Російська Федерація

Билли Бонс

Well-Known Member
В Ростове депутат от Единой России выпустила для детей азбуку

You must be registered for see images attach
 

arnisumy

Well-Known Member
Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень внаслідок COVID-19, - росЗМІ

У Москві з діагнозом коронавірус госпіталізували лідера ЛДПР Володимира Жириновського.
Про це повідомляє із посиланням на " ".
Джерело видання підтвердило, що політик зараз перебуває в Центральній клінічній лікарні.
За даними Telegram-каналу Mash Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень та двосторонньою пневмонією.
В пресслужбі ЛДПР : "Жириновський почувається добре і продовжує працювати".
Джерело:
 

d324co

Well-Known Member
Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень внаслідок COVID-19, - росЗМІ

У Москві з діагнозом коронавірус госпіталізували лідера ЛДПР Володимира Жириновського.
Про це повідомляє із посиланням на " ".
Джерело видання підтвердило, що політик зараз перебуває в Центральній клінічній лікарні.
За даними Telegram-каналу Mash Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень та двосторонньою пневмонією.
В пресслужбі ЛДПР : "Жириновський почувається добре і продовжує працювати".
Джерело:
Говно не потонет...
 

rfvgy

Ukrainian
Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень внаслідок COVID-19, - росЗМІ

У Москві з діагнозом коронавірус госпіталізували лідера ЛДПР Володимира Жириновського.
Про це повідомляє із посиланням на " ".
Джерело видання підтвердило, що політик зараз перебуває в Центральній клінічній лікарні.
За даними Telegram-каналу Mash Жириновського госпіталізували з 50-70% ураженням легень та двосторонньою пневмонією.
В пресслужбі ЛДПР : "Жириновський почувається добре і продовжує працювати".
Джерело:
You must be registered for see medias
 

d324co

Well-Known Member
You must be registered for see medias
Ранее сообщалось, что лидера ЛДПР госпитализировали в больницу со значительным поражением легких в критическом состоянии. Уточнялось, что его подключили к ИВЛ.

В Госдуме высказались о заражении политика после восьми прививок

Отметим, что политик неоднократно вакцинировался от коронавируса, он сделал восемь прививок. В беседе с URA.ru академик РАН, вирусолог Виталий Зверев заявил, что это могло сильно ослабить его иммунитет, что в итоге и привело к заражению омикроном
Як кажуть українці "що занадто - то не здраво"
 

arnisumy

Well-Known Member
У РФ 16-річного школяра засудили до п'яти років колонії за планування підриву будівлі ФСБ у комп'ютерній грі "Minecraft"

В Росії 16-річного школяра Микиту Уварова засудили до п'яти років колонії. Його разом із друзями звинуватили у намірі підірвати будівлю ФСБ у популярній комп'ютерній грі.
Про це повідомляє із посиланням на " ".
Уварова слідство визнало лідером групи, він отримав п'ять років колонії та штраф 30 тисяч рублів.
Двох інших фігурантів справи звільнили від кримінальної відповідальності, оскільки вони сприяли слідству.
Підлітків звинувачували у виготовленні вибухівки та навчанні для участі у терористичній діяльності.
Також дивіться:
На першому засіданні суду 16-річний Микита Уваров : "Я дитина, яка хотіла дружити та спілкуватися з друзями. Я не терорист". Це саме він повторив у своєму останньому слові.
"Якщо мені дадуть реальний термін, я відбуватиму його з чистою совістю і гідністю. Я буду спокійним, тому що ніколи не вчив своїх друзів поганого, ми були на рівних і просто товаришували", - говорив він на засіданні суду.
Справа проти підлітків розпочалася два роки тому, коли їм було по 14 років.
Влітку 2020 року трьох школярів із Канська затримали за те, що вони розвісили листівки по місту на підтримку Азата Міфтахова – московського студента, анархіста, якого звинувачують у спробі підпалу офісу "Єдиної Росії". Одну з листівок школярі наклеїли на будинок місцевої ФСБ.
Після затримання правоохоронці отримали доступ до телефонів та листування школярів і з'ясували, що вони збудували будівлю ФСБ у комп'ютерній грі "Майнкрафт" і планували віртуально підірвати її.
Джерело:
 
Зверху