Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

МАХ

Active Member
Я пишаюсь Україною… українським народом!... народ що пройшов сотні років катувань… Український Дух не згинув… його не згнобила а ні Москва, а ні Варшава, а ні Гітлер… ми пройшли через десятки воєн, через голодомори і репресії… хіба ж якась криза може знищити сильний дух народу? Який живе у кожного з нас… що правда рідко прокидається….
Я пишаюсь тим що в Україні найбільших АЕС «Запоріжжя» в Європі… а в світі поступається лише Японській АЕС «Касивадзакі-Каріва»… Я пишаюся тим що в Україні будується, нехай навіть вже 20 років, найбільша в Європі ГЕС.. на Дністрі… я пишаюся тим що в Україні збудували найбільший літак в світі, аналога якому не буде ще багато років… АН-225 «Мрія»…. А чого лише варте згадати що перша в світі конституція, документ без якого не обходиться нині жодна цивілізована країна, була написана саме в Україні…(Нехай навіть нині об цей документ наші політики ноги обтирають…)... Пилипом Орликом в 1710 році… можна довго перераховувати видатних науковців, письменників, військових та політичних діячів…Я пишаюся країною яка мала мужність відмовитись від страшної ядерної зброї… Україна найбільша країна що відмовилась…
Я пишаюся мовою моїх предків, одна з наймелодійніших в світі… довго можна перелічувати архітектурні здобутки… або ж описувати красу нашої природи…
Іноді буває соромно… соромно не за політиків (бо по одному тисячу не судять… нехай навіть і представник народу)… соромно за себе за вас.. за народ.. що спить… просинаючись лише перед виборами… і відкривши рота читає передвиборчі обіцянки… очі свіркають, розбігаються… скільки всього обіцяють… а якщо й телевізор включити… до послухати… слинки течуть… вибравши найкращий для себе варіант… сядемо на канапі і чикаємо… годину чекаємо… день чикаємо… неділю.. місяць… і потім починаємо обурюватись скільки обіцяли а нічого немає… и так до нових виборів… скільки можна наступати на одні й ті самі граблі… халяви ніде не має… і чикати що хтось прийде за свій рахунок до влади і буде рабом народу… просто безглуздо… всі йдуть за кошти олігархів заради власної вигоди, вигоди однієї особи а не народу…
Соромно, як нас зводять лобами, підкидуючи провокаційні теми, а ми на них ведемося… Соромно, що ми не прислухаймося до думки іншого… соромно що деякі рівняються на корумповану владу…

І якщо ж хочите жити добре в своїй країні, в країні процвітаючої, багатої, чудової і гарної… треба просто її любити.. не шукати причин її зневажати.. а шукати світлі плями з її історії… і пишатися своєю країною…
Не можу не привести вірш… Т. Шевченко
І ніхто не бачить,
І не бачить, і не знає —
Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують.
І господа зневажають,—
Людей запрягають
В тяжкі ярма. Орють лихо,
Лихом засівають...
А що вродить? Побачите,
Які будуть жнива!
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві!

Подивіться на рай тихий,
На свою країну!
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну!
Розкуйтеся, братайтеся!
 
Останнє редагування:

superblast

Member
МАХ, про самолет "Мрия" ты загнул (на знаю как в остальном)
Мрию построили в СССР а не в Украине. Она так и осталась в единственном экзепляре до сих пор, потому что незалежной державе не по силам строить такие большие самолеты. Впрочем как и более мелкие. Отрасль авиастроения на грани выживания. Чему тут гордиться?
 

МАХ

Active Member
МАХ, про самолет "Мрия" ты загнул (на знаю как в остальном)
Мрию построили в СССР а не в Украине. Она так и осталась в единственном экзепляре до сих пор, потому что незалежной державе не по силам строить такие большие самолеты. Впрочем как и более мелкие. Отрасль авиастроения на грани выживания. Чему тут гордиться?
Ан-225, винятково будувався на українських підприємствах... другий екземпляр нині добудовується... готовий на 75%.... шукайте далі причини, для неповаги своєї країни… і тоді будемо пожинати такі ж плоди… а деяких країнах взагалі немає авіабудівництва… напевне він є лише в країнах великої 8 і ще в декількох… в інших він взагалі відсутній…
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Ан-225, винятково будувався на українських підприємствах... другий екземпляр нині добудовується... готовий на 75%.... шукайте далі причини, для неповаги своєї країни… і тоді будемо пожинати такі ж плоди… а деяких країнах взагалі немає авіабудівництва… напевне він є лише в країнах великої 8 і ще в декількох… в інших він взагалі відсутній…
а строился он предпочтительно для перевозки Бурана на собственном горбу на Байконур
 

RZA

bastard
Не зважаючи на місце проживання, політичні переконання, мову спілкування, чи пишаєтесь ви громадянством України?
я пишаюся тим, що я є українець, хлоп з буковини. =)
але до чого тут мій паспорт. =) ?
в мене інше запитання до Вас, панове: як Ви ставитесь до того, що політичні каліки зплюндрували Вашу неньку?
 

Randomize

Забанен
На ліхтарі їх почепити, вздовж Хрещатика!!! Один помаранчевий, один бютовец, один регіоновець і так по черзі.
 

superblast

Member
Ан-225, винятково будувався на українських підприємствах... другий екземпляр нині добудовується... готовий на 75%.... шукайте далі причини, для неповаги своєї країни… і тоді будемо пожинати такі ж плоди…
На украинских? Да нет, пожалуй все таки на советских. И заводы и АКБ Антонова которые создали этот самолет были построены в союзе, а никак не в независимой Украине. Помимо самого производства по чертежам сначала проводились научно-исследовательские эксперименты, и испытания, на которые денег нужно ой как много, наша молодая европейская держава не может позволить себе таких затрат сейчас.
Вот "Морской старт" - это уже часть Украины, тут есть чем гордиться. Правда, носители наши все равно разрабатывались "тогда"...

а деяких країнах взагалі немає авіабудівництва… напевне він є лише в країнах великої 8 і ще в декількох… в інших він взагалі відсутній…
В некоторых странах считаются зажиточными люди у которых есть хижина глиной обмазанная, так что теперь, нам гордиться тем что мы живем в каменных жилищах с паровым отоплением и электричеством?
 

Randomize

Забанен
superblast, не страдай ф-й ! На КБ "Южное" разработана бОльшая часть МБР и КР СССР, и то что это был СССР а не Украина - так почитай Конституцию того самого СССРа, и населяли Украину те же люди, а то что нашим быдлополитикам выгоднее на "фантомах" по улицам и на "беллах" по воздуху рассекать а не поднимать наше производство, так это не наша с тобой вина (хотя мизер, но есть). Уточню - мощностя по выпуску техники малой гражданской авиации есть, есть пилотные проекты, есть мелкосерийное производство (в г. Полтава, к примеру) геликоптеров , правда ориентировано оно на запад, и движки там "Ротакс" "Субару" и "Хускварна", но и с движками не проблема, есть "МоторСич". Но одного энтузиазма мало, особенно когда "крикуны" норовят залезть тебе в карман, а то и вовсе прибрать все производство к рукам (которое ты, тратя свое здоровье подымал с нуля). Ведь покупают же БПЛА у Израиля когда у нас в ХАИ (бывшем) таких проектов как снега на полюсе. Покупают и "Таворы" все у тех же евреев (тут Юга Луценко и Ко свое лобби имеют), пи том что у нас есть образцы, которые и АК за пояс заткнут и Тавор и М4. Плохо что нет ветки связаной с оружием.

Вывод - Украина мертворожденный гений, пока (при существующих раскладах). И то что нас нагибают через колено, не есть гуд, "пишатись нічим", короче.
 
Останнє редагування:
Зверху