Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

По-перше,Бандера не вбивав,а здійснював керівництво.
По-друге,не прем'єр-міністра Польщі,а міністра внутрішніх справ Пєрацького,відповідального за пацифікацію українців.
По-трете,вчителі чи інші засланці на Західно-Українські землі,гинули не всі,а тільки ті,хто був агентом КДБ,НКВС,або сіксотами,накшталт вас.
Да! Это тебе в школе рассказали? Сестра моего деда окончив кировоградский пед поехала туда грамоту вести, так что знаем как было. Фанатик бандюков ужгородских.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Як би цей процес не набув такого розголосу в світі,і світова спільнота не звернулась до Сталіна за роз'ясненнями,то,можливо,збулась би мрія Jaggerа,про Україну без українців.
Я не украинцов не люблю, а придурашных людей всех нацыональностей, что за мания величия отождествлять себя с украиной?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Да! Это тебе в школе рассказали? Сестра моего деда окончив кировоградский пед поехала туда грамоту вести, так что знаем как было. Фанатик бандюков ужгородских.
Я знаю,що співпраця з органами-це ваше спадкове:mrgreen:
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Я не украинцов не люблю, а придурашных людей всех нацыональностей, что за мания величия отождествлять себя с украиной?
Я-УКРАЇНЕЦЬ,я тут народився і виріс,і присягав цьому народові.І це МОЯ країна (не ваша),і щасливий від того,що такіх як я,більше,ніж таких як ви.
 

Azik1982

С нами Бог!
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои

Я-УКРАЇНЕЦЬ,я тут народився і виріс,і присягав цьому народові.І це МОЯ країна (не ваша),і щасливий від того,що такіх як я,більше,ніж таких як ви.
герой - однозначно положительное понятие, наиболее склонны считать Бандеру преступником (47%). Те же, кто допускает существование у каждого народа своих героев, чаще считают этого человека неоднозначной исторической фигурой (25%), в этой же группе больше тех, кто называет его борцом за независимость Украины (8%).
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

герой - однозначно положительное понятие, наиболее склонны считать Бандеру преступником (47%). Те же, кто допускает существование у каждого народа своих героев, чаще считают этого человека неоднозначной исторической фигурой (25%), в этой же группе больше тех, кто называет его борцом за независимость Украины (8%).
Висмикнуті читати,з якіх нічого не зрозуміло:mrgreen:
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои

Я-УКРАЇНЕЦЬ,я тут народився і виріс,і присягав цьому народові.І це МОЯ країна (не ваша),і щасливий від того,що такіх як я,більше,ніж таких як ви.
Еще раз повторю, будте вы хоть папой римским, это вам лично никаких привелегий не делает, или вы хотите сказать, что являясь украинцом вы автоматически становитесь лучше остальных? Так это батенька, называтся фашизм. Кроме того на этой планете нет ничего лично ващего, чего вы не заработали или купили, эта страна принадлежит ее гражданам в равной степени, а не вам.
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Справа в тому, що фіни шанують своїх героїв не залежно від того коли і з ким ті співпрацювали. А ми весь час озираємося то на Москву, то на Європу, то на не зовсім здорових громадян в середині країни... Ось тому фінських героїв шанують навіть їхні колишні вороги, а наших не шанують навіть ті, хто зобов'язаний їм своєю країною.
Интересно кому из ваших героев мы должны быть обязаны странои ,если не сикрет!!!???Наверное горстке бандитов которые прятались по лесам как бешенные собаки ,уничтожали мирное население, вспарывали животы беременным женщинам !!!???Так потружусь вам напомнить ,что их повыбивали еще после воины ,а наше государство было создано после розвала СССР!!!Тогда согласно логике, героем нужно считать не Бандеру а членов ГКЧП которые в91 поспособствовали развалу СССР!!!Только благодаря им существует вильна Украина!!!:lol::lol::lol:
 
Зверху