Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМІ

Acidlex

Member
Президент Віктор Янукович на нараді з керівниками правоохоронних та інших державних органів продемонстрував зразок наркотичних речовин, який було придбано за його наказом і висловов занепокоєння ситуацією з обігом наркотичних речовин в Україні, повідомляє «Українська правда».

«Я вважаю недостатніми дії правоохоронних органів для викорінення та попередження цього зла. А, може, й злочинними», - сказав Янукович.

За його словами в Україні наркотичні речовини можна легально придбати через інтернет.

«Про яку роботу можна говорити, якщо через інтернет-магазини можна придбати весь асортимент наркотичних засобів? Через інтернет можна все, що завгодно купити», - обурився голова держави.

В підтвердження своїх слів він продемонстрував пакет зі зразками наркотиків, який було придбано за його дорученням.

«За моїм дорученням за декілька днів це було придбано. Розповсюджувалося через засоби масової інформації», - сказав президент, демонструючи папку зі зразками наркотичних речовин.

Янукович зазначив, що серед цих речовин є маріхуана, кокаїн та деякі інші засоби, які відпускаються за рецептом.

Окремо президент зазначив, що питанням незаконного обігу наркотиків незадовільно займається Міністерство охорони здоров’я.

Також президент додав, що в Україні заборонено 180 наркотичних засобів та психотропних речовин, а у сусідніх країнах «рівно вдвічі більше».

«Фактично це бандитизм з офісним обличчям», - заявив Янукович.


Може це буде першою відмазкою для контролю Інтрернету.

Сподіваюсь, це тільки моя параноя :x
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

Интернет и сейчас контролируется лучше, чем ты думаешь.
 

Agat

New Member
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

Интернет и сейчас контролируется лучше, чем ты думаешь.
Что интересное, то контроль за инетом в США стоит вслед за КНДР и КИтаем, опережая даже Россию :) И это в "демократической" стране :)
 

yakshi

posthuman
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

мне вот интересно, они там пробовали то, что фёдорыч принес? может там петрушка вместо марихуаны и мука вместо кокаина. это характерно для интернетов.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

Что интересное, то контроль за инетом в США стоит вслед за КНДР и КИтаем, опережая даже Россию :) И это в "демократической" стране :)
Что до КНДР то там интернет хранят в сейфах ;)
 

Acidlex

Member
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

Интернет и сейчас контролируется лучше, чем ты думаешь.
Те що він переглядаєтся, я знаю не гірше вас
Я мав на увазі обмеження використання.

Наприклад, на форумі, обговорюються досить різні, незавжди прийнятні для влади теми.
Прикриють, причину знайдуть/зроблять.
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

что значит купил?
за покупку наркотических средств статьи нету? ... с вытекающим хранением

может он еще убьет кого-то, потом скажет "про яку безпеку можно говорити ..."

пс: а вообще то, действительно, повод закрутить гайки на слабо контролируемыми сми
 

G-Man

...
Модератор
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

что значит купил?
за покупку наркотических средств статьи нету? ... с вытекающим хранением

может он еще убьет кого-то, потом скажет "про яку безпеку можно говорити ..."

пс: а вообще то, действительно, повод закрутить гайки на слабо контролируемыми сми
на этом сделали акцент - покупали под наблюдением соответствующих органов - после чего задержали банду :)
 

TargeT

Member
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

на этом сделали акцент - покупали под наблюдением соответствующих органов - после чего задержали банду :)
Контрольная закупка с участием сотрудников администрации президента? Вшоке... Вот это уровень, вот это оперативная комбинацЫя.
 

Z3RG

Забанен
Re: Янукович приніс на нараду маріхуану і кокаїн. Стверджує, що купив за допомогою ЗМ

ОГа, да он у своих "пацанов" стрельнул.. Делов то :) Потом вернет.
 
Зверху