Шкільна форма

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

Потрібна???

  • ТАК

    Голосів: 164 40.4%
  • НІ

    Голосів: 242 59.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    406
З

Зверюга.ua

Guest
Ваше ставлення до шкілної форми???
В наших школах потрібна шкілна форма чи ні???



З.І. Велике прохання до відповідачів! Аргументуйте свої відповіді!
 
З

- З B I P -

Guest
нет ! она ненужна!
ну развечто в младщих классах...
ну а так представте нефора и гопника в обнойц и той же одежде!!! это ж просто жутть!
 

FAINT

I Like California
четкое зрелише!
зашел в школу а там сплошной инкубатор!
 
S

sashok

Guest
Зверюга сказав(ла):
Ваше ставлення до шкілної форми???
В наших школах потрібна шкілна форма чи ні???



З.І. Велике прохання до відповідачів! Аргументуйте свої відповіді!
А хз
Был в 4-ой школе 7 лет, не напрягали с формой - не носил
Перешел в 10-ую - стали напрягать. Проносил 3 года
Нормально.
Так что..
Единственное, это если у родителей не за что купить эту форму
А ее требуют
 

Артём

Element this life
Все говорят форма-херня,а я привык мне нравится. (Рубашечка, галстук, брючки, пиджачёк, туфельки) Ну что здесь плохого?
 
З

Зверюга.ua

Guest
- З B I P - сказав(ла):
нет ! она ненужна!
ну развечто в младщих классах...
ну а так представте нефора и гопника в обнойц и той же одежде!!! это ж просто жутть!
Шановний, а уявіть собі таку картину. У класі навчаються діти з різних сімей і в одній сімьї прибутки великі, а у інщій маленькі. В обидвох сім’ях до школи ходять дівчата. І як ти важаєш це буде добре коли одна з цих дівчат буде хизуватися у модних штанцях ци юбці,а друга буде ковтати слину???
Я важаю так, школа має буди для всих однаковою. Це й стосується і одягу, а на вулиці поза межами школи воми нехай одягають що їм заманеться. І ще на додаток, форма якаб вона не була, дисциплінує!!!!
 

Xaoc

not like all
Зверюга сказав(ла):
Шановний, а уявіть собі таку картину. У класі навчаються діти з різних сімей і в одній сімьї прибутки великі, а у інщій маленькі. В обидвох сім’ях до школи ходять дівчата. І як ти важаєш це буде добре коли одна з цих дівчат буде хизуватися у модних штанцях ци юбці,а друга буде ковтати слину???
Я важаю так, школа має буди для всих однаковою. Це й стосується і одягу, а на вулиці поза межами школи воми нехай одягають що їм заманеться. І ще на додаток, форма якаб вона не була, дисциплінує!!!!
для етого нада научится забивать на такие дела!!!!мне форма ваше непрёт и некоасиво очень и неудобно нет самовиражения
 
Останнє редагування:

Del

Member
Зверюга сказав(ла):
Шановний, а уявіть собі таку картину. У класі навчаються діти з різних сімей і в одній сімьї прибутки великі, а у інщій маленькі. В обидвох сім’ях до школи ходять дівчата. І як ти важаєш це буде добре коли одна з цих дівчат буде хизуватися у модних штанцях ци юбці,а друга буде ковтати слину???
Зависть - это плохо! Я никогда не завидовал богатым однокласникам, которые были одеты лучше меня. С сожалением отношусь к тем, кто сильно завидует.
Насчет слюней - щас форма стоит намного дороже, чем обыная одежда! К сведенью, в свое время моя мама сама шила мне форму, т.к. не было денег на ее покупку. Это актуально и сейчас. Так, для того чтобы отправить ребенка в школу, необходимо не только обеспечить его школьными принадлежностями, но и купить ДОРОГУЮ форму. И это при минимальной зарплате, которая сейчас порядка 300 грн.!!! :wht:
Зверюга сказав(ла):
Я важаю так, школа має буди для всих однаковою. Це й стосується і одягу, а на вулиці поза межами школи воми нехай одягають що їм заманеться. І ще на додаток, форма якаб вона не була, дисциплінує!!!!
Мне повезло. Я ее практически не носил. Так, пару лет в младших классах. По мне так школьная форма это идиотизм (мое личное мнение). Почему:
1. Она ничуть не дисциплинирует! Я в ней с друзьями успешно гулял занятия, протирая эту форму лазя по стройкам ...
2. Она неудобна!!!.. :icon_eek:
3. Быстро протирается...
4. Выглядишь в ней (как правило) как дибил (дизайн 0). Конечно, некоторым она "идет". Но не мне... :icon_mrgr
5. Полностью лишает человека ИНДИВИДУАЛЬНОСТИ!!!!!!!! :iq:
6. и т.д. (могу еще долго перечислять недостатки).
 
З

Зверюга.ua

Guest
По деяким пунктам я з вами згоден. Але дизайн формі можливо змінити.
Тих хто у форми прогулює зайняття лехше спіймати і привести до школи де їм буде непереливки.
Далі те що зараз невісточає гошей на цю форму, це тимчасове явищє. Згодом це мине і що б відправити учня до школи у батьків не буде багато клопоту.
Я не агітую за ту форму яка була за часів СРСР, хоча і сам ходуив до школи у цій формі! Ви кажете форма поглинає особистість???? Тут я теж не згоден, особистіс людини становить не одяг, а розум! І якщо я бачу панка на вулиці, то у мене зявляється відчуття що у нього трожи невисточає клепки у голові. Бо особистість можливо проявити у інший засіб, окрім фарбувати волосся у зелений колір й не митися 6 діб!
 

Del

Member
По идее, форму вводят отчасти для того, чтоб ученики приходили в школу опрятными, а не "разноцветными" как неизвестно кто, но современная форма, к сожелению, именно этому и способствует. Работа над дизайном требует расхода денег, которых у школы нет.
Касательно прогульшиков - КТО их будет ловить? Они ж не под школой гуляют. Им достатично сказать, что щас нет занятий и ВСЕ (проверенно, работает!).
Отсутствие денег - РЕАЛЬНО! Хотелось бы верить что оно временно.
Индивидуальность отчасти проявляется именно в одежде.
Среди панков можно встретить много умных людей. И они тоже моются. А так получается, если я выйду на улицу у старом спортивном костюме (скажем еду с дачи, с картошки, грязный..), то значит у меня не все впорядке с головой...? :D
 
Зверху