Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Юлія Тимошенко

Е! А де плакат діли? Що за свавілля?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Юлія Тимошенко

Е! А де плакат діли? Що за свавілля?
На мою думку з плакатом перебір, нема бажання весь Новий Рік сидіти тут і розгрібати холівар який він викликає. Но, якщо наполягаєте відновлюю тут.
ЗІ: Вибачаюсь, після відновлення долучення не відновилось.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Всіх з наступаючим Новим роком! І москалів також! ;)
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Семейство Нахраповых поздравляет всех коллег по бизнесу и прочих, а также членов их семей с новогодними праздниками.
Желаем побольше удовольствий, вкусной пищи и, главное, побольше бабла в ваши семьи. Дарите своим близким нахраповские колготки с моим автографом на этикетках. Они принесут вам счастье.
Желаем в год тигра проявлять побольше напористости, уверенности в себе, крутизны, что также немаловажно в современной Украине. Слава Земеле!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Дякуємо за привітання та побажання. Далі справа - за дрібницею... А саме, в якому місці на ринку можна купити "нахраповские колготки с автографом на этикетках"??? Готовий особисто прийти та взяти партію, навіть без знижки ... ;)
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

1. В этом посте за несколько часов до Нового года ты, как мне кажется, РАСКРЫЛСЯ, показал, причём очень грамотно, свою истинную идеологическую суть, свое человеческое величие души и свою ПУСТОТУ ума!
Ты спросишь, в чём заключается ПУСТОТА твоего ума? Отвечаю.
Прежде всего, в потрясающей НЕОБРАЗОВАННОСТИ, столь удивительным образом соседствующей с величием души. И такую дисгармонию этих двух человеческих начал ещё можно было простить тем малограмотным ребятам-первопроходцам в кожаных куртках, которые в первые десятилетия прошлого века яростно боролись за "соціальну справедливість". Однако стоит ли прошать её тебе и тебе подобным, которые выросли на огромном Монблане информации о законах протекания социальных процессов, о потаённых пружинах тех или иных исторических коллизий?
До твоего умишки (несмотря на внешнюю образованность и грамотность твоих постов)АБСОЛЮТНО НЕ ДОХОДИТ, шо все твои "українські герої", которых ты перечислил (которые, впрочем, не имеют никакого отношения к твоему "підсвідомому рівню", а вошли в тебя через "свідомість"), во всех школьных учебниках истории прошлого века как раз и были одними из предтеч того общественного строя, который ты по причине своей недообразованности поливаешь грязью. И я бы тебя больше уважал, если б ты прямо сказал, шо ты на самом деле являешься в душе коммунякой и будешь однозначно голосовать за их лидера. Тогда это было бы ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНО и ПОНЯТНО. А ты же вдруг припёр сюда себе в союзники каких-то анархистов, о которых ты, я уверен, имеешь лишь смутное представление.
Если б ты был не только говоруном, но и неглупым человеком, то спросил бы у меня: "Мистер Нахрапов, какие ты мне советуешь почитать книжки, шоб я поумнел?" Но ты такого вопроса никогда мне не задашь, поскольку не дотягиваешь до него и поскольку считаешь себя и без того шибко умным. А серьёзный человек, действительно умный, никогда не отрицает возможность своей неправоты и стремится понять также своих оппонентов. Теперь понял?
:razz::razz::razz:
О-го-го!!! Як кажуть наші стратегічні партнери "Вау!!!" (ті, що за океаном) або "Ітіть, разітіть" (ті, що на півночі). Очам своїм не вірю. Невже це написав сам містер Нахрапов? А я (думаю, що й інші форумчани також) вже й не сподівалися почути від тебе щось крім нескінченних промов (що, чесно сказати, всім давно настогидли) про китайські колготки, наймитів, що за банку кільки згодні цілувати руки свому "благодєтєлю", та чорнопіарівських од "нашему земеле, кандидату наук, отцу пятерых детей". Що ми бачимо натомість? Полум'яні промови про "дисгармонию двух человеческих начал", "о законах протекания социальных процессов", "о потаённых пружинах тех или иных исторических коллизий". Воістину кажу, автор в своїй словесності досяг "риторичного Монблану". Просто якийсь філолог-філософ. Я навіть спочатку не повірив, що пости писані однією людиною (чесно сказати, до кінця так в це і досі не повірив).
Щодо філософії. Якщо не помиляюся, то Декарт якось сказав: "Я мислю, отже я існую". На форумі злі язики почали казати, що ми маємо справу з тупою залізякою, тобто ботом, що запрограмована на колготовсько-наймитовсьо-земелівські теревені. І лише деякі, самі віддані (принаймні я та пан Стейн) до останнього сподівалися, що містер Нахрапов існує і "во плоті". І ось, нарешті, дочекалися "явления иного Нахрапова народу", який здатен мислити, та промовляти не лише про колготки.
Як все просто. Виявляється, щоби припинити потік постів від "блазня Нахрапова" та почути щось новеньке, достатньо просто самому стати блазнем та написати відверто "стьобовський пост". І все - всі побачили якусь дивну метаморфозу. Правда кажуть - кращий захист це напасти самому. Чому я раніше такого не зробив? Шкодую. Але досить про це... :)
Ласкаво просимо, оновлений містер Нахрапов.

Тепер про інше, не таке вже суттєве.
... ты, как мне кажется, РАСКРЫЛСЯ, показал, причём очень грамотно, свою истинную идеологическую суть, свое человеческое величие души и свою ПУСТОТУ ума!
Ты спросишь, в чём заключается ПУСТОТА твоего ума? Отвечаю.
Прежде всего, в потрясающей НЕОБРАЗОВАННОСТИ, столь удивительным образом соседствующей с величием души.
Про велич душі, дякую... Але то було зайве, принаймні, я не наполягав на такому. :D А ось про мою "порожнечу розуму та вражаючу неосвіченість", то, якщо ти, звичайно, не проти, нехай роблять висновки ті, хто ставили мені оцінки в шкільний журнал та в залікову університетську книжку.

... и были одними из предтеч того общественного строя, который ты по причине своей недообразованности поливаешь грязью.
Про мою „недоосвіту” я вже сказав. А про поливання брудом. Бачиш, не все так просто. Моя особиста думка, що брудом поливають не так. Візьмемо, наприклад, тему про Ющенка (Президента та кандидата в Президенти, який, за твоїми ж словами, гідний зайняти пост глави держави вдруге). Коли на нього просто писати всяку гидоту та викладати відверто ідіотські малюнки з сайтів, що спеціалізуються на подібній творчості - то це поливання брудом. Коли ж, вказуючи на його дії на посту глави держави, пропонувати власне бачення вирішення тих чи інших питань - то це критика. Так ось - я намагався критикувати, а не поливати брудом.

Не понял, какая разница между "торговец "чёрным деревом"" и просто торговец чёрным деревом. Кавычки вообще употребляют вместо слова якобы.
Если б ты был не только говоруном, но и неглупым человеком, то спросил бы у меня: "Мистер Нахрапов, какие ты мне советуешь почитать книжки, шоб я поумнел?"
Містер Нахрапов, ти ж розумний, а ось таке кажеш. Може підказати тобі літературу, де можна дізнатися, коли на письмі вживають лапки та хто такі "торговці "чорним деревом""? :)

P.S. Повторюся, що був радий познайомитися з якісно новим Нахраповим.
 
Останнє редагування:

Nahrapov

Буржуй и учёный
Фокс
А ось про мою "порожнечу розуму та вражаючу неосвіченість", то, якщо ти, звичайно, не проти, нехай роблять висновки ті, хто ставили мені оцінки в шкільний журнал та в залікову університетську книжку.
Да я и не сомневаюсь, шо оценки тебе ставили отменные, бо это видно по твоей текстуре. Но я вопрошаю:"А судьи кто?" Мистер Нахрапов и на пушечный выстрел не подпускал бы твоих учителей к юным фоксам. Мне просто тебя очень жаль за изуродованное ими твоё сознание.
Коли на нього просто писати всяку гидоту та викладати відверто ідіотські малюнки з сайтів, що спеціалізуються на подібній творчості - то це поливання брудом. Коли ж, вказуючи на його дії на посту глави держави, пропонувати власне бачення вирішення тих чи інших питань - то це критика. Так ось - я намагався критикувати, а не поливати брудом.
Ты меня не понял. Поясняю. Перечисленные тобой украинцы 18-19 веков были предтечами не Віктора Андрійовича (21 век), а того общественного строя, который был у нас в 20 веке.
Містер Нахрапов, ти ж розумний, а ось таке кажеш. Може підказати тобі літературу, де можна дізнатися, коли на письмі вживають лапки та хто такі "торговці "чорним деревом""?
Короче, не понял. Не знаю, шо это за метафору ты употребляешь. Да бог с ним. Торговец так торговец. Лишь бы человек был хороший.
Повторюся, що був радий познайомитися з якісно новим Нахраповим.
Вот тут уж ты абсолютно неправ. Я - бывший троечник почти по всем предметам. Правда, тройки у меня были ТВЁРДЫЕ, которые ценнее, чем МЯГКИЕ пятёрки у некоторых наших "аналитиков". Думаю, шо ты понял меня.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Nahrapov, не читайте "Рабочую газету", перед сном, це суттєво псує ваш імідж.
 
Зверху