"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Merime

New Member
Та взагалі то московити гарні люди от тільки їх "управітелі" ме і пу таке гівно, ще гірші за наших.
Знайшов у нетрях павутини:
Это горе без ума,
Это праздники до слёз.
Против нас орда и тьма
С нами Путин и Христос!
 

hed1n.ru

стебанутый
Чому Вам так страшно визнати, що Україна була раніше ХХ ст.? Візьміть хоча б Гоголівського "Тараса Бульбу", дія якого відбувається на поч. 17 ст. і порахуйте частоту вживання слова Україна?
там Украйна, никак не ваша Украина. А ещё чаще Русская земля, русский, а так же малороссийский... Ну сейчас я очевидно услышу очередную сказку о царской цензуре и падле-Гоголе, который продался, клятым москалям за 2000 рублей.
 
Останнє редагування:

hed1n.ru

стебанутый
Там вони могли іменуватись як завгодно, але жодна країна не назвала себе ксеноетнонімом (чужим іменем), а лише своїм, так як звали себе всередині країни, так, як називав себе народ - так зробили бритти, скотти, германці, франки, римляни, руси. А народ,який не звав себе "россами" (бо не має такого народу), раптом називає себе Россією. Усе це свідчить не про народний, а про кабінетний витвір цієї назви, яку вигадали вчені мужі на вимогу згори і довго-довго привчали народ себе іменувати по-новому. Але так до кінця й не вирішили - хто ж вони: русскіє чи россіянє? Як до речі, правильно їх називати?
А вы не знаете? ) Россия - страна, россияне - народы населяющие страну Россия. Русские - народ и народ всегда так себя именовал. Не российским - русским (если он конечно был не житель Кавказа, востока и т.п.). Одно радует, ваши националистические теории, духинщина и прочая фигня останется лишь в ваших воспаленных умах, только здесь. И дальше никуда не выйдет. Так, что учите польскую и австро-венгерскую беллетристику смело. В лице Духинского, Чаццкого, Потоцкого - основу ненькопатриотной историографии.
Хм.. А названия Украина не кабинетное? :) Всенародное может быть?
 

Yurij

observer
Знайшов у нетрях павутини:
Ну ось повний текст цього "перла" неофіційний гімн РФ.:razz:



Сколько ни будет пройдено,
Не забуду до смертного часа
Утренние глаза моей Родины
Цвета парного мяса.

Мысли долги, да руки коротки.
Че-то хочется, а вот хренушки.
Да повсюду усы и бороды
С крошками родимого хлебушка.

Собрать бы те крошки в пригоршни
Да кинуть небесным ангелам,
Да крикнуть: «Спасите, ребятушки,
Отмойте Россию набело!

Да побрейте Россию наголо,
Да что ж вы такие наглые?
Чего вы молчите, ангелы?
Куда вы летите, ангелы?!»

Припев:
Кто над нами не рыдал,
Пресвятая мамка Русь?
Хоть Господь мне дар и дал,
Описать я не берусь
Это горе без ума,
Эти праздники до слез…
Против нас — Орда и Тьма.
С нами — Путин и Христос.

Песни «Тату» истошные,
Кеды в говно изношенные,
С утра уже угандошенные
Припадошные доминошники.

Немудреный узор блевотины
На перроне где-нибудь в «Битце»…
Я смотрю и думаю: «Вот оно,
За что стоит страдать и биться!

Это наше, родимое, вечное,
Это наше, любимое донельзя,
Огуречное, поперечное,
Не сдающееся макдоналдсам!

Все пока что хреново смотрится,
Но когда-нибудь все устроится
И за все нам воздастся сторицей,
Конечно, воздастся сторицей!»

Припев:
Кто над нами не рыдал,
Пресвятая мамка Русь?
Хоть Господь мне дар и дал,
Описать я не берусь
Это горе без ума,
Эти праздники до слез…
Против нас — Орда и Тьма.
С нами — Путин и Христос.

А.Кортнев

 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Хм.. А названия Украина не кабинетное? Всенародное может быть?
Да-да, давайте, розкажіть нам чергову казочку як поляки вигадали українську мову, написали історію, створили державу, примусили половину москалів раптом стати "українцями"... що там ще було? :D
 

Merime

New Member
там Украйна, никак не ваша Украина. А ещё чаще Русская земля, русский, а так же малороссийский...
Цікаво, а десь є ваша Україна? Чи Ви живете в Україні, їсте хліб український, поруч із Вами ходять і працюють українці, а Ви робите вигляд, що навколо космічна порожнеча, на краю якої десь принадливо сяє світло російської імперії? І Ви, зазомбовані цим видінням, не помічаєте очевидні речі. Точніше, не хочете їх визнавати. Дозволю собі їх повторити: 1)Україна з'явилась не вчора, їй тисячі років, протягом яких вона мала різні назви, останні з яких Русь та Україна. 2) Росія з'явилась в історичному пізньому часі як околиця Украни-Русі, заселена удільними руськими (українськими) князями , яким не вистачило княжих столів в самій Русі. 3) Населення північних окраїн Русі (пізнішої Московії) складали місцеві угро-фінські племена (неслов'янські), мову яким принесли переселенці з Русі (України) і століттями навчали її. Особливо активно у 18 ст. Тому російська мова - це похідна від української (староукраїнської).

там Украйна, никак не ваша Украина. А ещё чаще Русская земля, русский, а так же малороссийский... Ну сейчас я очевидно услышу очередную сказку о царской цензуре и падле-Гоголе, который продался, клятым москалям за 2000 рублей.
Гоголь - великий син українського народу, який прославив його своїми творами, зокрема й "Тарасом Бульбою", де часте використання слова "руський" пов'язане із тим, що на час подій у творі Україна називалась Руським князівством (себто Руссю).

А вы не знаете? ) Россия - страна, россияне - народы населяющие страну Россия. Русские - народ и народ всегда так себя именовал. Не российским - русским (если он конечно был не житель Кавказа, востока и т.п.).
Виходить, Росія - це країна, жителі якої називаються "россияне", а одного як назвати - "россиянин"? Потім ще незрозуміло з цитати: "россияне - народы", а "русские - народ". Яка різниця? Які народи "российские", а які "русские"?

А вы не знаете? ) народ всегда так себя именовал. Не российским - русским (если он конечно был не житель Кавказа, востока и т.п.).
А "житель Кавказа, востока" іменував себе "российским"? Тобто, коли кажуть про "российский народ" - це про кавказців та азерів? Так ось до до кого Путін весь час звертається: "Россияне!":)

Хм.. А названия Украина не кабинетное? :) Всенародное может быть?
Тобто Ви визнаєте, що Росія - це термін кабінетного походження? Що ж до етноніма Україна - порахуйте частотність його вживання у фольклорі - і Ви дійсно переконаєтесь, що це народна назва.

А вы не знаете? )Одно радует, ваши националистические теории, духинщина и прочая фигня останется лишь в ваших воспаленных умах, только здесь. И дальше никуда не выйдет. Так, что учите польскую и австро-венгерскую беллетристику смело.
Іноді мене турбує Ваш психологічний стан. Серед усієї "руськообщинної" кагали дрібних запроданців, які у скрутну хвилину виють і дзявкають на свою країну, Ви мені здавались людиною розумною і тверезомислячою. Ви ж досить доросла вже людина, працюєте на творчій роботі. Багато читаєте, шукаєте істину. І це не можна не вітати. Саме тому я спілкуюсь лише з Вами, інші ваші колеги, на жаль, рівнем свої культури псують лише ту, справу, яку намагаються обстоювати. Російська історія і культура не потребують адвокатів. Це робота для науковців і митців. І політикам там не місце. Це ж саме стосується української історії і культури. А в основі має лежати повага не лише до свого, а й до чужого надбання. І не треба красти у сусіда ні імен, ні дат, ні назв.
 

Merime

New Member
Ну ось повний текст цього "перла" неофіційний гімн РФ.:razz:


Сколько ни будет пройдено,
Не забуду до смертного часа

А.Кортнев
Точно, точно. Це з альбома його групи "Несчастный случай" - День выборов (2007). Є в мережі, для тих, кому цікаво.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
А вы не знаете? ) Россия - страна, россияне - народы населяющие страну Россия. ...
Ага, давно ми цю пісню від Вас не чули. України не було і ще довго не буде (аж до 20 століття), зате була Росія, бо "великий придворний історик" Карамзін повідав свого часу світові, що "Київ - мать городов російских"... Про це (і багато про що іще, скажімо, що воїни князя Святослава Хороброго називаються "росіянами", тобто "народами населяющие страну Россия") можна було довідатися коп'ютерно-телевізійному проекті "Історія государства російского", знятого за мотивами історичних праць Карамзіна...
 

hed1n.ru

стебанутый
Очевидно он имел в виду то, что Россия вышла из Киева. По сему и называли потом Малой Русью. Я уже сто раз говорил, Россия синоним Руси. Сейчас этот термин приобрел другой смысл. Как и термин Украина.
 
Зверху