Російсько-Українськи відносини.

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

А звідки такі данні? Посилку можно.І,здається,в області таке опитання ніхто не проводив.


Слова Медуницы О.В. Замгубернатора.
За интеграцию с Россией и её союзниками. Было заседалово в ОДА на тему НАТО.
МОЛОДЬ СУМЩИНИ ПРИХИЛЬНА ДО НАТО
Майже 50% молодих людей підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію
Питання реалізації державницької політики щодо євроатлантичної інтеграції розглядалося на нараді при заступнику голови облдержадміністрації Олегові МЕДУНИЦІ. "Населення України повинно асоціювати НАТО, перш за все, з безпекою – і не тільки у військовій сфері, але й у сфері побудови демократичного та стабільного суспільства", – переконаний посадовець. На його думку, діяльність органів влади у співпраці з громадським сектором повинна забезпечити сприяння виконанню завдань євроатлантичної інтеграції України, створення умов для свідомого самовизначення громадян щодо приєднання України до НАТО.Учасники наради наголосили, що заходи, які проходять в області, дають непогані результати, проте головною проблемою, з якою доводиться стикатися – це відсутність фінансування на проведення інформаційної кампанії. А саме на недостатність інформаційної складової нарікають усі. В цьому плані своїм досвідом із присутніми поділилася проректор Сумського державного університету Ніна СВІТАЙЛО, яка також є керівником Сумського Центру євроатлантичної інтеграції. За її словами, Центр активно шукає можливості "зовнішнього" фінансування і підтримки. Так, наприклад, вони є авторами ряду програм і проектів, які потім подають на отримання гранту. Як повідомила директор Сумського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Світлана ВАРУХА, однією із складових діяльності їх установи є постійно діючі семінари, лекції з питань євроатлантичної інтеграції. За підсумками наради, після детального обговорення проблеми, було випрацювано спільний план дій для об’єктивного інформування населення області НАТО.Довідково:За результатами опитування, проведеного в Сумській області, 62,1% опитаного населення Сумської області схиляється до інтеграції з Росією та її союзниками, і лише 37,9% опитаних підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію України.Позиція з питання євроінтеграції чітко обумовлена віком опитаних: чим старші люди, тим більше серед них таких, що підтримують інтеграцію з Росією (66,9% серед тих, хто старше 55 років, 64,06% серед людей середнього віку і лише 51,43% серед молоді). Навпаки, чим молодші респонденти, тим активніше вони підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію (48,57% проти 35,94% людей середнього віку та 33,1% старших).
 

mosad

קוֹמְמִיּוּת
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Читати, здається, слід так:
"А мнение подавляющего большинства прозомбированого росийскими СМИ украинцев, которое свято верит в Великих Гномов и фанатично против вашего НАТО и всего, что Гномам не нравится, вы уже в учёт не берёте? Или Вы хотите сказать что большей половине Россия мозги промыли, а Вам не смогут?" :)
Да ну нет! Какое зомбирование.Я с рождения и вот уже 34 года живу в Сумах. Друзей как вы понимаете много. И все поддерживают мою точку зрения! И мне просто очень интересно, откуда же появились вы!? Кто вас учил? Кто вам навязыват всю ту чушь, что вы здесь пишете!?
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Русская Община Сумщины. :lol::lol::lol: Дійсно достойне джерело.
Вы бы там видео посмотрели. А то в своём духе, не смотрел, но осуждаю.
Не верится? Для тех кто на бронепоезде:
МОЛОДЬ СУМЩИНИ ПРИХИЛЬНА ДО НАТО
Майже 50% молодих людей підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію
Питання реалізації державницької політики щодо євроатлантичної інтеграції розглядалося на нараді при заступнику голови облдержадміністрації Олегові МЕДУНИЦІ. "Населення України повинно асоціювати НАТО, перш за все, з безпекою – і не тільки у військовій сфері, але й у сфері побудови демократичного та стабільного суспільства", – переконаний посадовець. На його думку, діяльність органів влади у співпраці з громадським сектором повинна забезпечити сприяння виконанню завдань євроатлантичної інтеграції України, створення умов для свідомого самовизначення громадян щодо приєднання України до НАТО.Учасники наради наголосили, що заходи, які проходять в області, дають непогані результати, проте головною проблемою, з якою доводиться стикатися – це відсутність фінансування на проведення інформаційної кампанії. А саме на недостатність інформаційної складової нарікають усі. В цьому плані своїм досвідом із присутніми поділилася проректор Сумського державного університету Ніна СВІТАЙЛО, яка також є керівником Сумського Центру євроатлантичної інтеграції. За її словами, Центр активно шукає можливості "зовнішнього" фінансування і підтримки. Так, наприклад, вони є авторами ряду програм і проектів, які потім подають на отримання гранту. Як повідомила директор Сумського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Світлана ВАРУХА, однією із складових діяльності їх установи є постійно діючі семінари, лекції з питань євроатлантичної інтеграції. За підсумками наради, після детального обговорення проблеми, було випрацювано спільний план дій для об’єктивного інформування населення області НАТО.Довідково:За результатами опитування, проведеного в Сумській області, 62,1% опитаного населення Сумської області схиляється до інтеграції з Росією та її союзниками, і лише 37,9% опитаних підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію України.Позиція з питання євроінтеграції чітко обумовлена віком опитаних: чим старші люди, тим більше серед них таких, що підтримують інтеграцію з Росією (66,9% серед тих, хто старше 55 років, 64,06% серед людей середнього віку і лише 51,43% серед молоді). Навпаки, чим молодші респонденти, тим активніше вони підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію (48,57% проти 35,94% людей середнього віку та 33,1% старших).


P.S. Обосритесь.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

Да ну нет! Какое зомбирование.Я с рождения и вот уже 34 года живу в Сумах. Друзей как вы понимаете много. И все поддерживают мою точку зрения! И мне просто очень интересно, откуда же появились вы!? Кто вас учил? Кто вам навязыват всю ту чушь, что вы здесь пишете!?
А ви коли-небудь чули таке прислів'я:" Скажи мені хто твій друг,і я скаже хто ти" Гадаю,що ті,хто не поділяє вашу точку зору,не були б вашими друзями,бо ви їх волієте не помічати.Бо навіть тут на форумі стільки сумичив мають протилежну вашій думку,а ви їх сприймаєте як прибульців.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

А ви коли-небудь чули таке прислів'я:" Скажи мені хто твій друг,і я скаже хто ти" Гадаю,що ті,хто не поділяє вашу точку зору,не були б вашими друзями,бо ви їх волієте не помічати.Бо навіть тут на форумі стільки сумичив мають протилежну вашій думку,а ви їх сприймаєте як прибульців.
Сколько нас тут в политике тусит, 20 человек?))
Ну может, кто-то 2-3 поста написал.
 

mosad

קוֹמְמִיּוּת
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російсько-Українськи відносини.

А ви коли-небудь чули таке прислів'я:" Скажи мені хто твій друг,і я скаже хто ти" Гадаю,що ті,хто не поділяє вашу точку зору,не були б вашими друзями,бо ви їх волієте не помічати.Бо навіть тут на форумі стільки сумичив мають протилежну вашій думку,а ви їх сприймаєте як прибульців.
Так а я о чём! По всем Сумам только и слышу, что надо дружить с Россией! А зайдёшь на форум... Волосы дыбом становятся! Такое ощущение что на западноукраинском форуме находишься.:shock:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.



Слова Медуницы О.В. Замгубернатора.
За интеграцию с Россией и её союзниками. Было заседалово в ОДА на тему НАТО.
Русская Община Сумщины. :lol::lol::lol: Дійсно достойне джерело.
:)
А у мене інше джерело:

де 59% користувачив цього форуму підтримує вступ до НАТО. А Те, що Ви hed1n.ru дали, лише показує цей показник серед проросійсько налаштованих членів "Руськой Абсчини" чи взагалі лише те, що автори зажадали туди намалювати.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Російсько-Українськи відносини.

Вы бы там видео посмотрели. А то в своём духе, не смотрел, но осуждаю.
Не верится? Для тех кто на бронепоезде:

В цьому посиланні жодних статистичних данних про які ви пишете:
Довідково:За результатами опитування, проведеного в Сумській області, 62,1% опитаного населення Сумської області схиляється до інтеграції з Росією та її союзниками, і лише 37,9% опитаних підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію України.Позиція з питання євроінтеграції чітко обумовлена віком опитаних: чим старші люди, тим більше серед них таких, що підтримують інтеграцію з Росією (66,9% серед тих, хто старше 55 років, 64,06% серед людей середнього віку і лише 51,43% серед молоді). Навпаки, чим молодші респонденти, тим активніше вони підтримують курс на євроатлантичну інтеграцію (48,57% проти 35,94% людей середнього віку та 33,1% старших).
Не здивуюсь,якщо приведена стаття з "Вашого шанса"
А ви займаєтесь фальсифікаціями.
Це ви підіть підмийтеся,бо вже обісрались.
 
Зверху