Залежність України від російських еноргоресурсів та шляхи вирішення цієї проблеми

Tomasinka

I melted frosty
октоген сказав(ла):
Что-то путей от России не придумали видимо их (вменяемых) нет...
Давайте розрізняти поняття. Не від Росії, а від гебешної зарази. Подібна недолуга іронія ("а, хахлы, не придумали и не придумаете") з істеричним смішком лише підливає масло у вогонь російсько-українського розбрату.
Це щось дуже нагадує "мерзни, мерзни, вовчий хвіст".
А що нам таки робити? Набратись спокою для початку. І підтримати свого президента. Так, він мусить дбати про інтереси України. Але це його клопіт. А наш клопіт - його підтримувати. Щоби гетьман-президент не змушений був покладатись на шведів-американців, він повиненн мати змогу покластись на свій народ. Кожен повинен робити свою справу.
То ж давайте не реагувати на істерики, що розводять політтехнологи. Можливо треба буде потерпіти перебої з постачанням газу. Нічого. І не таке переживали. Якщо зараз достойно себе поводити будемо, то це не тільки дасть нам економічну незалежність, а й можливість у подальшому цивілізовано, з позиції рівих, підійти до інтеграційних питань. Від чого виграє як український, так і російський народ.
Бо тактика "прийдіть і падіть перед нами на коліна", як і тактика "вони нам газу не дають, давайте гнати їх із Криму" спрямовані тільки на погіршення стосунків. Будьмо стриманими, послідовними і наполегливими.
Такий мій рецепт.
 
О

октоген

Guest
Tomasinka сказав(ла):
Давайте розрізняти поняття. Не від Росії, а від гебешної зарази. Подібна недолуга іронія ("а, хахлы, не придумали и не придумаете") з істеричним смішком лише підливає масло у вогонь російсько-українського розбрату.
Це щось дуже нагадує "мерзни, мерзни, вовчий хвіст".
А що нам таки робити? Набратись спокою для початку. І підтримати свого президента. Так, він мусить дбати про інтереси України. Але це його клопіт. А наш клопіт - його підтримувати. Щоби гетьман-президент не змушений був покладатись на шведів-американців, він повиненн мати змогу покластись на свій народ. Кожен повинен робити свою справу.
То ж давайте не реагувати на істерики, що розводять політтехнологи. Можливо треба буде потерпіти перебої з постачанням газу. Нічого. І не таке переживали. Якщо зараз достойно себе поводити будемо, то це не тільки дасть нам економічну незалежність, а й можливість у подальшому цивілізовано, з позиції рівих, підійти до інтеграційних питань. Від чого виграє як український, так і російський народ.
Бо тактика "прийдіть і падіть перед нами на коліна", як і тактика "вони нам газу не дають, давайте гнати їх із Криму" спрямовані тільки на погіршення стосунків. Будьмо стриманими, послідовними і наполегливими.
Такий мій рецепт.
У многих мания преследования по поводу КГБ... люди вы живете прошлым
 

taurus__73

New Member
Модератор
октоген сказав(ла):
У многих мания преследования по поводу КГБ... люди вы живете прошлым
Да с удовольствием, только вот проблема... Комсомольцы и доблесные ленинцы никак не хотят с миром на пенсию идти...
 
О

октоген

Guest
taurus__73 сказав(ла):
Да с удовольствием, только вот проблема... Комсомольцы и доблесные ленинцы никак не хотят с миром на пенсию идти...
это ты про оранжевого зинченко? ведь он союзный комсомольский вожак...


собственно по теме: для тех кто визжит о том что украина повысит цены на транзит полезно вспомнить что длина трубы от туркменов до украины намного больше чем по территории украины и если такой же тариф на транспортировку россияне введут для украины то она только потеряет

логика она не бывает национально-свидомой и не зависит от так
 
Останнє редагування модератором:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
октоген сказав(ла):
У многих мания преследования по поводу КГБ... люди вы живете прошлым
А у когось манія переслідування, що у багатьох манія переслідування з приводу КГБ :)
 

taurus__73

New Member
Модератор
октоген сказав(ла):
это ты про оранжевого зинченко? ведь он союзный комсомольский вожак...
И о нем тоже..
октоген сказав(ла):
собственно по теме: для тех кто визжит
Собственно твой визг не самый слабый.... Что касаемо тарифов на транзит Туркменского газа, то тут нужно понимать на каких условиях мы покупаем туркменский газ? Имеется в виду на ком лежит стоимость транзита?
 
О

октоген

Guest
на каких бы не покупали длинна газопровода по России больше соответственно и плата за транзит
 

taurus__73

New Member
Модератор
октоген сказав(ла):
на каких бы не покупали длинна газопровода по России больше соответственно и плата за транзит
Я не о том у кого длинее труба (без хохмы), я о том на каких условиях поставляеться газ, ты пойми если немцы покупают газ у россии, то не немцы занимаються транспортировкой, я не прав.... И я так думаю что вопросом транспортировки туркменского газа в Украину занимаеться Туркменистан...
 
О

октоген

Guest
taurus__73 сказав(ла):
Я не о том у кого длинее труба (без хохмы), я о том на каких условиях поставляеться газ, ты пойми если немцы покупают газ у россии, то не немцы занимаються транспортировкой, я не прав.... И я так думаю что вопросом транспортировки туркменского газа в Украину занимаеться Туркменистан...


опять из пустого в поржнее


даже если повышение цены ляжет на туркмен они автоматически переложат его на украину в виде цены газа
 

Fenix

Рыбак
а вот теперь вопрос!

а почему бы нам не встепить в единое эконом. пространство с Россией и Белорусией,чтобы как нормальные люди покупать газ и топливо п остарым ценам?
 
Зверху