"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Государственных языков должно быть три:украинский ,русский и татарский.
Тоді та держава буде називатись Укрута, а не Україна. А я хочу жити в Україні.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Государственных языков должно быть три:украинский ,русский и татарский.
Згідно Конституції ви повинні будете знати всі три мови,і вільно ними володіти,а ви неможете вивчити навіть одну.:lol:
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Згідно Конституції ви повинні будете знати всі три мови,і вільно ними володіти,а ви неможете вивчити навіть одну.:lol:
Мне не придется.Я не кормлюсь с государственной кормушки.
А вам успехов в изучении татарского :lol:
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Мне не придется.Я не кормлюсь с государственной кормушки.
А вам успехов в изучении татарского :lol:
А де гарантія,що роботодавець,до якого ви забажаєте винайнятись на роботу,незабажає від вас заяви на татарській мові?
Ніколи не кажи ніколи.
 

Drajzer74

New Member
Друзья!
Вы совершенно не поняли на счет регионального статуса украинского языка. Ведь давайте признаем, что большинство в Сумах говорит и думает на родном языке. Даже дети которые идут в садик, а затем украиноязычную школу все равно разговаривают на русском языке. А говорить на "соловьиний" им просто не хочется.
Поэтому придав статус региональной, у нас на Сумщине можно добиться того, что дети будут лучше знать родной, т.е. русский язык.
Для галичан можно сделать несколько украиноязычных школ, пусть там наслаждаются. Я думаю большинство жителей области меня поддержит
 

krapa

парниша
Друзья!
Вы совершенно не поняли на счет регионального статуса украинского языка. Ведь давайте признаем, что большинство в Сумах говорит и думает на родном языке. Даже дети которые идут в садик, а затем украиноязычную школу все равно разговаривают на русском языке. А говорить на "соловьиний" им просто не хочется.
Поэтому придав статус региональной, у нас на Сумщине можно добиться того, что дети будут лучше знать родной, т.е. русский язык.
Для галичан можно сделать несколько украиноязычных школ, пусть там наслаждаются. Я думаю большинство жителей области меня поддержит
примерно это мы и пытаемся обьяснить националистам
но они и слушать не хотят.Давай украинский и все
 

Grosso

wonderwall
Друзья!
Вы совершенно не поняли на счет регионального статуса украинского языка. Ведь давайте признаем, что большинство в Сумах говорит и думает на родном языке. Даже дети которые идут в садик, а затем украиноязычную школу все равно разговаривают на русском языке. А говорить на "соловьиний" им просто не хочется.
Поэтому придав статус региональной, у нас на Сумщине можно добиться того, что дети будут лучше знать родной, т.е. русский язык.
Для галичан можно сделать несколько украиноязычных школ, пусть там наслаждаются. Я думаю большинство жителей области меня поддержит
Можна спокійно піти навчатися до школи з російською мовою викладання-ніхто цього не забороняє. Сам закінчив таку школу і спокійно перейшов на українську вже в університеті.
І звідки взялося судження, що буцім-то діти не хочуть вивчати українську?
Дитина зі своєю особливістю ділити світ на чорне та біле розуміє, що у державі з назвою Україна панівне становище (і це природньо) має займати саме українська мова.
А небажання її вчіти батьками-не більше, ніж елементарні лінощі.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

А вам успехов в изучении татарского
Ми краще повчимося ставлення до татар у Іосіфа Віссаріоновича... ;)
Ведь давайте признаем, что большинство в Сумах говорит и думает на родном языке. Даже дети которые идут в садик, а затем украиноязычную школу все равно разговаривают на русском языке.
Це всі вже давно визнали. Проте що з того?
А говорить на "соловьиний" им просто не хочется.
Їм не хочеться плисти проти течії. Це різні речі.
Поэтому придав статус региональной, у нас на Сумщине можно добиться того, что дети будут лучше знать родной, т.е. русский язык.
А хто вам сказав що для всіх, хто розмовляє російською вона рідна і вони хочуть введення її як державної?
Я думаю большинство жителей области меня поддержит
Ви помиляєтесь. Подивіться на рейтинги КПУ та ПР, які виступають з озвученими вами ідеями.
 

krapa

парниша
Це всі вже давно визнали. Проте що з того
Вот оно истинное лицо.Т.е. вам наплевать на русскоговорящих,на их мнения.
Мой ребенок учится в укр.школе,свободно говорит на украинском,но придя домой он говорит на русском.И многие его одноклассники разговаривают на русском.И я крайне не доволен,что детей в школе заставляют разговаривать на переменах на украинском.
Ви помиляєтесь. Подивіться на рейтинги КПУ та ПР, які виступають з озвученими вами ідеями
ошибаетесь вы,большинство жителей области говорит на Русском
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

Те, що вони розмовляють російською - не означає що вони хочуть зробити її державною. Зрозумійте це нарешті. І не варто плутати відсоток російськомовних з кількістю бажаючих бачити її державною. Це абсолютно різні речі.
 
Зверху