ЯНУКОВИЧ ВІДДАВ КРИМ РОСІЙСЬКОМУ ФЛОТУ ЩЕ НА 25 РОКІВ

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Я служил при СССР и знаю кто друзья а кто и не очень.А сказочки это для молодых и зеленых ,которые кроме сказок ничего и не видели сами.
Ви були відмінником політичної підготовки?
Якщо ви так впевнені в знятті напруги в Чорноморському регіоні наявністю в Криму Чорноморського флоту РФії, то поясніть що він (російський флот) може протиставити Турецькому, якій в-тричі перевищує російський? Окрім Турецького флоту, що входить до системи безреки НАТО є ще і Румуньки та Болгарський, які також є членами НАТО.
А під час винекнення військових конфліктів, в першу чергу знищуються бази, а Чорноморська база ЧФ РФ занєте де знаходитсься. Так що перший удар буде нанасено по Криму, а Україна віднедавна задекларувала свою позаблоковість.
ЧФ РФ в Криму може утворити тільки друге Придністров'я, або Грузію 2008.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Ага, не хотим. А еще мы не хотим участи Грузии-2008. Или Вы, быть может, хотите этого)?
Учитывая вконец обнаглевшую Румынию, лучше бы побеспокоились о том(я имею ввиду нашу оппозицию, почему-то они молчат по этому вопросу), чтобы не получилось Румынии-Украины 2010,11,12.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Ви були відмінником політичної підготовки?
Якщо ви так впевнені в знятті напруги в Чорноморському регіоні наявністю в Криму Чорноморського флоту РФії, то поясніть що він (російський флот) може протиставити Турецькому, якій в-тричі перевищує російський? Окрім Турецького флоту, що входить до системи безреки НАТО є ще і Румуньки та Болгарський, які також є членами НАТО.
А під час винекнення військових конфліктів, в першу чергу знищуються бази, а Чорноморська база ЧФ РФ занєте де знаходитсься. Так що перший удар буде нанасено по Криму, а Україна віднедавна задекларувала свою позаблоковість.
ЧФ РФ в Криму може утворити тільки друге Придністров'я, або Грузію 2008.
РФ ядерная держава и врядли кто сунется против нее.А если и будет заварушка между НАТО и РФ то от нее никто на этой замле не спрячется.

ЧФ РФ в Криму може утворити тільки друге Придністров'я, або Грузію 2008
.

В Грузии,а вернее в ЮО все очень благополучно закончилось благодаря РФ.Вам напомнить сколько было жертв в Косово ?
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

РФ ядерная держава и врядли кто сунется против нее.А если и будет заварушка между НАТО и РФ то от нее никто на этой замле не спрячется.

.

В Грузии,а вернее в ЮО все очень благополучно закончилось благодаря РФ.Вам напомнить сколько было жертв в Косово ?
Только вспомни, жертвами кого они были... Особенно, когда была устроенна резня албанцев в Косово. Что-то не сильно я наблюдал подобное в ЮО, которое, кстати, открыто желает вступить в состав РФ (точнее власти желают), а это уже немного из другой оперы...
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Только вспомни, жертвами кого они были... Особенно, когда была устроенна резня албанцев в Косово. Что-то не сильно я наблюдал подобное в ЮО, которое, кстати, открыто желает вступить в состав РФ (точнее власти желают), а это уже немного из другой оперы...
А ты не думал, что Осетия раньше была единой? И в ЮО и СО живёт один народ - осетины. Или идея соборности украинских земель на иные народы не переносится?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Особенно, когда была устроенна резня албанцев в Косово.
А про різню сербів ви не згадуєте?

Якщо ви так впевнені в знятті напруги в Чорноморському регіоні наявністю в Криму Чорноморського флоту РФії, то поясніть що він (російський флот) може протиставити Турецькому, якій в-тричі перевищує російський? Окрім Турецького флоту, що входить до системи безреки НАТО є ще і Румуньки та Болгарський, які також є членами НАТО.
Як вірно сказав Cergey..., атака проти ЧФ РФ - це атака ядерної держави. І у відповідь на кілька бомб Болгарії - в Софію може полетіти одна, проте така, що надовго відіб'є бажання у всього чорноморського регіону когось бомбити.
Проте разом із захистом Росією нас від Турції - не варто відкидати створення загрози для нас з боку самої Росії. А враховуючи події останніх 2-х десятиліть - іще під великим питанням хто являє більшу загрозу: Румунія чи Росія.
І висновок тут може бути лише один: ніщо окрім стратегічних ядерних боєголовок не взмозі забезпечити нам нашу безпеку. Те, що Україна не має флоту в Чорному морі - не є першочерговою й критичною проблемою. А от те, що вона не має ядерної зброї - ось про це і треба турбуватись.
 
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

А враховуючи події останніх 2-х десятиліть - іще під великим питанням хто являє більшу загрозу: Румунія чи Росія.

Те, що Україна не має флоту в Чорному морі - не є першочерговою й критичною проблемою. А от те, що вона не має ядерної зброї - ось про це і треба турбуватись.
+1
 

Z3RG

Забанен
за 25 лет отот весь флот либо сгниет, либо растащут поцреоты на пункты металлоприемки )
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
ЯНУКОВИЧ ВІДДАВ КРИМ РОСІЙСЬКОМУ ФЛОТУ ЩЕ НА 25 РОКІВ
Ну и чорт с ним! Отдал - так отдал. Нам от этого ни холодно, ни жарко, бо тут хватает своих проблем, слобожанских. Согласись.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: ЯНУКОВИЧ ВІДДАВ КРИМ РОСІЙСЬКОМУ ФЛОТУ ЩЕ НА 25 РОКІВ

Тема почищена. Дискусія про озброєння перенесена у нову тему.
 
Зверху