уверен что Грузия проиграла, потому что ей помогало УНСО. Если бы не помогали, то думаю про Абхазию бы давно забыли.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

В том дело что различаю, а вы видемо думаете что самолет такого назначения обязательным атребутом имеет надпись "военно-транспортная авиация" и обязательно на борту написано что самолет везет оружие.
Не підкажете мені, кому належали ці літаки? МінОборони Грузії?
До того ж, якщо ви не знаєте, є певна система позначень літаків, за якими можна відрізнити військовий літак від цивільного.

Да? Это теперь не имеет значение? Как раз таки имеет и видимо при своем мнении вы остаетесь в гордом одиночестве, более того эти четыре самолета не вошли в список военных преступлений обнародованных со стороны абхазской армии при разберательстве в ООН.
Бо тероризм не відноситься до військових злочинів. Це трошки інші поняття, якщо ви не знаєте.
И если вы считаете что причины их появления в контексте значения не имеют, то в контекте вопроса о террористическом статусе Абхазии вы опять остаетесь в гордом одиночестве.
Щодо терористичного статусу Абхазії - то про це стверджуєте саме ви. Я ніколи не відстоював визнання всієї Абхазії терористичною.

Я не собираюсь на вас в суд подавать, просто я не уверен что вы не являетесь сексотом, если вы до сих пор при своей многословности и длинноязычию не привлекли пристального внимания правохранительных органов.
Ваші домисли цілком можете залишити при собі. За законодавством тут можна цілком виправдано пересаджати як мінімум половину форуму. І за статтями, за якими дають до 15 років...

Понимаете, мне и документы предьявлять не надо.
А чим же тоді підтверджуються ваші слова?
Вы говорите что Абхазия не республика и от этого оталкиветесь, посмотрите статус Абхазии с точки зрения Грузии.
Я стверджую що Абхазія не є суверенною республікою (на розглядуваний нами час).
Вы перечесляете ряд законов, подгоняете под них ситуацию (при этом опускаясь до лукавства) и даете заявление в итоге " ми так вважаемо!".
Ще раз повторюю: факти, шановний, факти. Ви кидаєтеся порожніми звинуваченнями і жодної конкретики, жодних доказів, лише ваші особисті домисли.

Кроме того ваши заявления о вашей проинформированоти участия украинских граждан кроме как фарфаронство расценить нельзя.
Ще раз кажу: вся наведена мною тут інформація з цього питання вже давно видана друком і не є чимось новим і нікому невідомим. Я лиш звертаю на неї вашу увагу.

Можно конечно страны евросоюза
І яка з них є країною Євросоюзу?

Подробности тут
Цивілізовані люди даючи посилання на свої джерела інформації для ознайомлення з якоюсь подією, дають повне посилання, а не лише адресу сайту. Давати подібні посилання щонайменше неетично та суперечить правилам спілкування в мережі.

Я уверен что Грузия проиграла, потому что ей помогало УНСО. Если бы не помогали, то думаю про Абхазию бы давно забыли.
УНСО відігравало там значно меншу роль аніж ви думаєте.

P.S. Ви весь час будете відповідати мені поміщаючи кожну частину в окреме повідомлення? Це звичайне хамство, чи просто спосіб на швидку руку "набити" побільше повідомлень?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

WikiLeaks: Війну в серпні 2008 року почав Цхинвалі

Відкриття вогню в 2008 році не було рішенням грузинської влади. Про це мовиться в секретних документах, опублікованих на сайті WikiLeaks.

За даними посольства США в Грузії, на той час всі офіційні особи Грузії, хто міг нести відповідальність за наступ на т.з. Південну Осетію, були у відпустці. Там же ж наголошується, що реальна мобілізація почалася тільки 7 серпня.

«Тільки коли Південна Осетія почала обстрілювати з гармат грузинські сел, почався наступ для взяття Цхинвалі», — мовиться в документі посольства США.

За інформацією посольства, 7 серпня о 16.00 тодішній заступник міністра закордонних справ Грігол Вашадзе зібрав послів і повідомив, що т.з. Південна Осетія здійснює атаку на грузинські села, внаслідок чого загинули грузинські миротворці.

«Грузинські офіційні особи повідомляли, що 7 серпня з Нулі були евакуйовані 40 жінок і діти, а Південна Осетія посунула військову силу з Джави», — сказано в матеріалах посольства.
 

Cergey...

Well-Known Member
Провалы во внешней политики США,а также негативное отношение в мире к США и является следствием брехливости и неадекватности ее разведки . Руководство США думает что они белые и пушистые и непонимает что их просто имеют рядовые работники ЦРУ,которые свои отчеты высасывают из пальца сидя в креслах посольств .
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Суть в тому, що нам тут довго доводили, як Грузія зорганізувала криваву агресію проти марного населення і обстріляла мирних російських миротворців, а насправді все виявилося з точністю до навпаки...
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Суть в тому, що нам тут довго доводили, як Грузія зорганізувала криваву агресію проти марного населення і обстріляла мирних російських миротворців, а насправді все виявилося з точністю до навпаки...
Это для вас выявилось что ли? Интересно как оно вам выявлялось? Приснилось что ли?

Для того что бы делать собственные выводы надо как минимум разбираться в данном вопросе.А то как бабушка на заваленке или на лавочке.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Суть в тому, що нам тут довго доводили, як Грузія зорганізувала криваву агресію проти марного населення і обстріляла мирних російських миротворців, а насправді все виявилося з точністю до навпаки...
Stein, WikiLeaks - рупор госдепа. Ничего особо секретного так и не было выложено. Просто слив нужной информации и всё. Сначала сливали чуть о себе, теперь будут чмырить Россию и Китай.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Для того что бы делать собственные выводы надо как минимум разбираться в данном вопросе.
В цьому питанні розбирались 87 сторінок. А дана інформація просто ще раз підтверджую думку, яку я доводив з самого початку.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

В цьому питанні розбирались 87 сторінок. А дана інформація просто ще раз підтверджую думку, яку я доводив з самого початку.
WikiLeaks просто высветило откуда ростут ноги у позиции США в вопросе осетинского конфликта.И ростут они изза брехливости и неадекватности ее разведки .Это в принципе как то извиняет то что США
выступили за геноцид и поддержали преступления против человечности.
В этом аспекте также примечателен скандал с одним западным журналистом который писал интервью с горячих точек у себя дома на диване. А вы очень восприимчевы к разного рода брехни и конечно интервью написанное на диване для вас ближе по духу,так как вы тоже сидите дома в тепле и верится в это вам гораздо легче.
На западе уже давно во всем разобрались и стараются не ворошить свое фиаско со своей разведкой,а может быть через WikiLeaks типа оправдываются так доложили нам белым и пушистым. Такое наблюдалось
и с ЦРУ при начале войны в Ираке (типа оружие массового поражения) .Что забылось уже?
 
Зверху