Oasis

Grosso

wonderwall
Місце для обговорення творчості цього гурту.
Те, що до цього часу теми про Oasis не було- прикрий недогляд, який, сподіваюся буде подолано :mrgreen:
Отже...
 

Heartgrame

Member
Ответ: Oasis

классная группа мне очень нравится...
ну дай скачать Little by little!!
 

fcuk

too busy to fcuk
Ответ: Oasis

никто еще не встречал их релиз "Lord Don't Slow Me Down" ? вышел в октябре, вечером выложу "Live at MTV Italy", ищите на соларе!
 

Cooney

brother of metal
Ответ: Oasis

групка добротная хоть и сильно много паралелей с битлами проводят на их счот...
воопсчем самая крутая песня и с этим трудно несогласитса это Stop Crying Your Heart Out...:)
 

fcuk

too busy to fcuk
Парочка клипов!

Тройка старых, всем знакомых видеоработ.

You must be registered for see images




You must be registered for see images




You must be registered for see images



p.s. перенесите тему в рок/альтернатива!
 

Вкладення

Останнє редагування:

Blanco

GIS technology
Ответ: Oasis

Да, Оазис легендарная группа. Ихний первый альбом я недавно запоем слушал)))
 

ХіпаБлуд

New Member
Ответ: Oasis

Мне тож оч нравится их творчесто, впервые увидел их концерт по ентер-мюзику....сразу влюбился в галахеров)))
 

united

lifelong United supporter
Ответ: Oasis

Ой, а я в цій темі ще нічого не писав? Виправляюсь:)
Саме Oasis "винні" у тому, що я почав ще більш любити і захоплюватися британською музикою:)
Як зараз пам'ятаю: десь років 4-5 тому іду я до школи, слухаю свіжонарізаний МР3-диск, і тут починається один з треків (пізніше виявилося, що це Wonderwall)! Це було кохання з першого погляду (вірніше, з першого аккорда:)).
Ну я з великим трудом дістав ще пару треків Oasis'а (ні ктв, ні інету в мене тоді ж не було!).
Ніколи не забуду того, як я тероризував усі сумські музичні крамниці в пошуках дисків Oasis'а, і як усюди продавці мені казали, що, мовляв, гурт заслужений і відомий, а от їхні диски у Суми не завозять(
Але на першому курсі мені таки довелося вицепити збірник усіх їхніх альбомів! Витратив свої останні 25-30грн (точно не пам'ятаю вже), і ходив по вулицям без жодної копійки, але абсолютно щасливий! Мрії таки здійснюються :)
ех, на спогади щось потягнуло...)
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Ответ: Oasis

Ніколи не забуду того, як я тероризував усі сумські музичні крамниці в пошуках дисків Oasis'а, і як усюди продавці мені казали, що, мовляв, гурт заслужений і відомий, а от їхні диски у Суми не завозять(
У "Букві" можна знайти дабл-сіді "Stop the Clocks". 72 гривні коштує.
А ще там є "Morning Glory".
До речі, у Львові бачив тільки "Don`t believe the Truth".
На жаль, для нашого міста (та й взагалі України) "Oasis" залишається надто рідкісною групою.
Попри те, що брітпоп був давно визнаний усім світом.
 
Зверху