"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

"Хвилюючись за майбутнє співіснування наших народів, ми обрали на президента найбільшого русофіла в країні Леоніда Кучму. Неконструктивна позиція Росії за нівроку перетворила його на печерного націоналіста."(с)
 

S#RG

Забанен
Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

"Хвилюючись за майбутнє співіснування наших народів, ми обрали на президента найбільшого русофіла в країні Леоніда Кучму. Неконструктивна позиція Росії за нівроку перетворила його на печерного націоналіста."(с)
У Кучмы немногодругое образования.. не та "академия" ))
 

Cergey...

Well-Known Member
Должность президента видимо заразна.
Заигрывание перед западной Украиной сгубило практически всех президентов Украины.И Кравчука,и Кучму ,и Ющенко.
Эти уроки видимо до них не доходят.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Должность президента видимо заразна.
Заигрывание перед западной Украиной сгубило практически всех президентов Украины.И Кравчука,и Кучму ,и Ющенко.
Эти уроки видимо до них не доходят.
Ні.Це говорить про те,що потрапляючі на вищу державну посаду, в їх діях починають переважає ДЕРЖАВНІ інтереси,а не окремої її частини.І я гадаю,що Янукович усвідомлює, що двомовність призведе до мінімум двох Україн.Подивіться на приклад Бельгії.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ні.Це говорить про те,що потрапляючі на вищу державну посаду, в їх діях починають переважає ДЕРЖАВНІ інтереси,а не окремої її частини.І я гадаю,що Янукович усвідомлює, що двомовність призведе до мінімум двох Україн.Подивіться на приклад Бельгії.
Ну и почему Украина тогда в таком дерьме до сих пор?
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ні.Це говорить про те,що потрапляючі на вищу державну посаду, в їх діях починають переважає ДЕРЖАВНІ інтереси,а не окремої її частини.І я гадаю,що Янукович усвідомлює, що двомовність призведе до мінімум двох Україн.Подивіться на приклад Бельгії.
Интересы ЗУ = державным интересам?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Мови" та "языки".

Інтереси СУ = державним інтересам?
 
Зверху