Російська Федерація

LY0LIA

Забанен
Опять мимо. :) Я весьма успешный и профессионально востребованный человек, посему похвалу в свой адрес слышу довольно часто. А вот вешать ярлыки, не зная человека - удел неудачников. ;)
 

Naarcolog

______________
Опять мимо. :) Я весьма успешный и профессионально востребованный человек, посему похвалу в свой адрес слышу довольно часто. А вот вешать ярлыки, не зная человека - удел неудачников. ;)
Удел неудачника снова и снова себя хвалить на форуме и вешать ярлык на выдающегося поэта)) А если этот ярлык повешен с использованием лексикона быдла - так это дополнительное доказательство недостаточной моральной (как минимум) полноценности данного неудачника))
 

LY0LIA

Забанен
Кому и кобыла невеста.( Это я про выдающегося поэта.) Впрочем для таких, как вы, он наверное весьма выдающийся. :D
 

Naarcolog

______________
Кому и кобыла невеста.( Это я про выдающегося поэта.) Впрочем для таких, как вы, он наверное весьма выдающийся. :D
Но ярлык на него навесили вы, а значит, что (по вашим же словам) вы и есть неудачник))) А если учесть что использовали вы ваш же лексикон быдла - то нетрудна догадаться о вашем месте в жизни)))
 

Naarcolog

______________
Кому и кобыла невеста.( Это я про выдающегося поэта.) Впрочем для таких, как вы, он наверное весьма выдающийся. :D
Для персонажа с лексиконом, содержащим идиомы типа "терпила" Шевченко и не может быть выдающимся поэтом. У таких представителей социума в числе выдающихся иные "поэты", произведения которых звучат на радио "Шансон")))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Російська Федерація

Для персонажа с лексиконом, содержащим идиомы типа "терпила" Шевченко и не может быть выдающимся поэтом. У таких представителей социума в числе выдающихся иные "поэты", произведения которых звучат на радио "Шансон")))
Ну, коли , то нічого дивного в цьому немає.
 

LY0LIA

Забанен
Re: Відповідь: Re: Російська Федерація

Ну, коли , то нічого дивного в цьому немає.

Допокы!!!

Окрім того, дивно виглядають заяви ВО „Свобода”, якщо врахувати, що члени цієї партії у своїх закладах також не нехтують „москальською попсою”. Зокрема, „Львівська газета” писала про те, що побувавши у закладах, які належать свободівцям – клуб-ресторан „Fashion” та готель і ресторан „СВ” – переконалася, що там прихильники російської музики можуть почути любу їхньому вуху попсу без проблем.

Про це Юрій Михальчишин сказав наступне:

„Щодо таких закладів, як „Fashion” і „СВ”, то „СВ” розташований далеко не у центрі. Я там, чесно кажучи, жодного разу не був, але, наскільки я знаю, це готель на вул. Пилипа Орлика, майже на виїзді з міста. По-моєму, це не є розважальний заклад. Щодо „Fashion”, то буквально днів п’ять тому ми з моїм другом ходили туди на дискотеку і я щось не помітив у репертуарі присутності хітів Потапа і Насті Камєнскіх чи хіта „Альона Даст”.”
Програма “Перевірка на вечірку” про вечір російського шансону в львівському клубі “Fashion Club”, який належить депутату Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Ігорю Кривецькому на прізвисько “Пупс.

!

[YOUTUBE]ND-7I0EJF60?hl=ru_RU&amp[/YOUTUBE]
 
Останнє редагування:

Vic_51

Миссионер
Національно сьвідомі городяни міста_двічі_героя_УПА Івано-Франківська переконані, що снігова катастрофа, що кілька днів вражає три галицькі області, викликана спеціально з допомогою кліматичної зброї.

Не секрет, що світові держави світу, одна з яких Росія, володіють кліматичною зброєю, і можуть змінювати погоду цілеспрямовано з метою нанесення шкоди чи просто задля проведення якоїсь події, як от військовий парад чи відкриття олімпіади.

Снігова катастрофа раптово вразила Галичину в середині березня якраз саме в ті дні, коли опозиція призначила революційні події, щоб відсторонити від влади режим Януковича. Хвиля протестів якраз мала починатися з Галичини 14-15 березня цього року.

Цікаво, що Президент Януковича, якраз минулого тижня побував в Москві, де домовився "здати" Росії українську Газо-Транспортну Систему.

Не виключено, що таке рішення прийнято було в обмін на забезпечення Януковичу перебування при владі за допомогою кліматичної зброї, якою Кремль вже давно користується з метою деструкцій у своїх непокірних республіках на Кавказі.


:lol:
 

21h

Вернулся
цитаты с поста выше:
старі люди кажуть що це через то що ксьондз на лижі стали
галина | 16.3.2013
Від тих бандитів можна всьо чекати!
михаил | 16.3.2013
точно = Рука Москви! ;)
Федір | 16.3.2013
Таке враження що мізки взагалі не працюють у тих хто таке пише і каже)))
И добавлю, что так само мозга работают и у тех, кто такой бред перепостит по другим форумам.
 
Зверху