Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

Якого "такого"?
Коли в 2004му закликали до "акцій громадянської непокори" - то це ні у кого не викликало підозри щодо існування "статті".

Все викладене у зверненні відповідає ст. 5 та ст. 39 Конституції України і не є нічим незаконним.
Тут не в конституцию а в криминальный кодекс смотреть нужно.(Суши сухари :) )
 

Agat

New Member
Re: Відповідь: Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

Тут не в конституцию а в криминальный кодекс смотреть нужно.(Суши сухари :) )
Тут проблема не УК, а с тем, что "некой особе" явно нужно посетить дурку. Слишком уж явные признаки. :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

Тут не в конституцию а в криминальный кодекс смотреть нужно.
Кримінальний кодекс та інші закони України мають відповідати Конституції України.
До того ж мої власні дії в даному випадку цілком відповідають статті 34 Конституції України.
 

Zenith

Хронограф
Все тут просто! Призыв к свержению конституционного строя, ущемление прав граждан(призывы не обращить внимание на "неукраинцев") призывы к СБУ и армии. За это все нужно взять за задницу и если в ближаешее время это не произойдет, то это будет означать либо о правакационном характере заявления, либо мы с вами живем в жлобско-кугутско-кумавском государстве мажеров и дармоедов.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

...Щодо "минулого проекту" за моєю участю, то якщо народ не хоче визволятися...
Там народу было десятка два бывших ментов с крепкими кулаками. Интересно сколько "нежелающих освобождаться" понадобиться на этот раз :)
В следующий раз, когда буду пить пиво с ребятами "откуда надо" обязательно покажу им этот топик, не в порядке стукачества, но чтобы ознакомить с этим воззванием его адресатов :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Звернення ВО "Тризуб" ім.С.Бандери до українського народу

либо мы с вами живем в жлобско-кугутско-кумавском государстве мажеров и дармоедов
А ви про це тільки зараз дізналися?
В следующий раз, когда буду пить пиво с ребятами "откуда надо" обязательно покажу им этот топик, не в порядке стукачества, но чтобы ознакомить с этим воззванием его адресатов
Краще, я думаю, дати посилання на першоджерело, воно є у першому повідомленні.
Призыв к свержению конституционного строя
Заклик до протидії силам, які узурпували владу. Щодо зміни конституційного ладу, то читаємо статтю 5 Конституції України:
"Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові"
Тобто заклики до зміни народом такого ладу не є нічим протизаконним, а є лише закликами до реалізації народом свого права даного йому Конституцією.
Там народу было десятка два бывших ментов с крепкими кулаками. Интересно сколько "нежелающих освобождаться" понадобиться на этот раз
Проблема не в інциденті, проблема у сприйнятті народом самої ідеї акції. Пабат висунувши аналогічні лозунги на президентські вибори це яскраво довів.
 

Szandor

New Member
Стейн,порівняйте коментарі на Обозі і тут на форумі наприклад. Стиль у цих виродків однаковий. Є інфа що людям заплачені гроші для дискредитації поки що президента Ющенко,ЮВТ,националістів,укр.мови etc. Тому? я вам раджу і всім розсудливим людям - не псувати собі нерви і не вступати в полеміку з проросійськими і антиукраїнськими запроданцями.
 

Faradey

Живой
Є інфа що людям заплачені гроші для дискредитації поки що президента Ющенко,ЮВТ,националістів,укр.мови etc.
Я так понимаю и мне тож деньги платят? Будьте добры, подскажите куда обратится за положенным гонораром.
Тем более, что мне так показалось что Вы мну знаете...))
А по статье приведенной выше...
Вполне Тризуб можно привлекать к ответственности. По сути это призыв к гражданской войне.
Есть же не только противники Януковича, есть еще и сторонники, которые будут мешать противникам. (простите за тавтолгию)
А значит будет противостояние, и не факт что мирное.
И это хорошо по вашему?
 
Зверху