Linux Mint 6 - доведенный до ума Ubuntu 8.10 !!!

-=UN=-

Инспектор GUI
ATI - кавно, просто в который раз убеждаюсь...
Ну я б не сказав що залізо ATI "...." :). Достатьньо пристойні відеокарти які конкурують з nVidia....але все це у середовищі Windows. А от у середовищі Linux складається зовсім протилежна ситуація. Залізо те ж саме а от драйвери ATI під Linux це просто пісня, яка має дуже багато "гарних" слів у адресу родичів програмістів, а також самих програмістів ATI, які писали драйвери під Linux. Цю пісню починає співати майже кожен лінуксоїд, коли починає використовувати 3D прискорення з драйверами ATI у програмах. Я також був власником карти ATI, але користуючись драйверами ATI під Linux мені щось дуже сильно захотілось придбати карту nVidia, що я невдовзі і зробив. Придбавши карту nVidia я зрозумів що таке справжнє щастя лінуксоїда :), і тепер навіть знайомим раджу тільки nVidia!
Взагалі просто вражає чому досі, за такий великий термін ATI не змогли зробити нормальний драйвер, чи то якась особиста антипатія до Unix, чи драйвери ATI пишуть програмісти Майкрософт :D, щоб менше людей пересідало на Linux...І чому у nVidia є драйвери (причому нормальні :D) і під Linux i під FreeBSD і під Solaris, а от драйверів АТІ під FreeBSD не існує у природі і я так зрозумів мабуть існувати не буде, про Solaris я взагалі мовчу це наукова фантастика :). Навіть Сedega радить використовувати саме nVidia, що багато про що говорить. Також хочу відзначити вбудовану в драйверах nVidia підтримку композитних мененжерів вікон beryl/compiz і що цікаво драйвер для nVidia складає 12,2 Мб а для ATI аж 59 Мб, тобто для nVidia навіть драйвер менший, зараз це звичайно не актуально, але як то кажуть дріб'язок а приємно :). Ну що тут скажеш працюють люди у nVidia, старанно працюють і турбуються про своїх клієнтів незалежно від операційної системи, за що їм велика хвала і пошана. Так що, робіть висновки панове.
 

Bimmer

Proud daddy
Команда форуму
Модератор
накатил из коробки. саунд не работает.
вобщем саксовое подобие убунты. (точнее та же убунта, только с преинсталд софтом).
з.ы. не пойму Мад, что ты в ней нашёл?
 

madwolfa

USA, Midwest
сама ты писюн, павлентий%)))) я что, виноват что эта тупая хрень нормальные звуковухи ака Creative не раздупляет?! возьм ии выкинь свою m-audio нак%)
Гы-гы, кстати, этот дист первым и без проблем прямо из коробки поднял мою M-Audio Transit USB и её цифровой выход!
 

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
Креатив для винды не успевает дров вылепить а вы хотите что бы он ещё и под каждую версию линукса их делал :)
 

Bimmer

Proud daddy
Команда форуму
Модератор
Креатив для винды не успевает дров вылепить а вы хотите что бы он ещё и под каждую версию линукса их делал :)
какая каждая версия? зачем под каждую?
сразу видно, что человек виндузятник и линуха или не видел в глаза или видел, но не работал! нахрена версии выпускать? в ядро поддержку включить и всё. или сорсы выложить, а кому надо под какой дистриб - сами скомпилят...
 

superblast

Member
какая каждая версия? зачем под каждую?
сразу видно, что человек виндузятник и линуха или не видел в глаза или видел, но не работал! нахрена версии выпускать? в ядро поддержку включить и всё. или сорсы выложить, а кому надо под какой дистриб - сами скомпилят...
Не знаю как под линуксы, но для моей внешней звуковухи Креатив нету дров даже для Висты! Вернее она работает на ХР дровах но только в режиме стерео и без ЕАХ-ов всяких. Это беда не висты а Креативов, не хватит рук у програмеров кроме исправления багов самой ОСи еще и дрова писать под всякое железо.
 
Зверху