Фашизм и антифашизм

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

все неонацисты (призывающие убивать небелых) называют себя патриотами и националистами
Щось я не почув щоб він закликав вбивати небілих. Він просто сказав що обурений їхньою хамською поведінкою по відношенню до українців. І що тут такого? Якщо вони дійсно ведуть себе по-хамськи, то що тепер, не помічати цього? Ци висловлюватися з цього приводу вже злочин?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

Щось я не почув щоб він закликав вбивати небілих. Він просто сказав що обурений їхньою хамською поведінкою по відношенню до українців. І що тут такого? Якщо вони дійсно ведуть себе по-хамськи, то що тепер, не помічати цього? Ци висловлюватися з цього приводу вже злочин?
не бажаю більше з вами сперечатись, все що можно було сказати вже сказано.. ваші безглузді претензії до очевидних речей не потребуют відповідей
 

Donskoi

Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

все неонацисты (призывающие убивать небелых) называют себя патриотами и националистами
Причем тут цвет кожи???? Белый, Черный, голубой??? ТЫ на НАШЕЙ земле! Живи по НАШИМ законам! Уважай страну Тебя ПРИЮТИВШУЮ! Или пи---й к себе на пальму!
 

mangust

патріот
Відповідь: фашизм и антифашизм

СБУ підтверджує причетність Ігоря Маркова до вбивства Максима Чайки


У Службі безпеки підтверджується версія про причетність керівника партії «Родіна» Ігоря Маркова до організації вбивства одеського студента Максима Чайки і до фінансування об'єднання «Антифа», повідомляє Майдан.

Про це повідомила у вівторок на брифінгу в Києві керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко.

«За результатами оперативно-розшукових заходів СБУ підтверджуються версії про організацію вбивства Максима Чайки, у тому числі основна, яка стосується розповсюдженої в електронних і друкованих ЗМІ інформації про причетність керівника партії «Родіна» до фінансування об'єднання «Антифа» і вбивства студента», — сказала Остапенко.

Вона підкреслила, що підозрюваний у вбивстві громадянин Довгань знаходиться на території Росії.

«У зв'язку з цим російській стороні підготовлений відповідний запит про розшук, затримання і передачу Довганя в Україну», — відзначила Остапенко.

Крім того, вона повідомила, що додатково СБУ вивчає канали фінансування партії «Родіна», зокрема незаконне надходження коштів через кордон. Для цього притягнуті можливості фінансових розвідок і спецслужб інших країн.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

СБУ підтверджує причетність Ігоря Маркова до вбивства Максима Чайки...
може правда, а може й ні... але якось дивно співпадає із наказом, що дав президент органам :greedy:
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

Причем тут цвет кожи???? Белый, Черный, голубой??? ТЫ на НАШЕЙ земле! Живи по НАШИМ законам! Уважай страну Тебя ПРИЮТИВШУЮ! Или пи---й к себе на пальму!
при чем тут это? где я говорил обратное?
вы вырвали фразу из контекста, состоящего из нескольких постов
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

при чем тут это? где я говорил обратное?
вы вырвали фразу из контекста, состоящего из нескольких постов
При тому, що ви в усіх патріотах бачете нацистів.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

При тому, що ви в усіх патріотах бачете нацистів.
зовсім ні
в мене є знайомі і друзі, яких можно назвати патріотами, і тут на форумі є цікаві люди, які також патріоти - вони не хворіють на нацизм та расизм
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: фашизм и антифашизм

зовсім ні
в мене є знайомі і друзі, яких можно назвати патріотами, і тут на форумі є цікаві люди, які також патріоти - вони не хворіють на нацизм та расизм
Люди які є патріотами, чи "яких можна назвати патріотами" - трошки різні поняття...
 
Зверху