Янукович в Сумах

FreeBSD

Дешево и сердито
17.06.10 наш Президент Виктор Янукович прибыл в наш стольный град Сумы.
Кто знает зачем?
 

DmitryS

Member
А кто его звал?? - никто, а он приперся открывать обновленный вокзал в Ворожбе смешно.
Электропоезд запускал



Странно, написано билет 15 грн, а на pz.gov.ua :

Отправление: (17:04) ВОРОЖБА
Прибытие: (22:28) КИЕВ-ПАССАЖИРСКИЙ
Дата отправления: 20-06-2010
Поезд № 817К: ВОРОЖБА-КИЇВ ПАС
Вагон: 03 (ОБЩИЙ)

Взрослый - 23.99 грн. Детский - 20.24 грн.
 
Останнє редагування:

Freddi

New Member
сколько ненависти-то...
Да брось, какая может быть ненависть к недоразвитым, так жалость.:mrgreen:
Ведь только умалишенный (а он еще и президент) может сказать на заседании на камеры, чтобы Чмырь, который дал ему какой-то документ на подпись засунул его себе в одно место и не подсовывал всякую хрень. Наши СМИ этого не показали, а жаль...
 

Freddi

New Member
А за что его любить? Я его вообще не признаю как нашего президента,но это лишь моя позиция, я ее никому не навязываю!!!!!!
Моя тоже...Пусть он типа президент всей Украины, но не всех украинцев это 100% Как сказало Януковичо: "депрессивный Сумской регион"
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Ведь только умалишенный (а он еще и президент) может сказать на заседании на камеры, чтобы Чмырь, который дал ему какой-то документ на подпись засунул его себе в одно место и не подсовывал всякую хрень. Наши СМИ этого не показали, а жаль...
Янукович: "Заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце"
Нам потрібно подивитись на такі депресивні регіони, як Сумщина, Чернігівщина, Херсонщина, Тернопільщина... Подивитись по-державницьки, по-людськи", - сказав президент...

Для цього Янукович попросив мобілізувати громадські активи регіонів. "Людей, як кажуть, у яких є масло в голові", - додав він.
Перед цим Янукович забракував підготовлені його підлеглими доручення, які мав підписати за результатами поїздки на Сумщину.

"Заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце", - сказав президент, підкресливши, що він чекає серйозних пропозицій, у тому числі й тих, які потім можна буде використати у програмі розвитку регіону.


Чмирь зовсім знахабнів - хотів змусити нашого президента не тільки читати, а ще й писати! Де це видано, щоб Янукович писав? Може ще він захоче, щоб Янукович сів за комп'ютер?
 
Зверху