Оффтопики.

madwolfa

USA, Midwest
Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

Свидомиты стали умничать.
Почему то только у кацапов такие слова как "интеллигент", "либерал", "правозащитник" и "свидомый (сознательный)" являются ругательными.

По-моему это симптоматично.
 

gimnast1981

мыслитель
Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

Ви як папуга повторюєте завчені фрази… продана… шановний, хочу нагадати що зовнішній борг України становить 11% ВВП, наприклад у США він вже дійшов до 100%... цей борг Україна може покрити з держрезерву… який до речі на тій неділі збільшився на 2,6 млрд. доларів… і що та хто продав я не розумію… на відміну деяких політичних діячів, котрі не те що країну продадуть останню цукерку готову Путіну віддати, аби тільки він був задоволеним… засмітили, розграбували… хто ж це зробив? Бидло… а як можна назвати вашого однодумця (Тигр), котрий незахищену людину, котра не в силах за себе заступитися, та й держава не може її захистити, б’є в обличчя ногою?.. бидло… А людина котра любить Україну, ніколи в житті не дозволить собі залишити по собі сміття… я наприклад не дозволяю навіть спльовувати на землю, бо це земля котра кормить мене, яка омита кров’ю моїх предків… мені просто виховання й совість не дозволяє цього робити… а ваші однодумці трамодольщики й драпокури, по всьому березі, по всіх ярках і парках понакидали белів, й цілими днями шукають де б дістати дешку, а за полку можуть щось і підмутити… Судячи з вашого підпису, у вас завищена самооцінка…. Дійсно до вашого маразму нам ще далеко… таких кадрів рідко зустріниш… а так склалось враження що ви або ж з ранку обдолбились чимсь, або ж не перейшли 14ти літньої відмітки… а взагалі здалося враження що активність цього розділу створена штучно, саме завдяки мультініків...
посмотри внимательнеи на ряды своих сторонников ,сколько там драпокуров ,трамадольщиков ,амфитаминщиков ,опиумщиков!!????да каждыи второи!!!! да и сам ты наверное не раз пробовал дурь -махорку ,просто боишся открыто об етом сказать!!!почитаи историческую литературу ,каноплю и сальвию забивали в трубки в походах твои предки козаки и убитые потом шли рубать татар, и етому есть документальные подтверждения!!!в том году я был в испании ,так вот, там тебя быстрее оштрафуют на улице за бутылку пива в руке ,чем за косяк гашиша!!!!и курят там все поголовно от мала до велика и некто не называет их наркоманами!!!:lol::lol::lol:
 

gimnast1981

мыслитель
Re: ВО "Свобода"

я за ці дві неділі проїхав більше ніж 6 тис. км.. Суми-Харків, Харків-Суми, Суми-Полтава, Полтава-Суми, Суми-Харків-Полтава-Суми….
и где там взятса 6000 км???ты бидолага наверное две недели по кругу без остановок ездил!!!!!!:lol::lol::lol:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

Почему то только у кацапов такие слова как "интеллигент", "либерал", "правозащитник" и "свидомый (сознательный)" являются ругательными.

По-моему это симптоматично.
Дають ознаки дрімучи угро-монгольськи коріння...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

посмотри внимательнеи на ряды своих сторонников ,сколько там драпокуров ,трамадольщиков ,амфитаминщиков ,опиумщиков!!????да каждыи второи!!!! да и сам ты наверное не раз пробовал дурь -махорку ,просто боишся открыто об етом сказать!!!почитаи историческую литературу ,каноплю и сальвию забивали в трубки в походах твои предки козаки и убитые потом шли рубать татар, и етому есть документальные подтверждения!!!в том году я был в испании ,так вот, там тебя быстрее оштрафуют на улице за бутылку пива в руке ,чем за косяк гашиша!!!!и курят там все поголовно от мала до велика и некто не называет их наркоманами!!!:lol::lol::lol:
:lol: :)
Таке враження, що афтар пихає безперервно, почав "за упокой", скінчив "за здравіє молодих".
 

gimnast1981

мыслитель
Re: ВО "Свобода"

вважаю щоб досягнути якогось результату, рухівцям та Свободі краще об’єднати свої сили...
-взятьдруг друг друга за руки, построитса парами и бодрым шагом топать в сторону профильного медицинского учереждения ,называемого в народе дурдом!!! и делать ето надо ,чем быстрее тем лучше ,может хоть часть из вас удастса спасти!!!
 

gimnast1981

мыслитель
Re: ВО "Свобода"

так я неховаюсь!і ти мене небачив,незнаєшь і кажешь шо ти мене.....Василь руки короткі в тебе!Тихше будь....
тише быть надо тебе !!!!таким нацистским отрыжкам которые привозносят до небес гитлера с его параноидальными идеями не место среди нормальных людеи!!!!таких как ты ,душил бы ,с таким рвением, с каким твои кумир гитлер душил евреев во время воины!!!!!:bash::bash::bash:
 

gimnast1981

мыслитель
Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

а ваші однодумці трамодольщики й драпокури, по всьому березі, по всіх ярках і парках понакидали белів, й цілими днями шукають де б дістати дешку, а за полку можуть щось і підмутити…
внимательнеи присмотрись к своим однодумцам ,среди них каждыи второи подходит под твое описание !!!а может ты и сам такои, только боишся в етом признатся ,по етому и на землю не плюеш бо сушит постаянно !!!:lol::lol::lol:
 

madwolfa

USA, Midwest
Re: МЕДВЕДЕВ ЖЁСТКО РАСКРИТИКОВАЛ АНТИРОССИЙСКУЮ ПОЛИТИКУ ЮЩЕНКО

gimnast, 1981 это год рождения вашей матери?
 
Зверху