Кому порешать задачи - пишите сюда

vasvas

New Member
Язык:СИ
Тема:Циклы и операторы выбора
ПОМОГИТЕ НУЖНО ЗАВТРО ЗДАТЬ

Обчислити суму ряда с заданою точністю.(задовільно)

Скласти програму обчислення суми ряду із заданою точністю епсілунт дорівнює 10 в мінус 4 степені . Членами, меншими за , знехтувати. Показати як отримана рекурсивна формула обчислення Uk+1 . Навести результати розрахунків.

Условие и пример также поданы в рисунках

зарание спасибо

ещё есть попытка решение ну что то не правильно
 

Вкладення

Останнє редагування:

Sober

______________
Могу помочь за умеренное вознаграждение.
И вообще, если кому нужны лабы, курсовые и т.п. и не хочется ждать, что может быть кто-то поможет просто так, - обращайтесь
 

Yar0k

учусь в хогвартсе
нужно создать искуственный интелект на СИ(Должен быть на подобие человеческого)
 

4Boss

fromars
Відповідь: Re: Кому порешать задачи - пишите сюда

нужно создать искуственный интелект на СИ(Должен быть на подобие человеческого)
гугл веде розробку...

Код:
#include <stdio.h>

#include <time.h>

#include <stdlib.h>

#include <conio.h>



void main(){

	char question[50];

	double o_o;

	int OMG=time(NULL);

	clrscr();

	puts("I am A.I.\n Your question,stupid humans ass \n");

	gets(question);

	srand(OMG);

	o_o = random(10);

	if(o_o<=((int)question[0]/10.0)){

		puts("A.I. says: NO");

	} else {

		puts("A.I. says: YES");

	}

        getch();

}
 

xZ_

Хьёзь
помогите пожалуйсто очень нужно в четверг здать
или хотябы подтолкните мыслями
разве что натолкнуть на мысль, влом всю прогу писать
1
...
k=0;
for (i=a;i<=b;i++)
{
i1=i;
while (i1>0)
{
if (i1%2==0) break;
i1/=10;
}
if (i1==0) k++;
}
printf("%d",k);
...
2
...
s=0;
for (i=0;i<n;i+=2)
if (a>0) s+=a;
if (s>100)
for (i=0;i<n;i++)
a=-a;
 

Lum1x

Дым с мёдом, аспирин с йодом!
Команда форуму
Кто решит, получит от меня печеньку! Язык C++

1) Обчислити значення функції, якщо а змінюється від апоч до акін із кроком а. Результат обчислень вивести у вигляді таблиці. У випадку, якщо обчислення функції неможливо, видати відповідне повідомлення. Обчислити найбільше значення функції на цьому інтервалі. Вихідні дані задати самостійно. Написати програму, навести результати роботи програми.

2) Підрахувати суму натуральних чисел, що належать інтервалу [а,b], в яких парні і непарні цифри чергуються.

3) Даний вектор. Скласти програму заміни нулів у векторі на півсуму попереднього і наступного елементів. На місце першого й останнього нуля поставити наступне та попереднє число.



 

xZ_

Хьёзь
Кто решит, получит от меня печеньку! Язык C++

1) Обчислити значення функції, якщо а змінюється від апоч до акін із кроком а. Результат обчислень вивести у вигляді таблиці. У випадку, якщо обчислення функції неможливо, видати відповідне повідомлення. Обчислити найбільше значення функції на цьому інтервалі. Вихідні дані задати самостійно. Написати програму, навести результати роботи програми.

2) Підрахувати суму натуральних чисел, що належать інтервалу [а,b], в яких парні і непарні цифри чергуються.

3) Даний вектор. Скласти програму заміни нулів у векторі на півсуму попереднього і наступного елементів. На місце першого й останнього нуля поставити наступне та попереднє число.



год назад эти же задачи делали) если чтото найду дам, делал я их вроде немало)
 

Lum1x

Дым с мёдом, аспирин с йодом!
Команда форуму
год назад эти же задачи делали) если чтото найду дам, делал я их вроде немало)
от еси найдешь я буду писять капитком, ибо если ненайдешь их ты, то меня найдет наш военком и паплыву я в армию
 

xZ_

Хьёзь
от еси найдешь я буду писять капитком, ибо если ненайдешь их ты, то меня найдет наш военком и паплыву я в армию
как оказалось именно этих нету, точнее я помню что я их делал, некоторые особенно, но где они хз, а скажу чесно наново писать все влом, лень и прочее, урывками еще куда ни шло б, где было б только основное
 

Lum1x

Дым с мёдом, аспирин с йодом!
Команда форуму
Язык С
Даний вектор A(N). Знайти суму елементів, що розміщені між першим і останнім від’ємним елементом.
 
Зверху