Какая ваша любимая группа?

zmeЯ

aka Miki Kimoto
ну, найулюбленішої немає, але подобвється Nelly, 50 Сent, як кажуть чорний реп, але іноді шаленію від Green Day, Sum 41, Chevelle.. Тартак ще кльовий!!..
Та окрема симпатія до Libra/Skalez...молодці хлопці....:angel:
 

Slayer

Member
zmeЯ сказав(ла):
ну, найулюбленішої немає, але подобвється Nelly, 50 Сent, як кажуть чорний реп, але іноді шаленію від Green Day, Sum 41, Chevelle.. Тартак ще кльовий!!..
Та окрема симпатія до Libra/Skalez...молодці хлопці....:angel:
И после этого ты говоришь про какую-то попсу ? Как ты ее ненавидишь и не можешь слушать ? Абалдеть. "Nelly, 50 Сent, як кажуть чорний реп"... : )))) А любимцы МТВ Green Day наверное супер-панк :)
 

zmeЯ

aka Miki Kimoto
пане Slayer, ти бачиш питання???? КаКАЯ ВаШа ЛюБИМАЯ ГРуппА?? ... так отож... я выдповыла на питання.. а шо стосовно Green Day, якщо не подобається то, у кажної людини свій смак... а я люблю поєднувати стилі!!!
 

Slayer

Member
zmeЯ сказав(ла):
пане Slayer, ти бачиш питання???? КаКАЯ ВаШа ЛюБИМАЯ ГРуппА?? ... так отож... я выдповыла на питання.. а шо стосовно Green Day, якщо не подобається то, у кажної людини свій смак... а я люблю поєднувати стилі!!!
Без вопросов. : ))))
 

Undead

Клёвый чувак
Korn,SlipKnoT,Nightwish ,Тостер, КИПЕЛОВ, АРИЯ,ЛЕНЕНГРАД и т.д
МНОГО ЧЕГО

:zhn: :zhn:
 

BitterSweet

• Kimi ni negai wo •
В последнее время слушаю The Rasmus, но еще Ума Турман начала нравится :eek:bm: ))) Ах да, я еще про GORILLAZ забыла )))
 

Путин

Забанен
:git: Evanescence !! Класна група , мені там подобається все !! Вокал , стиль музики .Також подобається стиль Емі Лі ! Взагалі , група куллл !!
 

Вкладення

Звир

my favorite dream :)
zmeЯ сказав(ла):
пане Slayer, ти бачиш питання???? КаКАЯ ВаШа ЛюБИМАЯ ГРуппА?? ... так отож... я выдповыла на питання.. а шо стосовно Green Day, якщо не подобається то, у кажної людини свій смак... а я люблю поєднувати стилі!!!
ты кароче запуталась в стилях... и направлениях... чёрный реп... попса...
Нелли,50 центов... ))) я плакаль
 
Зверху