Расизм в Сумах.

delfium

Затворник
Я хотел сказать, что грош мне цена как специалисту, если любой негр сможет заменить меня на моём рабочем месте.
То есть что заменить Вас может белый человек - Вы допускаете. Но не можете допустить мысль что может заменить - негр? ;)
 

mi][a

Человеку нужен человек
А где я писал,что он мне родственик?...
И я бы посмотрел на тебя есле тебя завтра выгонят с работы твоей(ну по твоим словам ты работаеш),а на твоё место возьмут допустим араба:) А почему бы и нет.А работу ты не найдёш.Вот и боком выйдет твоя толерантность.Это всё конешно только пример.Но поверь,до этого не далеко.Стройки уже "окупируются" по техоньку.А там и до остальных отраслей дело дойдёт.В Англии и во многих других странах уже дошло
в твоем посте, который я процитировал...

если меня выгонят с работы, то это будет либо по моей вине, либо по вине начальства... (даже если припустить, что в это дело каким-то боком приплетется какой-нибудь араб, то почему я буду должен ненавидеть из-за этого всех арабов?)
 

TraNceR

Member
Если будет настолько дешевая и качественная рабочая сила которая будет просить меньше нас то нам же лучше - берем кредит открываем свое дело нанимаем толпу арабов и радуемся жизни :)
 

Bug

New Member
Если будет настолько дешевая и качественная рабочая сила которая будет просить меньше нас то нам же лучше - берем кредит открываем свое дело нанимаем толпу арабов и радуемся жизни :)
не смеши, какой резон тому арабу работать на тебя за 200 баков если в польше он будет за туже работу получать допустим 700, тем более цены там лояльнее к человеку ?
 

TraNceR

Member
Bug
Ты не понял, тут народ жалуется что их со строек арабы погонять а их возьмут потому что они меньше денег хотят, а теперь оказывается, что не меньше, вы уж определитесь за что их нелюбите.
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Яка вам різниця якого кольору буде шкіра людини котра погодиться працювати на будівництві в кілька разів дешевше? Може хоч розбудуємось трохи... (про робочий клас)
Якщо у Вас керівна посада, чи хочаб будь-яка посада котра вимагає спеціальнї освіти, то окрім як спеціально освічених гідних конкурентів з іншим відтінком шкіри вам боятись нічого, як ви розумієте в світі зараз не так багато освічених вихідців з країн третього світу, а тим паче тих котрі пішли б зі своєю довгоочикуваною освітою працювати в україну.
І третье, останнє, - якщо такі і знайдуться, та зможуть виконувати вашу роботу краще за вас, а може й дешевше, то це тільки піде на благо економіці країни...
А чи доцільним є для країни виховання нацистів?
 
W

White_Power

Guest
Яка вам різниця якого кольору буде шкіра людини котра погодиться працювати на будівництві в кілька разів дешевше? Може хоч розбудуємось трохи... (про робочий клас)
Якщо у Вас керівна посада, чи хочаб будь-яка посада котра вимагає спеціальнї освіти, то окрім як спеціально освічених гідних конкурентів з іншим відтінком шкіри вам боятись нічого, як ви розумієте в світі зараз не так багато освічених вихідців з країн третього світу, а тим паче тих котрі пішли б зі своєю довгоочикуваною освітою працювати в україну.
І третье, останнє, - якщо такі і знайдуться, та зможуть виконувати вашу роботу краще за вас, а може й дешевше, то це тільки піде на благо економіці країни...
А чи доцільним є для країни виховання нацистів?
Какое может быть благо экономики есле эти деньги он вывезет к себе аул?!
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Слышь чувак, у тебя написано геть москалив. Тоесть наших братьев по крови геть, а чёрных вэлкам?? Ты наверно американский агент влияния, претворяешь в жизнь план по истреблению русского народа.
А чё тогда в твоей жутко просвещённой, страшно цивилизованной и супер европейской Италии приняли такие драконовские законы о трудоустройстве нелегалов?? Что за работу нелегалом - 5 лет тюрьмы. За трудоустройство нелегала тоже 5 лет тюрьмы. А как же европейские ценности, права людыны и прочая струйня??
Раз так хочется равняться на Европу - берём на вооружение её же цивилизованные и человечные методы ;).
Ну я мабуть не чувак.... Але зараз не про це.
Ні, я втілюю план процвітання УКРАЇНСЬКОГО народу, держави, економіки... А ви без росії не можете існувати?
До північних шовіністів котрі й до сих пір для деяких категорій людей населення україни залишаються старшими братами, я ставлюсь так само як і до інших іноземців, може трошки більш роззлючено через заподіяні страждання в минулому, але то в минулому...
Якщо мені не зраджує пам"ять то навіть самі росіяни визнали що їхня нація складається переважно з мішаних національностей та етносів, а якщо брати все населення країни 140 млн, то серед них росіян тільки 50, а серед росіян справжніх непомішаних слов"ян і того мабуть менше 10 млн.
І що мене дивує, всілякі неонацисти вважають Російську федерацію праматір"ю всіх слов"ян, в той час як в сама федерація на 10 % складається зі слов"ян, а частка етнічних слов"янських території в РФ взагалі сміхотворна, то ж росію за за логікою правильніше вважати Азіатською країною ніж Європейською, а тим паче словянською.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Расизм в Сумах.

Это всё бред по указке пиндостана.
В России 10 млн славян?? Ну бугага! :)
Сядь на поезд и проедься по России, увидешь сколько там славян ;).
А ви можете зовнішньо відрізнити фінів,угорців,прибалтійців від слов'ян?
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Это всё бред по указке пиндостана.
В России 10 млн славян?? Ну бугага! :)
Сядь на поезд и проедься по России, увидешь сколько там славян ;).
Я зустрічав багато людей котрі "бояться-поважають" Росію тільки через те що на карті світу вона займає найбільше місця. Це суттєво впливає на психологію самих росіян і ще суттєвіше нанаселення сусідніх менших країн, в одній палкій дискусії щодо російсько-грузинського конфлікту доцент "Х" одного з Сумських ВУЗів сказав - "та яка Грузія? Куди вони стрибають, ви подивіться на мапі світу на Грузію і на Росію?..."
Москва давно втратила повний контроль над сусідніми державами, і продовжує втрачати, а чому ви, "Патріоти", отримавши незалежність сприяєте? Поверненню до командного режиму? Вам більше подобається виконувати команди ніж чсамим приймати рішення?
Добре там де нас немає? Ви гадаєте після воз"єднання всіх слов"ян ви як у казці заживете? Чому ви так піклуєтесь про воз"єднання?

І взагалі ця дискусія позбавлена сенсу бо результатом в будьякому разі буде ніщо. Ви не зміните своєї думки і я власної не зміню.
Останнє що б я хотів сказати, подивіться фільм
 
Зверху