Фашизм и антифашизм

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: фашизм и антифашизм

Stein, дійсно, щось Ви, м'яко кажучи, у своїх агрументах зовсім неперебірливі. Я ту агітку навить на цьому форумі бачив і розмова за неї вже була. І те, що вона груба переробка з якогось з фашистських плакатів. І у мене особисто, нема ніяких сумнівів відносно того, що саме вони її не робили.
І, заздалегідь, доки вам ще на думку не спало тут мене прирахувати мене до антіфа, повідомляю: я їх агресивні погляди, так само, як і фашистськи, не розділяю, бо є власні. А у Вас, здається власний погляд лише один: проти всіх.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Я б здивувався якби ви написали щось інше. Звісно ж тепер "антифа" будуть активно відхрещуватись від творіння своїх недолугих "радикальних бійців", будуть розповідати що то провокація, брехня і т.п.
Я не кажу що це офіційна агітка "антифи", їх пропагандисти не на стільки дурні щоб розповсюджувати таке, але от рядове членство, особливо найбільш радикалізоване, іноді ставить офіційний рух в не дуже гарне становище.
Я розповів вам те, що знаю я з цього питання, а ви самі для себе вирішуєте вірити в то чи ні.
як може бути "офіційна" чи ні? ви з такою впевненість розповідаете про якусь страшну агресивну ієрархічну ОРГАНІЗАЦІЮ

такої організації не існує! це автономний мережевий рух
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

як може бути "офіційна" чи ні? ви з такою впевненість розповідаете про якусь страшну агресивну ієрархічну ОРГАНІЗАЦІЮ
такої організації не існує! це автономний мережевий рух
Ага, і наклейки, якими пообвішуваний СумДУ, теж "добродії" самі вдома друкують? І абсолютно ідентичні наклейки в київському метро... А друк наклейок вдома на принтері - я вам скажу справа досить дорога і не така проста, а уж такими кількостями... І все це за "свої кровні"? І ні хто ними не керує, ні хто не фінансує... Тільки от вбивця Максима Чайки якимось дивним чином прослизнув через всі контролюючі органи до Росії і там тепер переховується, от тільки скажіть мені, якщо немає організації - то звідки ж тоді такі чіткі скоординовані дії? Та й десь же там треба жити, щось їсти, гроші потрібні - чи місцева "братва" регулярно скидається і надсилає товаришу перекази? І російські правоохоронці, чомусь, не поспішають його там шукати...

А про російське "антифашистське" об'єднання "Наши" вам не відомо? Чи то теж "автономний мережевий рух"?
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

А друк наклейок вдома на принтері - я вам скажу справа досить дорога і не така проста, а уж такими кількостями... І все це за "свої кровні"? І ні хто ними не керує, ні хто не фінансує... Тільки от вбивця Максима Чайки якимось дивним чином прослизнув через всі контролюючі органи до Росії і там тепер переховується, от тільки скажіть мені, якщо немає організації - то звідки ж тоді такі чіткі скоординовані дії? Та й десь же там треба жити, щось їсти, гроші потрібні - чи місцева "братва" регулярно скидається і надсилає товаришу перекази? І російські правоохоронці, чомусь, не поспішають його там шукати...
не знаю, що там в університеті, але ви знову брешете... зараз не 90ті комп'ютер з інтернетом зараз майже у кожного, бумага і тонер(чорнила) недорогі, також у кожному офісі є принтер (на якому працівники можуть друкувати не тільки по-роботі)
здається ви навмисне пропихаєте тут своє безглуздя
цікаво, звідки у вас такі данні про того, хто в розшуку? самі вигадали, чи хтось підказав?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

не знаю, що там в університеті, але ви знову брешете... зараз не 90ті комп'ютер з інтернетом зараз майже у кожного, бумага і тонер(чорнила) недорогі, також у кожному офісі є принтер (на якому працівники можуть друкувати не тільки по-роботі)
здається ви навмисне пропихаєте тут своє безглуздя
Шановний, ви розумієте різницю між наклейками і звичаіним папером? З вашою то освітою - соромно...

цікаво, звідки у вас такі данні про того, хто в розшуку? самі вигадали, чи хтось підказав?
Ви знову блюзнірствуєте намагаючись вогородити вбивць.

«По полученным последним данным, подозреваемый в убийстве (М.Чайки) находится на территории России. В связи с чем российской стороне подготовлен соответствующий запрос относительно розыска, задержания и передачи Довганя в Украину», - об этом сегодня на пресс-конференции в Киеве сообщила начальник пресс-центра СБУ Марина Остапенко.
Чи СБУ для вас не авторитетне джерело? Ну звісно, куди ж їм до "правдивості" "антифашистів"...
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Шановний, ви розумієте різницю між наклейками і звичаіним папером? З вашою то освітою - соромно...

Чи СБУ для вас не авторитетне джерело? Ну звісно, куди ж їм до "правдивості" "антифашистів"...
наприклад:

дуже дорого, студенту мабуть не покишені :D

я не заперечував того, що можливо розшукуваний переховується в Россії,
але в політичних питаннях сбу - таке ж джерело інфорамції, як депутати та чиновники.. довіра відповідна
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и а

наприклад: Самоклейка біла 70 г/м2 А4 50 л. 0,80 грн. (шт) 38,00 грн. (пачка) дуже дорого, студенту мабуть не покишені
"Останнє оновлення прайсу - 2008-09-22"
Дуже свіжа інформація... :D
А про те, до чого ви "надрукуєтесь" на папері подібної якості, я вже боюся вам і розповідати... ;)
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм

"Останнє оновлення прайсу - 2008-09-22"
Дуже свіжа інформація... :D
А про те, до чого ви "надрукуєтесь" на папері подібної якості, я вже боюся вам і розповідати... ;)
не прикидайтесь дурнем... наклейки, ціни, якість... здається, все ви знаєте - просто у вас інша мета :mrgreen:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

не прикидайтесь дурнем... наклейки, ціни, якість... здається, все ви знаєте - просто у вас інша мета
Шановний, ви ж чудово знаєте, що "антифа" - то звичайна політична організація, що фінансуться і керується цілком відомими людьми і служить вона цілком реальним політичним інтересам її "спонсорів". Годі прикидатись ефимерним "автономним мережевим рухом", люди не на стільки дурні щоб в це вірити.

"Автономність", "мережевість" і "відсутність організації" в "антифа"-русі яскраво доводить російське "антифа"-об'єднання "Наші". Чи скажете що "в нас не так", "в нас все інакше"? Чи у нас і "антифа" не "антифа"? ;)
 

тов.Черный

анархист
Re: фашизм и антифашизм

Спор про "антифа" носит какой-то нездравый характер. Для начала разберитесь, кто выступает под маркой "антифа", а потом ведите полемику.

Антифаши́зм — совокупность политических идеологий, составляющих оппозицию фашистским и нацистским идеологиям, организациям и правительствам. Существует разница между антифашизмом как политическим движением и как личным выбором отдельного человека. В широком смысле, антифашист — это любой человек, несогласный с идеологией фашизма или участвующий в антифашистских акциях прямого действия. Антифашизм можно условно подразделить на: левый антифашизм, выступающий против фашизма под флагом левых идеологий (анархизма, коммунизма и социализма); либеральный антифашизм, выступающий с точки зрения классического либерализма и антитоталитаризма; христианский антифашизм, видящий в фашизме прежде всего врага традиционных христианских ценностей. Левый антифашизм, является наиболее активным и воинственным противником фашизма. В настоящее время антифашизм стал неотъемлемой частью многих политических и культурных течений, в частности анархизма, одной из ветвей субкультуры скинхедов, хардкор движения и его ответвлений и других течений, так или иначе родственных культуре панк. Для обозначения современных антифашистов используется слово «антифа» (в основном его относят к соответствующим молодёжным субкультурам).

P.S.: Брошюра выданая Станиславом Маркеловым
 
Зверху