Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Герои УПА

Не считаю бандитов из УПА героями.
Приравнивать их к ветеранам ВОВ будет несправедливо и кощунственно.
Понимаю, что в УПА были и нормальные люди, они "пошли" туда насильно или по глупости.
Памятник Бандере или другому бандиту (Шухевич, Мельников и т.д.) в Сумах - будет позором.
Мельников? А хто це?
Ну в сім"ї не ез уродів. Як в силах нквс були нормальні люди, так думаю і в УПА попадались покидькі, я теж їх за героїв не вважаю.
Пам"ятника ще нема, і на жаль, скоро не буде. Зате є дошка.
Ти тему почитай, може щось розумне помітиш. А поки що твої слова-небільше, ніж порожній звук.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Герои УПА

Да уж... Теперь садисты героями считаются... Главное, что украинци, а то, что бандиты-сволочи, то вопрос второстепенный @=
Ще один. Ну набридло і нецікаво. Дивись повідомлення вище.
 

НэпМэн

New Member
Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Ще один. Ну набридло і нецікаво. Дивись повідомлення вище.
Ну что Вы, мадам, чтобы полюбоваться на голый зад на Вашей аватарке, готов вновь и вновь поливать помоями Ваших подонков-"героев", чтобы вновь увидеть Ваше обурення, и, следовательно, Вашу аватарку ;)
 

Deutschland

Забанен
Безусловно Герои УПА!они боролись с большивиками и помогали немецкой армии,делали карательные операции отправляли в лагеря смерти евреяв и прочюю падаль....
 
Останнє редагування:

Santolege

Забанен
Ravenne, я лишь высказал своё мнение, свою точку зрения. Пока ещё в Украине это не запрещено. Пустые слова или полные, не вам решать, ВЫ не есть последней инстанцией ПРАВДЫ.
Если вы считаете воинов УПА героями, то пожалуйста, это ваше право.

Deutschland, СС "Галичину" вспомни, они особенные "герои".
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Ну что Вы, мадам, чтобы полюбоваться на голый зад на Вашей аватарке, готов вновь и вновь поливать помоями Ваших подонков-"героев", чтобы вновь увидеть Ваше обурення, и, следовательно, Вашу аватарку ;)
Прошу, навіщо ці американізми. Було б досить українського звертання "пані".
Можу вислати аватарку, вставите в рамочку і будете милуватись. Так буде більше користі, ніж ви будете демонструвати голий зад Ваших думок.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Герои УПА

Ravenne, я лишь высказал своё мнение, свою точку зрения. Пока ещё в Украине это не запрещено. Пустые слова или полные, не вам решать, ВЫ не есть последней инстанцией ПРАВДЫ.
Если вы считаете воинов УПА героями, то пожалуйста, это ваше право.

Deutschland, СС "Галичину" вспомни, они особенные "герои".
Хм, якщо я вирішу назвати Вас дурнем, то це теж може бути правдою. Тільки ви можете подати на мене в суд за голословні обвинувачення. Кожні заяви мають підкріплюватись фактами й аргументами. За моїми висловлюваннями стоять дослідження десятків поважних вчених, про які вже неодноразово згадувалось у цій темі. Тому я всього лиш запропонувала перечитати її спочатку. Так, для загального ознайомлення.
Може я Вам відкрию Америку, але СС "Галичина" не має відношення до ОУН-УПА. Про це теж тут вже писали.
 
Зверху