Відповідь: Re: Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.
обладнання дільниць, створення бази
Хто цим займатиметься? Українські громадяни, підприємства на яких працюють українські громадяни. Тож хто отримає ці кошти? Українські громадяни. Чи у прямому, чи в непрямому (зарплати, премії) вигляді.
оплата за роботу дільничних, комісії
Хто знаходитиметься в комісіях? Українські громадяни. Хто отримає ці гроші? Українські громадяни.
А цим взагалі займається держпідприємство.
та інформаційні листівки ляжуть на плечі пересічного громадянина…
А хто друкуватиме ті листівки? Українські підприємства на яких працюють українські громадяни. Хто розклеюватиме ті листівки? Також пересічні українські громадяни.
те що хтось там кошти з офшорів поверне, так це лише сумнівні ваші домисли…
Стаття 37. Фінансування виборів Президента України
1. Витрати на підготовку та проведення виборів Президента України здійснюються виключно за рахунок коштів Державного бюджету України
та коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України.
2.
Кандидат на пост Президента України, зареєстрований Центральною виборчою комісією,
для фінансування передвиборної агітації зобов'язаний утворити свій виборчий фонд, що формується в порядку, встановленому цим Законом.
Тобто, ще раз наголошую: вибори - це робота як просто для українських громадян, так і для українських підприємств, на яких працюють українські громадяни. Тобто це робочі місця, зарплати, премії для українських громадян. Це фактично інвестиції держави в українську економіку. Плюс ще й інші, недержавні інвестиції. Так, це витрати (якщо дивитися суто на цифру) але ж витрати куди? На благо чого? На благо громадян. А чи не благо громадян є найважливішою метою існування держави?
то вони їх же і відіб’ють… витягнуть з вашої ж кишені…
А це вже, вибачте, питання інше.
1. Звідки сума в 120-140 млрд. грн.???
You must be registered for see links
То я ще трошки применшив, за даними 2008го. А тут взагалі 160 млрд.
2. Я вас просто не можу зрозуміти… то ви розпинаєтесь говорите класно… олігархи вернуть кошти з офшорів… цікаво а хто інвестує більшу частину проектів до Євро?
Так само як і на виборах - олігархи. Але проблема в тому, що на Євро олігархи інвестують у найприбутковішу та окупаєму частину проектів, а державі лишаються практично самі розтрати.
Цікаво, що зараз Україна втрачає мільярди саме через погані дороги, Україна попри розташування не має належних доріг для транзиту, тому більшість просто оминають… створення ж коридору Харьков/Донецьк-Київ-Львів хіба не е тим мостом між Азією та Європою?
You must be registered for see links
"Виконують капремонт траси у межах Житомирщини за результатами міжнародних тендерів три компанії - українська,
турецька, македонська."
You must be registered for see links
"Украина приветствует
участие китайских компаний в осуществлении на территории Украины подготовительных работ по проведению Чемпионата Европы по футболу в 2012 г."
і т.д.
Ось в чому основна особливість Євро.
4. Розвиток інфраструктури, а особливо готельної сфери, повинно збільшити туристів…особливо це стосується Львів… а це мільйонні прибутки…
Побудова лише кількох додаткових готелів не означає що туристи одразу ж мільйонами побіжать до Львова. Для цього потрібно ще багато чого, що не входить в рамки Євро. Китайці, наприклад, більшість побудованих під олімпіаду готелів тепер переобладнують під гуртожитки. Це ще один аргумент на користь "одноразовості" об'єктів, що зводяться під подібні заходи.
5. Україна одна з небагатьох країн, що має можливість виготовлення літаків, причому повний цикл… Але Україна одна з небагатьох країн, що не має розвиненого авіатранспорту… Один з варіантів… це реконструкція аеропортів, що дасть змогу приймати сучасні літаки, не лише в Борисполі… можливо це дасть подальший розвиток авіапромисловості… і збільшить попит на вітчизняні літаки…
Бо авіатранспорт є недоступним більшості населення. Ви можете реконструювати сумський аеропорт і приймати на ньому літаки міжнародного класу. Ви викинете купу грошей - а що отримаєте натомість? Виникає питання доцільності. Якби це було вигідно і прибутково - воно б вже було.
Питання Євро - дуже суперечливе і неоднозначне. Є купа аргументів як з одного, так і з іншого боку, але головна проблема в тому, що аргументи "прибутковості" проведення чемпіонату та окупаємості - то лише прогнози. А на дворі - економічна криза, і що буде через 3 роки, не знає ні хто. Цілком імовірно, що ситуація в Європі буде нагадувати стан Великої депресії і тоді ваше Євро точно нікому потрібно не буде і замість "мільйону" туристів ви отримаєте лише пару тисяч (а може і того менше), і трансляцію замовлять лише кілька країн. І тоді ваші готелі, стадіони та аеропорти стоятимуть величезним "мертвим грузом". А мільярдні розтрати ляжуть додатковим тягарем на плечі пересічних українських громадян. Тож хто правий, а хто ні - ми зможемо реально побачити лише через три роки, коли порахуємо прибутки і порівняємо їх з витратами. Тоді і повернемося до цієї розмови.
А зараз давайте закінчимо цей оффтоп і перейдемо до обговорення основної теми.