Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

mangust

патріот
Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Все ваши доводы ,по меньшеи мере смешны ,уже всем ето надоело ,пожалуиста придумаите чтонибудь новенькое!!!:lol::lol::lol:
На вас ніяки аргументи не діють,бо ви,як зомбі,нічого не помічаєте і не розумієте.І вас розпирає від думки,що Україну очолить колишній рецедивіст,бо ви не УКРАЇНЕЦЬ,і ваш ідол,слава Богу,теж.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Федорович говорит реальные вещи !!!И в отличии от Юль и Ющеи должен оправдать надежды которые на него возлогает украинский народ!!!
Яник каже не реальні речи,а те,що йому підказують,так ненависні вами американські технологи :lol:
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Яник каже не реальні речи,а те,що йому підказують,так ненависні вами американські технологи :lol:
Откудова такая уверенность ,что политтехнологи именно амреканские!!!
Мне кажетса после провала сценария с Ющем мы перестали предстовлять какои либо интерес для америкосов!!!Ето скорее Россииские политтихнологи !!!И на мои взгляд самыи приемлемыи для всех вариант в случае прихода к власти Федоровича по краинеи мере все будет в порядке в отношениях с РФ!!!
 
Останнє редагування:

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

А ви у свого ідола (істукана) запитайте.Це вже не перші вибори,на яких на Партію регіонів і на Януковича працюють американські технологи.
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

А ви у свого ідола (істукана) запитайте.Це вже не перші вибори,на яких на Партію регіонів і на Януковича працюють американські технологи.
А какие политтехнологи работают на ваших истуканов,если не секрет????:mrgreen:
 

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Якщо вас цікавить інформація про політтехнологів,то це не таємниця,головне бажання в цьому розібратись
Тарас Кузьо повідомив, що з Віктором Януковичем працюють американські політтехнологи. При цьому Кузьо зазначив, що не бачить, чи змінився якось від цього Янукович, хіба що «почав носити краватку».
З Арсенієм Яценюком, за словами Тараса Кузьо, зараз працюють російські політтехнологи, які в 2004 році працювали з Януковичем і придумали плакат про поділ українців на три сорти.
«Щодо Тимошенко, то вона давно мала представника у Вашингтоні. Чи тепер вони візьмуть інших консультантів зі США, я не знаю», – зазначив політолог.
Стосовно ідолів (істуканів),то у мене не має таких,я не приклоняюсь перед "лідерами",і спроможний критично оцінювати діяльність політиків,незалежно від того,симпатизую я їм чи ні.
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Якщо вас цікавить інформація про політтехнологів,то це не таємниця,головне бажання в цьому розібратись

Стосовно ідолів (істуканів),то у мене не має таких,я не приклоняюсь перед "лідерами",і спроможний критично оцінювати діяльність політиків,незалежно від того,симпатизую я їм чи ні.
ОИ совсем забыл ,ваш идол национализм!!!:lol::lol::lol:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Все ваши доводы ,по меньшеи мере смешны ,уже всем ето надоело ,пожалуиста придумаите чтонибудь новенькое!!!:lol::lol::lol:
Вам смішно від того, що така нікчема хоче керувати європейською країною? То посмійтеся. Доречи, я нічого не "придумав", все взято з життя, з біографії Вашого славного проффесора. А ось на чому ґрунтуються Ваші переконання про класного чувавка - особисто для мене загадка.
 

gimnast1981

мыслитель
Вам смішно від того, що така нікчема хоче керувати європейською країною? То посмійтеся. Доречи, я нічого не "придумав", все взято з життя, з біографії Вашого славного проффесора. А ось на чому ґрунтуються Ваші переконання про класного чувавка - особисто для мене загадка.
Вы лучше пороитесь в биографических сведеньях других кандидатов ,вы ведь знатныи буквоед, нетакли И я думаю вы там наидете массу пикантных подробностеи ,которые держатся в таине ,и может наконец после етого вы перестаните бросаться избитыми репликами ,про проффесора и две судимости!!!И еще ,я хочу вас поправить, ему предстоит управлять не европеискои краинои, а помаранчевои руинои ,из которои нужно будит возродить економически стабильное государство и я больше чем уверен ,что Янукович и его команда с етим блестяще справитса!!!Ведь исходя из тех результатов, которых он добился будучи примьером ,он не только говорит но и делает!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху