Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Вони скільки завгодно будуть підвищувати тарифи, ціни, не платити зарплату, а ми все продовжуватимемо "зберігати спокій і не піддаватися на провокації"...
Вибачте, що я не про напалм та про настанову зі стрілецької справи, а все таки про тарифи. Якщо не помиляюся, то не так давно Ви мені закинули в тому, що я розповсюджую плітки, немов та бабуся біля під'їзду... Нагадаю, це коли я сказав, що Янукович не збирається виконувати свої виборчі соціальні обіцянки, і ПР завалила свої таки соціальні закони. Ви клялися і божилися, що закони ці відкладені на опрацювання і ось-ось, вже трішечки залишилося терпіти, надійдуть для голосування у ВР. З того часу я чув слова заслуженого диригента від ПР Чечетова: "Закон мёртв, забудьте о нём". А ось тепер підвищуватимуться тарифи, причому дуже істотно.
Питання:
1) Де обіцяні Вами соціальні закони від ПР, цією партією і прийняті?
2) Ви точно впевнені, що тоді я плітки розпускав, а не хто інший?:mrgreen:
 

JamStyle

Кофейный мастер
Модератор
Не так страшна цена на газ , как будет ужасна цена за отопление, вот тогда будет весело!!!!!!!!!!!!И наша жизнь точно улучшится!!!
Если для меня она сейчас около 600 грн в месяц (ну понятно,что в зимнее время),то я уже юоюсь думать сколько она будет следующей зимой.Это если поднимут получается за само отопление около 1000тыс.грн платить....Я в ужасе просто буду...защимили платежками так защимили...
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Если для меня она сейчас около 600 грн в месяц (ну понятно,что в зимнее время),то я уже юоюсь думать сколько она будет следующей зимой.Это если поднимут получается за само отопление около 1000тыс.грн платить....Я в ужасе просто буду...защимили платежками так защимили...
Ну навіщо ж так хвилюватися. Тут же люди казали, що наприклад підвищення цін на тютюнові вироби, сприяє оздоровленню української нації, бо люди курити менше будуть через високі ціни.
Сюдячи з такої логіки логічно припустити, що підвищення цін на газ спонукатиме людей на зменшення споживання газу, а щоб не було холодно зі слабким (чи без) опаленням - загартовуватись, що також найкращим чином сприятиме гарному здоров'ю українців.
Також тепер стає зрозумілим, чому такі низькі зарплати в Україні. Ви подивіться скільки у розвинутих країнах з гарною зарплатою людей з надмірною вагою. Просто жах. Люди купують дуже багато їжі, забагато їдять, і як наслідок - ожиріння. А наша влада піклується, щоб такого не було. З малою зарплатнею переїдання і як наслідок - ожиріння, людям не загрожує, тобто знову піклування про здоров'я!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Нагадаю, це коли я сказав, що Янукович не збирається виконувати свої виборчі соціальні обіцянки, і ПР завалила свої таки соціальні закони. Ви клялися і божилися, що закони ці відкладені на опрацювання і ось-ось, вже трішечки залишилося терпіти, надійдуть для голосування у ВР.
Тоді з вашого боку то були як раз чистої води плітки, бо закон не був провалений, а був прийнятий у першому читанні і відправлений на доопрацювання. Я наводив вам посилання на сайт ВР. Що там далі було з цим законом - не знаю, не слідкував за цією темою.

Де обіцяні Вами соціальні закони від ПР, цією партією і прийняті?
Обіцяні вони не мною, а ПР - у них і питайте.

Ви точно впевнені, що тоді я плітки розпускав, а не хто інший?
Розпускала плітки підконтрольна БЮТ жовта преса (колосально викривляючи дійсність), а ви ті плітки підтримували. І продовжуєте зараз.


Також тепер стає зрозумілим, чому такі низькі зарплати в Україні. Ви подивіться скільки у розвинутих країнах з гарною зарплатою людей з надмірною вагою. Просто жах. Люди купують дуже багато їжі, забагато їдять, і як наслідок - ожиріння. А наша влада піклується, щоб такого не було. З малою зарплатнею переїдання і як наслідок - ожиріння, людям не загрожує, тобто знову піклування про здоров'я!
Ну от, чим не "покращення життя вже сьогодні"? :lol:
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Щось плітки дуже швидко перетврюються на реальність."Не буває диму без вогню"(с)

Z3RG Ви вважаєте,що та людина яка принаймі сперечається і хоть якось висловлює своє фу діючий владі -є лохом?
А раби вони ж рано чі пізно роблять повстання...
 

Z3RG

Забанен
В том и разница между ЛОХОМ и РАБОМ. :) Хоть ктото мозгами хоть иногда шевелит.
Мне вот интересно, что, неужели месная публика кнопкодавов считатет, что тот количества символов в своих постах зависит их будущее? хе-хе.... Аналогично, и власти на ваши сентенции, выступления по...боку, а будете надоедать как мухи (впрочем за других вас-нас и не считают) - прихлопнут.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

А раби вони ж рано чі пізно роблять повстання...
Для того щоб зробити повстання - раб має визнати, що він таки раб.
Раб, сознающий свое рабское положение и борющийся против него, есть революционер.
Раб, не сознающий своего рабства и прозябающий в молчаливой, бессознательной и бессловесной рабской жизни, есть просто раб.
Раб, у которого слюнки текут, когда он самодовольно описывает прелести рабской жизни и восторгается добрым и хорошим господином, есть холоп, хам.
Наразі абсолютна більшість суспільства належить до другої категорії, а "суспільно активні" - до третьої. І ви все ще сподіваєтеся на "повстання"?
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Для того щоб зробити повстання - раб має визнати, що він таки раб.

Наразі абсолютна більшість суспільства належить до другої категорії, а "суспільно активні" - до третьої. І ви все ще сподіваєтеся на "повстання"?
Ні в якому разі не сподіваюсь,бо то даремні сподівання.На мою думку все ж таки більшість належить до третьої групи.
 

Z3RG

Забанен
Cуспильно актывни, имхо как импотенты. Это мое имхо. или это не имхо, а accepted truth?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Тоді з вашого боку то були як раз чистої води плітки, бо закон не був провалений, а був прийнятий у першому читанні і відправлений на доопрацювання. Я наводив вам посилання на сайт ВР. Що там далі було з цим законом - не знаю, не слідкував за цією темою.
...
Обіцяні вони не мною, а ПР - у них і питайте.
...
Розпускала плітки підконтрольна БЮТ жовта преса (колосально викривляючи дійсність), а ви ті плітки підтримували. І продовжуєте зараз.
:lol::lol::lol: Дуже зручно, як гадаєте? Звинуватити людину в пліткарстві, а потім втекти, сказати, що то мене не стосується, не слідкую за тим? Ви клялися і божилися, що до закону повернуться! Звинуватили мене! Обіцяли, що соціальні програми від ПР ми ще побачимо. І що тепер? Те саме звинувачення в пліткарстві, але при цьому всю відповідальність з себе Ви зняли. Мовляв, питайте у ПР! Вибачте, а якого ... Ви тоді кинулися захищати регіоналів? Черговий раз довести, що Ви проти всіх? Так це вже всі давно зрозуміли. Пробачте, але все частіше ловлю себе на думці, що Ваша поведінка нагадує поведінку цуцика, який лежить собі гріється на сонечку, але готовий зірватися і обгавкати будь-кого, хто пройде повз нього. Без всякої мети, без всякої цілі. Просто, аби чули, що він такий є!
Ще раз Вам повторюю, що після Ваших звинувачень я не чув ні про які соціальні закони від ПР. Навпаки, головний диригент ПР - пристаркуватий блазень Міха Чечетов завірив всіх, що "закон умер, забудьте о нём".
Давайте почекаємо до осені, до нової сесії. Тоді вже можна буде остаточно розставити всі крапки над "і", тоді вже стане зрозуміло, хто пліткар.
P.S. Доречі, можу спеціально для Вас нагадати ще одну "соціальну програму" від Ваших друзів з ПР, що вони подарували нам після того - ціна на газ для населення і ціни на інші послуги, що звідси випливають.
 
Зверху