Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз,

Если бы в России 50% населения разговаривало на украинском,как у нас на русском, то такие бы вопросы у них возникали.
без підкриплень адекватними прикладами, це відверта брехня + перекручення реалій під себе.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Еміграція в Україну

Читая подобные рассуждения я понимаю,почему "ярых националистов" сравнивают с "нацистами".Названия у них вроде бы разные,а идеи и мысли одинаковые.Гитлер также рассуждал по поводу евреев,отправляя их в газовые камеры.

А свою статистику можете взять и сходить с ней в туалет. Не вам брать на себя роль судьи.

P.S.Косту попрошу не удалять эти сообщения т.к. по другому с "некоторыми " я не могу объяснятся.
Дякую пане КОСТа, що Ви не видалили це повідомлення, і я зміг його прочитати :).
Щодо про вояж "некоторых" до клозету - дівчинко, я давно звик до того, що наші почитателі північного сусіда в його колишніх, нинішніх і майбутніх проявах відрізняються рідкісним хамством та дивно-лютою агресією.
Щодо судді - то може скажете, де я мав намір когось засудити? Пошукайте, потім розкажете.
Якщо Вам так подобаються цигани - будь ласка, зможете сходити на наш ринок та полобизатися з ними. Як прояв глибокої пошани, вони у Вас витягнуть гаманця. Коли ж побачите це, та наголосите їм, що вони не зовсім праві, і що гаманець би Вам самій не завадив, то Вам наведуть незаперечні аргументи Вашої неправоти, як то плювки в обличчя, а то і стусани. Збіжиться їхня братія з усього ринку. Тому ми мали вже багато прикладів.
Ну а щодо нацистів, то смію Вас завірити, що вони всі нерозумні дітки проти їх вчителів на чолі з Леніним-Сталіним. Невже Ви не вчили, що перший концтабір був збудований ще за життя та здорового глузду Леніна. Так, так - того самого ласкавого дідуся, честь і гідність якого Ви так завзято захищаєте на цьому форумі (він і читати навчив, і світлу путь вказав, і всякого такого багато...). А про перслідування інакодумців, також за його життя - невже не чули? А про ліквідацію кулацтва, як класу? Тепер ми волаємо, що немає кому працювати на землі, що перевелись господарі-трударі, що колись годували пів-Європи, що сільське господарство в занепаді...
То може Ви нічого не чули про те, що саме СССР допоміг Гітлеру звестись на ноги, що саме в союзі готували майбутніх німецьких офіцерів, бо за умовами версальської угоди після І Світової війни Німеччина повина була демілітаризуватись, не мала права підготовлювати собі військові кадри, та зовсім послабити армію. Нагадаю, що серед тих, хто вдосконалював військову спеціальність в СССР був майбутній нацистський злочинець, засуджений судом міжнародного трибунало до страти Герман Герінг. А про пакт Молотова-Рібентроппа (також засудженого до страти тим же трибуналом) також нічого не чули? А про спільні військові дії проти Польщі в 1939 році, а про парад РККА і Вермахту? А що ж Ви тоді чули?
 

iskander

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Еміграція в Україну

Дякую пане КОСТа, що Ви не видалили це повідомлення, і я зміг його прочитати :).
Щодо про вояж "некоторых" до клозету - дівчинко, я давно звик до того, що наші почитателі північного сусіда в його колишніх, нинішніх і майбутніх проявах відрізняються рідкісним хамством та дивно-лютою агресією.
Щодо судді - то може скажете, де я мав намір когось засудити? Пошукайте, потім розкажете.
Якщо Вам так подобаються цигани - будь ласка, зможете сходити на наш ринок та полобизатися з ними. Як прояв глибокої пошани, вони у Вас витягнуть гаманця. Коли ж побачите це, та наголосите їм, що вони не зовсім праві, і що гаманець би Вам самій не завадив, то Вам наведуть незаперечні аргументи Вашої неправоти, як то плювки в обличчя, а то і стусани. Збіжиться їхня братія з усього ринку. Тому ми мали вже багато прикладів.
Ну а щодо нацистів, то смію Вас завірити, що вони всі нерозумні дітки проти їх вчителів на чолі з Леніним-Сталіним. Невже Ви не вчили, що перший концтабір був збудований ще за життя та здорового глузду Леніна. Так, так - того самого ласкавого дідуся, честь і гідність якого Ви так завзято захищаєте на цьому форумі (він і читати навчив, і світлу путь вказав, і всякого такого багато...). А про перслідування інакодумців, також за його життя - невже не чули? А про ліквідацію кулацтва, як класу? Тепер ми волаємо, що немає кому працювати на землі, що перевелись господарі-трударі, що колись годували пів-Європи, що сільське господарство в занепаді...
То може Ви нічого не чули про те, що саме СССР допоміг Гітлеру звестись на ноги, що саме в союзі готували майбутніх німецьких офіцерів, бо за умовами версальської угоди після І Світової війни Німеччина повина була демілітаризуватись, не мала права підготовлювати собі військові кадри, та зовсім послабити армію. Нагадаю, що серед тих, хто вдосконалював військову спеціальність в СССР був майбутній нацистський злочинець, засуджений судом міжнародного трибунало до страти Герман Герінг. А про пакт Молотова-Рібентроппа (також засудженого до страти тим же трибуналом) також нічого не чули? А про спільні військові дії проти Польщі в 1939 році, а про парад РККА і Вермахту? А що ж Ви тоді чули?
Чистый оффтоп. Как "это" соотносится с темой? В личку пишите пасквили.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: ВО "Свобода"

Эта партия "Век Свободы не видать" скоро людей бить будут за то что они на русском разговаривают......после таких действий у меня еще большее отвращение от Украинского языка появляется......брррр.
Гаспадін тімуровець. Я розумію, що Вам бандитська феня значно ближча, ніж українська мова, з якої Ви знаєте лише неіснуючі "міжповерховийдротохід" та "ковдровтикач". Ви ще й досі не знайшли вагомого доказу існування цієї безглуздості? Очевидно вона існує лише у Вашій не зовсім адекватній уяві. Тому, господін трєпач, свою відразу до державної мови країни, громадянином якої Вам за іронією долі довелось стати (на Ваш превеликий жаль) тримайте при собі.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Вибори на Тернопіллі відбуваються на всіх дільницях

Ну да герои защитили конституционное право я говорил лучше бы бабушкам помогали: дров нарубить воды наносить..... Такое впечатление что эта ВО Свобода отверженцы с того же БЮТ которых с деньгами прокинули и они теперь мстят усём.....усём будет свобода))))))
Тімуровець Ви наш, а скільком бабцям Ви нарубали дровець, наносили води, скопали городи та засіяли картоплею, не дивлячись на холодну пору року? Ну хоча б одну стареньку сьогодні перевели через вулицю?
Отож! Бо таке враження, що Вас також хтось з україномовних "кинув на бабулькі", бо мстя Ваша на цьому форумі у вигляді Ваших постів - це дуже страшно.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: "Мови" та "языки".

та я сама у неї хожу у справах, в відділ освіти, в міністерство заносить. статті пишу на освітні теми.

книжки неадекватні. 100%. але хоч без ідеології...
Идеология была в книгах по истории ,но никак не по литературе.
 
Зверху