Оффтопики.

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Це і все, що Ви можете сказати? А я колись бачив словники, де поруч з словом "росіянин" стояли "людожер", "андрофаг" тощо. Ще можна додати купу нових термінів, що з'явились останнім часом. Наскільки я зрозумів, то Ви не проти, щоби всіх їх використовувати по відношенню до Вас? Добре, візьму до уваги. Щодо Вашого знання української мови, то не смішіть людей. Доречи, російською Ви теж не володієте настільки, щоби вважати її рідною. А Пушкін, на якого Ви посилаєтеся, за певні Ваші звороти мовні, відтермінував би поєдинок з Дантесом, та став би до бар'єру з Вами. Якось скромніше треба.
Ну ну и что вы мне можете закинуть ещё? Кроме тупых оскорблений я от вас нечего умного не услышал! Имхо!
 

mangust

патріот
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Что вы городите я говорил что Украинец только по паспорту! А в душе я Русский точней мои предки с Киевской Руси где не было не Украинцев не Россиян!
Ви знаєте свій родовід до часів Київської Русі? :lol::lol::lol:Чому ж ви тоді не знаєте історію тієї ж Київської Русі?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Менталітетом,любов'ю до УКРАЇНИ,почуттям патріотизму до власної держави і ненамаганням анексувати чужі землі.
А чем же это Украинский менталитет отличается от Русского? А кроме этого всего чем отличаетесь откинув патриотизм?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Ви знаєте свій родовід до часів Київської Русі? :lol::lol::lol:Чому ж ви тоді не знаєте історію тієї ж Київської Русі?
А наши предки не из Киевской Русси?:blush:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Ух які ви злі:rant: Это как пример.....для меня все нашисты на одно лицо!
А вот посылать а не вести диалог это вас Свобода научила?
"Товарисч вітренковець" Ви б звернулися до Вашого боссса, вона все таки доктор наук, може вона Вам розкаже, де ви бачили слово "ковдровтикач", та походження Вашого паспорту, в якому (чи не єдиному в Україні) збереглася графа "національність".
 

mangust

патріот
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

А наши предки не из Киевской Русси?:blush:
Суздальщина (сьогочасна Московщина),Новгородщина не були Київською Русью,а були Суздальщиною і Новгородщиною,які платили данину Києву.Тож напевно це ваша батьківщина,і ви до Київської Русі ніякого відношення немаєте.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Суздальщина (сьогочасна Московщина),Новгородщина не були Київською Русью,а були Суздальщиною і Новгородщиною,які платили данину Києву.Тож напевно це ваша батьківщина,і ви до Київської Русі ніякого відношення немаєте.
Хоть Пуповщенной может по генам разложим каждого)))))) У нас всего намешано сколько что мама не горюй. И кто тогда мои предки Бусурманы или Татары? Что за……..!
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

"Товарисч вітренковець" Ви б звернулися до Вашого боссса, вона все таки доктор наук, може вона Вам розкаже, де ви бачили слово "ковдровтикач", та походження Вашого паспорту, в якому (чи не єдиному в Україні) збереглася графа "національність".
У вас походу других аргументов нем? Маємо що маємо:lol:
 

mangust

патріот
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Хоть Пуповщенной может по генам разложим каждого)))))) У нас всего намешано сколько что мама не горюй. И кто тогда мои предки Бусурманы или Татары? Что за……..!
Ви колись писали,що ви слов'янської національності.Дивовижна така національність і ви,як один єдиний у світі її представник.
 
Зверху