Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

В тему, о работе УПА, убийстве мирных селян
Мда… бывает… Фотки с трупами, неизвестных фотографов, ничего не известно, спишем все это на УПА, и крайних найдем и заодно грязью обольем, якабы найдем свидетелей… и подробней читайте в нашем пропагандиском четырехтомнике... а то, что в 1942г. Поляки уничтожали украинские села то ничего… опять же, выдергивания фактов (фотографий) из архива и предоставления их свету, под другим углом…

Цитата из Субтельного:
Особливо трагічним було те, що найбільше від цього страждало цивільне населення. За польськими джерелами, на Волині за 1943-1944рр. українці, й на сам перед загони СБ (служби безпеки ОУН), вирізали 60-80 тис. польських чоловіків, жінок, дітей. Українці стверджують, що різанина їхнього народу розпочалася раніше, у 1942 р., коли поляки знищили кілька тисяч українського населення у переважно польських районах Холмщини, а згодом продовжувалась у 1944-1945 р. серед безборонної української меншості на захід від р. Сан. Так чи інакше очевидно, що як українські, так і польські збройні загони брали участь у поголовній бойні, котра стала кривавим апогеєм ненависті між двома народами, яка поглиблювалася від покоління до покоління.
Это лишь утверждения обеих сторон которые ничем не закреплены, кроме как фотографиями с горами трупов…И снова вы перекручиваете УПА не входила в состав СБ…
Да УПА тоже участвовали в чистке населения от поляков, не буду отрицать… Я уверен что можно найти такие же данные о Красной армии, против немецкого или украинского народа….

Посмотрите видео (к стати на русском сайте) или скачайте в сети … в нем вы найдете подтверждения, что УПА тоже убивало мирных поляков, в видео о НКВД тоже идет речь... и найдете подтверждения славно-известное зверства (о убийстве ребенка, головой об стену), только воины УПА ли это были?
Описание
Змістовний документальний фільм про Українську повстанську армію і її боротьбу з фашистами і комуністами в роки війни та після. Не всі знають що війна на західній Україні ще продовжувалась 10 років. Між Українською армією УПА що прагнула незалежності України, і радянськими окупантами.Також розповідається про страшні злочини, які чинила радянська влада на заході України. Про те, як загони НКВД перевдягались у форму УПА і проводило масові каральні операції під виглядом повстанців для того, щоб народ вважав їх бандитами! Але ми маємо знати правду!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

В тему, о работе УПА, убийстве мирных селян, детей:
Ссылка на украинский сайт.

Ладно... На закуску - о братстве и тождестве УПА и дивизии СС Галичина, как есть, языком оригинала -




Вот Евген говорит, что вояки дивизии "Галичина" воевали вместе с Романом Шухевичем... Поспорите?
Но продолжим...
Мало насчет тождественности УПА - СС "Галичина"?
Вот мистер "герой", фашистский орденоносец, имеющий срібну відзнаку Nachkampfspange, Василь Сірський обижается, что его не отметили звездой Героя, как Чупрынку.
Тоже поспорите? :



И не говорите мне о мифической пропаганде.
Не переконливо.
Стосовно вже відповіли, не хочу повторяти.
"о братстве и тождестве УПА и дивизии СС "Галичина" - на те що СС Галичина поруч з "Роланд" і "Нахтіґаль" боролися з комуністами можу відповісти що незабаром УПА поруч з Червоними партизанами боролися з фашистами. З такимиж аргументами УПА можно причислити до Радянської Армії.
Стосовно того, що деяки бійці з "Галичини" перейшли до УПА, можу сказати, що до УПА набагато більш потрапило крім місцевого населення ( і це після років Голодомору і репресій, коли майже усі "несознательные элементы" були знищени ) ще й багато бійців РА. Теж такий самий привід зарахувати УПА до зброєних загонів Радянської Армії у тилу ворога.
Не цікаво спростовувати висмоктані із пальця факти.
Мова йшла про УПА, тож будемо про УПА. Є бажання розширити розмову ще й про "Галичину", можна, але не треба усе мішати до купи.
 

Terminus

where death is most alive
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Не переконливо.
Стосовно вже відповіли, не хочу повторяти.
"о братстве и тождестве УПА и дивизии СС "Галичина" - на те що СС Галичина поруч з "Роланд" і "Нахтіґаль" боролися з комуністами можу відповісти що незабаром УПА поруч з Червоними партизанами боролися з фашистами. З такимиж аргументами УПА можно причислити до Радянської Армії.
Стосовно того, що деяки бійці з "Галичини" перейшли до УПА, можу сказати, що до УПА набагато більш потрапило крім місцевого населення ( і це після років Голодомору і репресій, коли майже усі "несознательные элементы" були знищени ) ще й багато бійців РА. Теж такий самий привід зарахувати УПА до зброєних загонів Радянської Армії у тилу ворога.
Не цікаво спростовувати висмоктані із пальця факти.
Мова йшла про УПА, тож будемо про УПА. Є бажання розширити розмову ще й про "Галичину", можна, але не треба усе мішати до купи.
Не собираюсь Вас переконывать, это бесполезно. Отрицание очевидного - это, мягко сказать, нелогичность. Мягко сказать... Вас переконэвают Ваши идейные наставники - воины дивизии СС "Галичина" и УПА. Для всех адекватно логичных людей ссылки на интернет и, тем более, на литературу немецких очевидцев являются неоспоримым доказательством, для Вас - высмоктано... Может Вы тоже ховалысь у смереках в 43-м?
Ну что воду в ступе толочь?

...В 1944 году численность УПА достигала 40 000 человек...

Ну что воду в ступе толочь?
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Цікаво в чому ви нас не збираєтесь переконувати? В тому що боротьба за незалежність України вважалася злочином? А хто намагався чинити опір російській владі – бандитами? Що ідея незалежності України, яка зараз присутня у більшості свідомих українців, це фашистський зговір, зрадницькі подуми… За вашою логікою весь теперішній народ України це бандити?...(за вчинок одного, тисячу не судять)…
УПА була створена Т. Бульба-Ботовець, і як недивно не мала жодного відношення до ОУН, під назвою «Поліська Січ»… З початком війни УПА боролася проти російського окупанта, який проводив досить жорстку політику на Західній Україні, і не дивно чому співпрацювали з Вермахтом, адже мали спільного ворога… Але після окупації німцями України, стало зрозуміло що Німеччина не бачила такої країни як України, і після арешту Бендери німцями, та переслідування партизанів, УПА змушене відійти у підпілля, і розпочати боротьбу на обидва фронти… В 1943р. на конгрес ОУН-Б оголосив деякі ідеологічні зміни: « Оскільки ОУН бореться проти імперіалізму та імперій… тому ОУН бореться проти СРСР та німецької «Нової Європи». З 1943-1944рр. іде відкрита боротьба на обидва фронти… Після капітуляції Німеччини в травні 1945р. радянська влада змогла організувати систематичні й широкі заходи, спрямовані на знищення УПА. У 1945-1946рр. війська( що переважно складалися з військ МВС і НКВС, оскільки в регулярних частинах Червоної армії було багато українців, які не бажали воювати проти УПА) начали масштабні операції проти УПА. В цей час українські партизани, також ведуть боротьбу з польськими військами… З цього можна зробити висновок, що ціль була не в підтримці нацистів, як пропагандувала нам росія, а в незалежності України… І якщо ж УПА і співпрацювала з СС Галичина, то лише для спільної боротьби з спільним ворогом… Навіть росія до початку війни співпрацювала з Німеччиною….
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

Тут така проблема виникла, може хтось допоможе.
Хотів на діск переписати фільм "Війна без переможців", почав перевіряти і виявилось, що файл з другою частиною ушкоджений. Може у кого залишився це фільм, викладить, будь ласка, або у віслюка, або у ДС. Мені лише друга частина потрібна, перша є. Ну і лінк мені у ПП, або сюди.
Дякую.
 

МАХ

Active Member
+1
У кого є фільм "Війна без переможців"? виложіть будь ласка, я хотів би подивитись….
Слава Україні! Героям слава!
 

МАХ

Active Member
Думаю що визнавати УПА героями України ще зарано… вважаю що це не повинно бути політикою держави… кожний для себе повинен зробити висновки самостійно… для мене воїни УПА герої… тому що саме вони боролися за незалежність нашої держави в досить складний для нас час… і не відомо чи була б незалежна Україна як би не повстанці та політичні діячі котрі весь час боролися за незалежність… бо СССР для українців, особливо західних, була таким же окупантом як і Німеччина…
Хочу привести вам плакати УПА… на яких чітко вказані гасла з якими йшли проти комунізму та фашизму…
You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images
 

МАХ

Active Member
ось підбірка серії "Український периць"

You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images
 

МАХ

Active Member
звернення і ще декілька малюнків...

You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images


You must be registered for see images
 

МАХ

Active Member
Хотілось би звернути увагу на плакат з першого мого коментарію, що розміщений другим… там гасло «Героям Слава!»… так само минулого року президент вітав з 9 травням, з днем перемоги на біг-бордах… дивує одне, як це не підмітили противники президентської політики щодо УПА…

P.S.А останній плакат того ж коментаря напевне і зараз актуальний….
 
Зверху