Фашизм и антифашизм

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

я считаю что в таких проблемах с рабочими местами виноваты не гостарбайтеры, а работодатели (раньше таких буржуями называли), депутаты, банкиры, олигархи и тп, которые отобрали у народа все предприятия, скоро и земли все поотбирают

только "контролировать процесс" кто обязан (законодательно и исполнительно)? правильно, теже лица (депутаты и чиновники под коммандованием хозяев крупного бизнеса), которым очень выгодно зарабатывать сверхприбыли, используя наемный труд гостарбайтеров
Це ви зараз так розповідаєте, а коли хтось реально ставить такі питання і намагається їх відстоювати - одразу ж зривається свора "антифашистів" арфушів-шустерів і починають волати на всі центральні канали: "фашисти! негрів притискають! де толерантність?" і ви ж перші почнете кричати з ними в один голос! Коли "фашисти" ріжуть мігранта - то вони погані. А коли "антифа" ріже українця за те, що їм здалося що він "фашист" - то це нормально. Коли гопники десь дадуть українцю по пиці - про це ні хто і не згадає навіть в районній газеті. А якщо десь хтось зачепить кольорового (а гопникам глибоко байдуже в кого відбирати гаманця - в білого чи в негра) - то одразу воплі "фашизм підіймає голову" по всіх каналах, наче кінець світу наступив. Чому так? Виходить мігрант в Україні важливіший за українця. І коли розповідають про "фашизм в Україні" то чомусь ні хто не згадує про те, що кількість злочинів скоєних українцями проти мігрантів на порядок нижче зо кількість злочинів мігрантів проти українців. То може, шановні, не проти міфічного "расизму" треба боротися, а проти цілком реальних мігрантів, що становлять значно більшу загрозу?
В Англії "антифашизм" та "толерантність" вже довели до того, що роботодавців про рівних можливостях претендентів законом зобов'язують віддавати перевагу небілим та мігрантам. Ви хочете такого ж в Україні?
 
Останнє редагування:

Donskoi

Member
Re: фашизм и антифашизм

Ще раз кажу! Хочется изменить свою жизнь в лучшую сторону, давайте менять ! А на форуме за аватарками легко рассуждать и говорить умные слова со вздохами типа "ну шож! така наша доля".....
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: фашизм и антифашизм

ОТ Вы якась странна людына! Мне их пофамильно называть , али как??? ...
А для чого називати, якщо всім все давно відомо? Ось цей кадр, що засвітився не лише в мережі закусочних по шаурмі, а й самовільній реконструкції будинку на центральній вулиці нашого міста, в результаті чого довелося будівлю ремонтувати, добре, що нікого цеглою не привалило. Якщо я не помиляюся, то він же ледве не чипляв своїм автомобілем пам'ятник Кобзарю в центрі міста, де автомобільного руху немає (писала "Панорама"), а ще й засвітився на всю Україну в репортажі про розбещення неповнолітніх сумчанок. Наскільки я розумію, то Аллах через Магомеда заборонив чинити перелюб взагалі, будь з ким і будь де. Реально ж там, у себе вдома, вони - правовірні мусульмани, а тут, з нашими дівчатами правовірність кудись зникає.
Вже пропонував, повторюся. Щоби уникнути звинувачень в расизмі слід би було цього кадра переправити в мусульманську країну, з міцними устоями, скажімо Іран, з повним переліком всіх його "подвигів". Там таких "правовірних" просто закидують камінням. Як на мене - справедливо, і ніякого расизму, бо покарають його свої. І це було б непоганим уроком для решти гостей, які вже надто відчули себе господарями.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Ще раз кажу! Хочется изменить свою жизнь в лучшую сторону, давайте менять ! А на форуме за аватарками легко рассуждать и говорить умные слова со вздохами типа "ну шож! така наша доля".....
Ховатися на форумі і вбивати іншим власну ксенофобію теж багато ума не треба. Бо у реальному світі на такі речи слухачи можуть, у кращому випадку, просто пальцем у скроні покрутити.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: фашизм и антифашизм

Вже пропонував, повторюся. Щоби уникнути звинувачень в расизмі слід би було цього кадра переправити в мусульманську країну, з міцними устоями, скажімо Іран, з повним переліком всіх його "подвигів". Там таких "правовірних" просто закидують камінням. Як на мене - справедливо, і ніякого расизму, бо покарають його свої. І це було б непоганим уроком для решти гостей, які вже надто відчули себе господарями.
От з цім цілком погоджуюсь. Конкретна людина повинна мати цілком конкретні наслідки від своїх цілком конкретних дій. А узагальнювати, це вже дитяча гра, яка великого розуму не потребує.
Мене в дитинстві рудий старшокласник ображав, з тої пори ненавиджу усіх рудих. Усі наши біди від них. У газенваген їх.
А дівчина, яку кохав віддала перевагу кортавому хлопцю. Усіх кортавих у той самий газенваген.
А ще був сусід з великими вухами. Він мені нічого поганого не зробив, але просто не подобався. Тому усіх у кого велики вухи теж до газенвагену.
Та взагалі, дістали усі. Усіх до газенвагену.

ЗІ: Це я як приклад дитячих роздумів від чого усі проблеми.
 

МАХ

Active Member
Re: фашизм и антифашизм

Почитал… честно говоря так и не понял к чему все эти споры… просто аргументы все ваши имеют как минимум два конца… проблема то совсем в другом… не в гастробайторах.. не в темнокожих… проблема в самих нас, проблема в украинцах.. сейчас самый сложный период… период когда отсутствуют как моральные ценности так и традиции на религиозной почве, которою коммунизм хотел разрушить… Мы сами виновны в том что скоро мы будем танцевать под ду.. под африканские барабаны…
Вот тут упомянули про «человека из сотни»… только ж никто не говорит что сами же украинцы продались.. продались те что у власти… Да ездит там по сотне… но только вот сколько он бабла отваливает нашим… та и с благоустройством города помогает (к примеру.. во дворе между Сотней и Воскресенской, его кафешка во дворе еще пару офисов, потом чуть ли не развлекательный центр… но почему-то иностранец весь двор за свой счет выложил плиткой… наши ж удавятся)… прогремел на всю Украину? Скандал?... только вот сами же некоторые прыгали в прицеп к нему… все замяли? Да просто откупился… вернее все это ни что иное как просто что бы бабок с него сбить… я о том что не все так просто… не все так печально… То что арабы начинают наглеть, да… это отрицают только те кто не встречался с их борзостю…

По теме!
1. Я считаю, что нужно ужесточить требование к мигрантам, а получение украинского паспорта сделать невозможным для граждан другой страны не украинской национальности…
2. Депортировать всех нелегалов…
3. Но я против деления жителей Украине по расовому признаку…
Для этого нужно просто власть! Власть не денег а народа! Народ нужен! А ми похожие на сброд… сброд который даже на форуме не может найти общий язык.. язык понимания...

К тому же в Китай или Индию наши не едут потому как там зарплаты и условия хуже чем у нас.. украинцы едут в Европу… но просто никто с нас не хочет работать за минималку… да на какого-то частника, та никогда… на гос. предприятии? Чтобы власть разворовала? Обидно… А вот на народ кто-то готов? Нет… у нас сознания еще не то… нас от 5 грн. жаба давит…

Давайте не будем овцами и отстаивать свое право на КАЧЕСТВЕННУЮ и ДОСТОЙНУЮ ЖИЗНЬ!
Давайте! Да только вот я давал намек на то что давайте объединятся (не за национальными признаками, а за идею развития Украины), что-то думать, действовать… да только вот не то место, не тот час.. в ответ место предложений… поживи, поработай, ты еще зелененький… юношеский максимализм… еще просто не доросли.. дорастем когда будем как Германия после войны.. вся в руинах и с долгами внешними… тогда проснемся, как немцы(несколько десятков лет вся страна работала на государство за хлеб и воду… думаю это того стоило.. того что они достигли сейчас)…
 

МАХ

Active Member
Re: фашизм и антифашизм

А на счет Китайцев.. не принимают??? Та пофф… взять всех в контейнер и на Фаину… через Черное море, по каналу в Красное… а там Индийский океан а рядом и Тихий… выгрузить на побережье Гонконга и пускай делают что хотят… думаю они не будут открывать огонь по корабле с людьми своего же государства.. опасно? Тогда на крайняк в Сомали оставить или же контрабандой… но то что их держать у нас не стоит это 100%....
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Ховатися на форумі і вбивати іншим власну ксенофобію теж багато ума не треба. Бо у реальному світі на такі речи слухачи можуть, у кращому випадку, просто пальцем у скроні покрутити.
Так, не треба ксенофобії, треба дотримуватись політики "антифа". Ось, доречі одна з їх агіток, як то кажуть "полюбуйтєсь":


P.S. Не вистачає лише лозунга: "вбий свою дитину! раптом вона виросте фашистом?"
 

Вкладення

mangust

патріот
Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Ось, доречі одна з їх агіток, як то кажуть "полюбуйтєсь":
P.S. Не вистачає лише лозунга: "вбий свою дитину! раптом вона виросте фашистом?"
Створити таку агітку могли тільки справжні виродки.
 
Зверху