Чини спротив українофобії!

Чи задоволені Ви складом нового уряду?

  • так

    Голосів: 29 27.1%
  • ні

    Голосів: 59 55.1%
  • не знаю

    Голосів: 7 6.5%
  • байдуже

    Голосів: 12 11.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    107

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Лишь бы не запрещали смотреть фильмы в кинотеатре на том языке, на котором я хочу.
Я можу підказати де купити "домашній кінотеатр" і скачати гарної якості фільм з перекладом бажаною мовою... ;)
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Я можу підказати де купити "домашній кінотеатр" і скачати гарної якості фільм з перекладом бажаною мовою... ;)
Нинада мне подсказывать, купите сами и смотрите.
Чего я из-за вас должен страдать? :mrgreen:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Чини спротив українофобії!

Сьогодні, на черговій 41 сесії Сумська міська рада 5 скликання ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної ради України та Прем'єр-міністра України щодо звільнення Дмитра Табачника з посади Міністра освіти і науки України.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Ну и чего мне тогда запрещают смотреть кино в Дружбе на русском языке? Я ж вам не мешаю?
Виконується норма Конституції,де записано що державна мова - українська.А якщо у вас непереборне бажання дивитись фільми російською,то можете скінуться грошима руською общиною,винайняти кінотеатр,придбати лецензійний фільм з якісним російським перекладом і вперед.Можете навіть продати квиткі на зайві місця:mrgreen:
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Чини спротив українофобії!

Виконується норма Конституції,де записано що державна мова - українська.
Так при этом не выполняется другая норма: "В Україні гарантується вільний розвиток, використання і
захист російської
, інших мов національних меншин України." :mrgreen:
А якщо у вас непереборне бажання дивитись фільми російською,то можете скінуться грошима руською общиною,винайняти кінотеатр,придбати лецензійний фільм з якісним російським перекладом і вперед.
Хотелось бы напомнить, что Дружба была построена в 1972 г. клятыми комуняками, так что если "у вас непереборне бажання дивитись фільми українською,то можете скінуться грошима українською общиною,винайняти кінотеатр,придбати лецензійний фільм з неякісним українським перекладом і вперед." ;)
 
Зверху